Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jak juz przylazla to niech juz zostanie; rozkreci sie i odchodzi; ale tym razem na dlugo dluzej niz 30 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez ukochany sie mocno przejal i stara sie czasami bardziej niz ja :) u nas tak to dziala pol na pol :D:D:D ja mu daje do zrozumienia ze niedlugo bedzie ten czas a on wtedy przygotowuje kapiele, kolecje itp :) oj wszystkie jestesmy szczesciary. Mnie zaczyna dosc mocno glowa bolec, to chyba juz z tego przejecia ;) juz chce wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka o ktorej zrobisz test?jakos tak fluidy bym Ci chciala przeslac ;) a mnie jakos tak mdli dzisiaj :(ale wymiotywac nie umie,wlasnie sobie herbate z imbirem robie moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, ja w ogole nei wymiotuje, neinawidze tego robic, boje sie co bedzie w ciazy;p zobaczymy, moze wtedy sie naucze:) hehe Dorka mialam zawsze jak w zegarku i teraz tez ak mam i niech tak zostanie az sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie dostalam maila od chlopaka ze idziemy na obiad o 18 wiec zaraz po pracy.. wiec albo poczekam do rana albo po obiedzie pewnie kolo 22 - 23 :) oj duzo fluidkow poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a moze zrob w pracy jakos i mu oznajmisz na kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - ja tez nie lubie wymiotywac,ale jak tak meczy to bym nawet wolala i miec spokoj,2 razy w mojej karierze ciazowej mi sie udalo i naprawde byla ulga ;) dorka - fluidki masz jak w banku,ale moze do rana poczekaj jednak bo o 22 to dosyc pozno,bede trzymala kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy na kolacje ze znajomymi, wiec raczej nie :D:D:D Ciagle sie waham czy robic z nim, czy sama... chyba zrobie i jemu powiem zeby sprawdzil wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słówko do Dorci Dorcia leć po test, zrób w pracy. Jak będą II krechy to na kolacji powiesz narzeczonemu :) A jak będzie jedna, to zrób razem z nim rano :) To tylko moja propozycja, ale ja bym tak zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie strasznie, ale nie chce robic tutaj w kibelku, nie jest najmilej :o powiem mu wieczorem ze mi sie @ spoznia i razem zrobimy, bedzie mi razniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna kusisz strasznie ;) ja juz myslalam aby sie z pracy wczesniej zwolnic, ze niby sie zle czuje, ale chyba mi sie to nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni niby tak, ale nie ma mojego szefa i tu jest ten problem. Jak jego nie ma to ja musze byc. Lece chyba zaraz kupic jakis tescik, bo wieczorem pewnie nie bede miala gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ogarnęłam się w końcu :) Wchodzę na forum, a Wy tyle napłodziłyście, że czytam i czytam :) I co widzę?? Dorka być może zaskoczyła :) Testuj Dorcia, testuj. Trzymam kciuki i przesyłam ciążowe fluidki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie dorka w pracy zatestuj to bys zrobila niespodzianke i przypomnialo mi sie ze wahadelko na luty/marzec dla Ciebie wahalo ;)hihi to by bylo, ja tez w pon testowalam pozytywnie,moze to szczesliwy dzien tez dla Ciebie ale my kusicielki jestesmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jestescie! Ale ja bede czekac, bo juz obablilam sie woda i siuski mam jak woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupilam dwa od razu :) Nie takie z kreseczkami, ale jest napisane i jeszcze pisze ktory tydz :) Ostatnim razem nie przyniosly mi szczescia, ale moze tym razem. U nas doslownie lato za oknem! przepieknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci technika,ze nawet tydzien napisza:) zazdroszcze pogody u nas szaro buro i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka skoro masz dwa, to jednym testuj za jakieś 2 godzinki, a gdyby nie wyszedł to drugi zostaw na rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz dawno do wc poleciala :p z moim testem tez byl spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest tak pieknie ze az mam ochote sie na wagary wybrac :D:D:D Technika jest niezla, ale w sumie to przeciez sie wie mniej wiecej w ktorym sie jest tyg :) Wlasnie sie dowiedzialam ze moj brat bedzie mial dziewczynke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeszcze stronkę zgarnęłaś. Coś Ci dzisiaj szczęście dopisuje. TESTUJ!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Dorcia Dorcia testuj bo ja za chwilę padnę tu na zawał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie trzymaj nas tak długo proszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo sie boje w pracy! Bo nie wazne jaki wynik mi wyjdzie to pewnie bede miala mokre oczy... no i do kogo sie przytule w pracy??? Wole chyba poczekac... a jak jeszcze wyjdzie poz, to nigdy nie wytrzymam do wieczora, a przez tel nie chce mowic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×