Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Czekalam do rana i zrobilam dzis o 6.30. Smutno mi sie bardzo zrobilo, poryczalam sie ukochanemu w rekaw i juz troszke lepiej. no niech juz przyjdzie @ to sie uspokoje ze jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki! Przynajmniej sie wyszaleje na wakacjach :D:D:D Najwyrazniej jeszcze nie czas. Ja tylko chce aby @ przyszla bo sie denerwuje ze cos nie tak, a do mojej gin teraz nie pojade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwnka ja wcale tej stronki nie chcialam:d Dorcia przykro mi..ale Twoj czas nadejdzie jak i moj :D A w ogole to liczylas termin od tych boli???? minelo juz 14 dni odkad poczulas te bole owulacyjne??? powinno minac 14 dni od owulacji, wiec policz jeszcze raz dokladnie|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie minelo, minie jutro, pojutrze. Ja tak liczylam jak do tej pory mialam na tabl, czyli nie wazne kiedy byla owu jak nie bralam duhpastonu to nastepnego dnia byla @. Ja tez tak mysle ze jeszcze nie czas na mnie, ale nadejdzie. Najwyrazniej pisane mi sa szalenstwa wodne na wakacjach, inaczej musialabym z nich zrezygnowac! Agi nadejdzie nasz czas kiedy najmniej sie tego spodziewamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinki z palemka :D:D:D Juz nie moge sie doczekac, chyba dlatego az tak strasznie sie nie smuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dostaniesz 1 14 dniu od tego bolu:D cos kolo tego zobaczysz;D wszystko w porzadku!:) a teraz sie wyluzuj i mysl o wakacjach:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - jesli jeszcze nie teraz to widocznie tak musi byc,ale przez te lekarstwa moze sie cos poprzestawialo,ja bym jeszcze za 1-2 dni zrobila test,skoro bole owulacyjne byly.A jesli to nie teraz to tak jak mowisz wiecej szalenstw bedziesz miala na wakacjach :) glowa i cycki do gory :D grazka - dzieki za info :) porozmawiam z ginem,jak sam mnie na dopplera nie skieruje gdzies to zapytam o to a co do tygodni w tabelce,ja wpisuje skonczone,tak moj gin liczy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka co do tyłozgięcia macicy to przestań czytać bo tylko niepotrzebnie się denerwujesz :) Ja mam duże tyłozgięcie macicy zaszłam w pierwszą ciąże bez problemu za pierwszym podejściem donosiłam urodziłam zdrowego synka poród 2 godziny druga ciąża nawet nie wiedziałam, że jestem poroniłam ale z innych przyczyn Mój lekarz twierdzi, że kobieta z tyłozgięciem jast jak osoba leworęczna niczym się nie różni to wszystko co wypisują to są tylko mity, jedyne co może wystąpić u kobiet w ciąży z tyłozgięciem to mocniejsze bóle w podbrzuszu dlatego, że macica się prostuje i to jest całkiem normalne :) Grażka nie czytaj tych wszystkich głupot my jesteśmy najlepszym przykładem na to, że tyłozgięcie nie jest niczym złym i nie przeszkadza w zajściu w ciąże:);) Wczoraj czułam się tak fatelnie, że nie dałam rady podejść do kompa terz czytam zaległości dowiem się co nowego u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nic się nie martw może tak właśnie miało być może na tych wakacjach macie wyszaleć się wypocząć i jeszcze coś zrobić innego, żeby pamiątka została po tych upojnych nocach ....ja właśnie czuje, że tak będzie i mocno będę trzymała kciuki żebyście przyjechali z jednym pasażerem na gape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam dziewczynki! Ja sie w sumie zupelnie nie nastaiwalam na ten cykl, ale poniewaz opoznia mi sie @ dlatego byl promyk nadziei :D:D:D Mam nadzieje ze to dlatego ze owu mi sie przesunela i @ jutro przujdzie i szybko sobie pojdzie aby mnie na wakacjach nie meczyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri Grażka jak wasze samopoczucie bo u mnie tak jak dzień jak pogoda wczoraj masakra od rana do wieczora i w nocy wisze nad muszlą to już mój drugi dom mały jak widzi zaraz dzwoni po ciocie mieszka obok nas, żeby przyszła mamusi pomóc:( Co do tego usg 3D/4D dużo czytałam na ten temat i wiele kobiet twierdzi, że najlepiej robić je po 20 tc bo wtedy można wiele zobaczyć i się dowiedzieć robienie przed jest stratą pieniędzy bo i tak za wiele nie widać i jeszcze takie zmiany następują w maleństwie ,że naprawde lepiej poczekać ;) Ja w pierwszej ciąży miałam robione tylko zwykłe usg i co lekarz chciął zobaczyć zobaczył i wszystko było ok Chciałabył mieć zrobione usg 4d ale nawet gdy zapytałam mojego lekarza to uśmiechnął się i powiedział to samo, że po 20 tc wcześniej nie ma