Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

już tyle stron jak to szybko zleciało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia ja różnie chodzę spać raz o 21 raz o 22 i niestety o 5 lub 5:30 już jestem wyspana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dosc wczesnie chodzisz spac moze dlatego; chociaz mi sie dziwnie tez spialo ale to na poczatku ciazy; teraz chodze spac 12-1 i budze sie 9-10 no i oczyywiscie 4-5 na siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę spać koło 22, czasem 23 i wstaję punkt 9 rano. Śpię sporo, ale nie zawsze się wysypiam niestety. Za to kiedyś wystarczało mi 5 godz snu i byłam wypoczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Madzią jak byłam to też tak chodziłam spać i wstawałam 9:00 lub 10:00 śmieje się do teściowej że albo ta ciąża jest inna albo inna jest płeć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza tez 5-6h i czulam sie wspana.... a teraz malenstwo chce spac dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijmy śpijmy. Widocznie organizm tyle potrzbuje i nie ma co mu tego ograniczać. To nasze pierwsze dziecko więc wolę się "wyspać na zapas". Swoją drogą szkoda że tak się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie mysle ze to pewnie jedyna moja ciaza; bo pierwsza gdzie moge sie wyspac bo nastepne ciaze przy dzieciach to juz pewnie tak kolorowo nie bedzie :) Oj szkoda ze na zapas sie nie da :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wiem na temat nie przespanych nocy nie raz w nocy Magda spać nie chciała ale w dzień to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mamy możliwość wyspania się. Ja zaczynam pracę o 11 więc śpię sobie do 9, mam czas na śniadanko, prysznic itd. Poza remontem i wiecznym sprzątaniem nie mam jako takich większych obowiązków (chodzi mi właśnie o dzieci) także korzystam póki mogę. Nie wiadomo jakie dzieciątko się narodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Wam dziewczynki szybciutkie pozdrowienia i zmykam :) Buziaki dla wszystkich :) Idę do męża, serducho będzie wieeeeeelkie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tak sie drze, ze az w Londku ja slychac :D:D:D:D Mi dzis chyba odbilo i pieklam babeczki z jagodami :D:D:D:D pyszne wyszly i teraz sie zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki niestety nie mam dobrych wieści @ nadal nie ma ale test 1 kreska, wie chyba spotka mnie to co ost kruszyne czyli wywoływanie@ :( poryczałam sie dzis rano,mąż został przy mnie chociaz miał jechac gdzies. Myślałam ze jak sie w tym cyklu nie uda to trudno , po @ tabletki i zastrzyk , a tu jeszcze problem ze nie przyszła@ kurcze podłamka. nigdy nie miałam takiego problemu , nigdy!!!zaswsze @ przychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam syły ,jeszcze ta choroba i na dodatek do pracy kurcze wszytko na opak , mowie wam tragedia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Anna trzymaj się kochana. Napewno wszystko przesunęło się przez chorobę. Małe przeziębienie potrafi przesunąć termin @, a Ciebie trzyma ta choroba i trzyma. Postaraj się nie denerwować i wytrzymaj do wizyty u lekarza. To chyba już we wtorek z tego co pamiętam. Dowiesz się co i jak i będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesnie wstalam bo moj maz musial isc do pracy:( ma jakis wazne terminy...kurde noa le rosol ugotowany, cos na drugi eanie wymysle jeszcze:D i spoko, jade teraz po polski makaron i paczki:] i jakas gazetke polska! ja wstalam o 6:40 poszlismy spac okolo 23:] ale wiecej czasu na rozne rzeczy, szkoda tracic czas na spanie:) buziaki milej niedzilei anna trzymaj sie, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak we wtorek, kurcze stomyśli na raz, nie spodziewałam sie takiego obrotu sprawy , normalnie przybita jestem. myślałam ze ze mna wszytko oki a widac ze nie i tak moja droga do ciązy bedzie troche dłuższa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna staraj się myśleć troszkę bardziej pozytywnie. Lekarz zaradzi i wszystko się unormuje. Zobaczysz. Da leki i niedługo będzie maluszek w brzuchu. A narazie odpręż się, odpocznij i poczekaj cierpliwie na wizytę u lekarza. Będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey.... ale piekna pogoda dzisiaj i tak pieknie pachnie...... Spedzamy wiec czas w ogrodzie z pieskiem :) a maz caly dzien w pracy :( Anna steres ma niesamowity wplyw na nasz cykl; wiec jak sie nie staramy zajsc w ciaze wszystko jest jak w zegarku; a jak bardzo chcemy wszystko sie zmienia niestety.. Dobrze ze masz lekarza we wtorek napewno zaradzi i wyreguluje cykl... Aga ja tez chce polskiego paczka; u mnie nigdzie w poblizu nie ma polskiej cukierni :( a bym zjadla polskie ciasto..mmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nic sie nie martw, moze to nerwy, a moze sie wszystko przesunelo i lekarz w chwile ci wszystko wywola :) uwierz mi, ja tez mam wszystko regulowane tabl, i to nie jest tragedia :) zupelnie nie przeszkadza w niczym, a wrecz przeciwnie, mi dalo nadzieje! u mnie @ miala przyjsc wczoraj, dzis... no i jeszcze nie ma... dalej czekam... buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Anna - po prostu idź do gina, tak będzie chyba najrozsądniej. Nie denerwuj się, bo to i tak nie pomoże. Skoro test negatyw, to raczej z cyklem jest problem i tutaj gin napewno coś poradzi :) Dorcia - wiesz że ja nadal trzymam kciuki za miłą niespodziankę :D:D:D:D A u mnie lipa delikatnie mówiąc... Owulki nadal nie było, a płodny śluz już zanika. Mam 18dc... Więc termin @ też się przesunie... Stwierdziłam, że jeśli teraz znowu będę miała długi cykl z temperaturą bez ładu i składu to idę do gin. Niech mi coś przepisze, może clo albo coś w tym stylu, bo ja denerwuję się niepotrzebnie - Annie mówię nie denerwuj się a sama nie robię inaczej :P W sobotę spędziliśmy cudowny wieczór :) Od wczoraj wszystko mnie boli jakbym miała zakwasy po niezłym aerobiku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - powiem Ci jeszcze tylko, że ze mną niby też wszystko było w porządku i tak myślałam. A teraz kończy się 5 miesiąc starań i jak tak dalej pójdzie to bez leków się nie obejdzie :( Przykro.... Ale nie jesteś sama! I nie tylko Ty czekasz i pragniesz dzieciątka :) Buziaki dla Ciebie :) A reszta dziewczyn - wstawać już bo nie mam z kim pisać !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Anna jak pójdziesz do gina to będzie wszystko wiadomo 🌻 Kruszynka a jaki Ty rodzaj aerobiku stosowałaś co :P:D:D:D:D:D reszta bandy proszę się odezwać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia obudź się szybko i powiedz czy przyszła czy nie bo widzę że termin @ był na 15 marca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jazda taka była że szok 2,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!! Ja się Wam za te szyby w oknach nie wypłacę !!!!!!! :):):) A dziś wszystko boli, martwię się że owulki dalej nie było :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstalam, witam, mialam 3 dni wolnego, zeby poodsypiac zesne wstawanie, a ja wciaz wstaje wczesnie;( ale nie chcialam robic mezowi przykrosci, bo on pracowal te 3 ostatnie dni, a ja nie;p wec wstawalam robilam mu snoiadanie i kawe i korzystalam z wiekszej ilosci czasu:) dzis pomidorowa i kopytka:D ide po kawke ktos chce? i musze zjesc jakies sniadanko:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×