Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka powinnaś wiedzieć skoro teraz nie serduchujesz :P:P:P Po prostu bawiliśmy się inaczej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chrzestny jest ginekologiem... no i powiem ze to najbardziej zboczony facet jakiego znam :D:D:D:D zawsze cos zbereznego gadal :D:D:D Ale jak sie okazalo pozniej ze jest uzalezniony od seksu :( ale to prawde ze sie kocha przy zgaszonym swietle :) no niby nadzieja zawsze jest... ja jednak sie nastawiam na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia takie dobre wieści i nam nie przekazałaś wcześniej :D:D:D:D:D:D:D no to teraz czekamy do terminu @ i zobaczymy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam, napisalam po wizycie u gina :D:D:D ale ja wiem ze sie nie udalo, wiec nie ma nawet o czym pisac... czekam tylko na @, oby sie tylko skubana sie nie spozniala! Ja mam wszystko zaplanowane, wosk przed wyjazdem itp :D:D:D U nas dawno takich igraszek nie bylo, zawsze konczy sie na serduchowaniu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej :D:D:D Dziwie sie ze dziwczyna moze jeszcze chodzic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba nie doczytałam jak pisałaś co gin powiedział :) Kruszyna a na ból gardła to są najlepsze ciepłe lody nie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, gardło już nie boli, codziennie leczę lodami :) A chodzić mogę bez problemu bo M codziennie leczy :P hehehe ale zbereźnice jesteśmy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie pewnie ruszac nie mogala, ale ja juz stara jestem :D:D:D Ja po 4 - 5dniach pod rzad musze choc ze 2-3 odpoczac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wczesniej tak nie bylo? U nas jest wieksza mobilizacja, ale ochota taka sama :D:D:D Ja zawsze lubielam kilka razy w tyg, ale nie codziennie :D:D:D Kruszyna, no gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was wczesniej bylo tak jak u mnie jest teraz :D:D:D Kochana u Ciebie nie ma mowy zeby ominac owu, wiec jak tylko sie pojawi, to beda od razu blizniaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że niczego nie przegapimy :) Tak sobie pomyślałam że w zeszłym cyklu były ze 3 dni przerwy przed samym okresem owulki i może dlatego nie zaciążyłam... Teraz za to nadrabiamy :) A dziś śluz jak białko i ciągnie się na kilkanaście cm!!!!! Od odstawienia tabsów takiego jeszcze nie miałam, więc jestem pełna pozytywnych mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna a kiedy odstawials tabl??? kurcze to musi sie udac! nawet nie sugeruj sie temp tylko atakuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabsy odstawiłam samym początkiem listopada, 5.11 była ostatnia @ z odstawienia i wtedy zaczęliśmy działać. Teraz już 5 miesiąc mija i śluzik dopiero jest jak trzeba :) Widocznie mój organizm więcej czasu potrzebował :) Boże tak mocno wierzę że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna organizm nawet do roku potrafi sie oczyszczac! Twoj pewnie teraz wraca do natury! Pewnie ze sie uda! Jajniki pewnie zaczely juz pracowac i produkuja jajka jak szalone!!!! Trzymam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przespałam sie troche oj , nieprzytomna jestem dzieki za te kciuki i słowa otuchy, ja tez jeszcze nie przekreśliłam ze nie sie udało mam ciągle nadz, ide dzis po testy, ost miałam bobo test ale dwa rzzy taki sam, teraz kupie inny zbieram sie do pracy bo sie w koncu nie wyrobie bede testowac w niedziele, narazie czekam [pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nie denerwuj sie; sprobuj spokojnie poczekac przez weekend i jesli nie przjdzie idz do lekarza... U mnie w dzien spodziewanej test tez byl negatywny; nawet sladu drugiej kreski a po trzech dniach piekny pozytywny; wiec dopoki nie dostaniesz @ nie wiesz jak jest; moze sie przesunelo bo przeziebienie a moze juz nie przjdzie; najlepiej czekac i tyle; Nie martw sie tez lekami ktore bierzesz; bo pisalas ze apap wiec jest to jeden z lekow bezpiecznch dla ciazy; wiec spokojnie. A dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasia! Jak sie udal obiad? Czekaly na Ciebie jakies niespodzianki w domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Obiad udał się rewelacyjnie. Ja bardzo mało gotuję, bo zwyczajnie nie mam czasu i najczęściej odgrzewamy obiad, który zrobi mama. Więc tym bardziej mąż był zaskoczony bo spaghetti wyszło przepyszne. Niespodzianką było brak przykrych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Czyli nie bylo kupki gruzu do posprzatania, to w sumie jak niespodzianka, bo musial sam ja uprzatnac :D:D:D kiedy planowo zamierzacie zakonczyc remont???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy dzisiaj tak dużo piszecie? :P Ledwo przeczytałam ;) Byłam na jazdach, a teraz przepisuję plan pracy magisterskiej na kompika :) A na 16 na wykład i potem babski wieczorek :P Przyjeżdża moja przyjaciółka i we 3 (jeszcze z moją siostrą) będziemy plotkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×