sensu chyba, że nie mam na co pieniędzy tracić :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - mi sie sprawdzalo nawet z temp. ze przed tym @ ktorego nie dostalam mialam 36,9, przed @ zawsze mialam niskie 36,5. ale to tez chyba indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36,90 przed okresem:D znaczy okres mi sie jzu zaczal wlasciwie tylko po woli sie rozkreca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka będzie dobrze, a jeszcze lepiej na wakacjach ....:) gdzie wszystkie się podziały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery - ja mam to samo z pogoda,taka meteopatka jestem, zle sie wczoraj czulam niedobrze mi bylo, slaba bylam caly czas musialam jesc to wtedy mdlosci przechodzily,nie moge dopuscic do pierwszych skurczow glodu bo wtedy a to glowa mnie boli a to niedobrze mi jest, dzisiaj rano mialam kanapke przy lozku juz przygotowana.w czwartek koncze 9 tydzien jejkuuu ile jeszcze tego dziwnego samopoczucia mam miec. pocieszam sie ze oznaki wiosny lepiej na nas wplyna,podobno juz niedlugo ma byc lepiej,byle do kwietnia ;) a co do 4D to tez mysle ze wczesniej nie ma sensu,dlatego spokojnie poczekam co gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży mam 36,9 cały czas i tak będzie pare miesięcy poprzednio tak samo miałam ja ogólnie bardzo źle znosze podwyższoną temperature, a teraz cały czas mam uczucie jak bym miała o wiele wyższą temp.a nie tylko 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi,moze jestes w ciazy i krwawienie bedzie ;) niektore kobiety tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie miaam czasu pisac bo niestety wekend w pracy byłam zapisana na dzis do gina ale sie wszystko pozmieniało wczoraj rano dostałam okresu , pierwszy raz od pary mc cieszyłam sie ze @ sama przyszła, cha ta choroba mi troche poprzesuwała. dzwoniłam do lekarza i się umowiłam na usg w 12 dniu cyklu, spoko lekarz w tym dni ma dyżur w szpitalu i tam kazał mi przyjechac, bo po południu przyjmuje ale 100 km od mojego miasta i powiedział ze tam nie bedzie mnie ciągnął, wiec bede miała w szpitalu usg i wtedy dowiem sie czy po tym CL..... pęchcerzyki mi urosną i czy dostane zastrzyk na pękniecie. Bo teraz tak naprawde to nie wiem czy moje pęcherzyki pekaja , wiem ze rosna, bo wtedy miałam usg , ale nie wiem czy pekaja , skoro sie tyle nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Suri, wiem co masza na mysli, ale nie to chyba nie to:) robilam test 3 dni temu:) 2 dni przed @ i wyszedl neg bez cienia watpliwosci! wiec to nie ciaza a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze po takij kuracji niektorym sie udaje więc i ja mam nadzieje ze mi się uda. Chociaż powiem wam ze sie panicznie boje. A to usg w szpitalu jakoś mnie przeraża. mam mętlik w głowie. Ale nie przejełam się @ :) boje sie teraz na ten cykl czyli juz w nast tyg zacznął mi sie dni płodne , boże dla mnie to szok , ze tak szybko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ale 2 dni przed @ to moglo nie wyjsc tak czy siak,mi 2 dni przed tez nie wyszlo ja w kazdym razie nawet jak @ dostawalam to nie mialam 100% pewnosci ze to nie ciaza bo moja mama do 3 m-ca miala krwawienia a w ciazy byla,bardziej pewna bylam jak juz @ nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Wam powiem, wracam wlasnie z pracowniczego wc, sprawdzam wkladke a na niej nic;/ czyli nei mam oresu jeszcze, ale nigdy tak dlugo sie nei rozkrecal, nie chce sie ludzic ale powtorze test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie boj nic no i przytnajmniej czekac nie musisz wieki na @,bedzie dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz agi,mi tez sie tak dlugo rozkrecal az sie nie rozkrecil ;) niepotzrebnie z podpaska do pracy wtedy szlam :p nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was była tak leczona? musze troche chyba o tym poczytać , musze byc dobraj myśli wiem i mam wielkie nadzieje , ale i chwile zwątpienia tez sa wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje bo po tescie negatywnym napisalm sie piwa:( :D ale moze wcale nei ma sie czym ludzic, moze zaraz przyjdzie, bo juz czuje w brzuchu ten bol co ma przyjsc i sie czai;) ale co tam, zaczekanm do jutra i zrobie test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha agi to tak jak ja,po tescie negatywnym 2 dni przed @ tez sie piwa napilam ;) jak masz wysoka temp to bym juz nawet teraz test zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×