Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka super, że dziecko zdrowe. Ja też mam tyłozgięcie macicy, ale USG miałam robione normalnie przez brzuch i problemu nie było. W ciążę zaszłam szybko, bez komplikacji i bez kładzenia się na brzuch, plecy, bok czy trzymania nóg w górze :) Jakaś inna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ale dzis stronki zgarniasz! Grazka super ze malenstwo sie rozwija zdrowo; to najwazniejsze nastepne usg juz powinnas miec normalnie jak dzidzi podrosnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff odnalazłam naszą tabelkę :) Aktualizuję bo już zaczęty u nas 22 tydzień. A pojutrze na USG 3D :) Mam nadzieję, że poznamy płeć. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............15.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................8............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to super ze malenstwo zdrowo rosnie! Moze wrzucisz zdjecia na NK to sobie poogladamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze mi tez za niedlugo przejdzie ten glod,wyczytalam ze to przez spadek glukozy taki glod jest to poszukam chyba jakis batonikow orzeszkowych,poki co migdaly podjadam grazka- ile juz mm ma Twoje malenstwo?ja 1,5 tyg temu mialam 11 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję :) Troszkę się wystraszyłam ale już ok :) dzisiaj usg pokazało termin na 5 października a nie na 14, nie wiem jak mam teraz liczyc tygodnie. Narazie nie zmieniam daty az do 26 marca bo wtedy mam nastepne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje malenstwo ma teraz 10cm a pamietam na pierwszym usg mialo 7;5mm....takie maciupkie bylo...ohhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............15.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................8............22.10.2009....... .....30..........?? Suri zapomniałam zapytać tak sie tym tyłozgięciem wystraszyłam :O ale juz 26 marca wszystkiego sie dowiem bo jade na szczegółowe usg do Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow aska już 10cm? to ciekawe ile moje ma :) Kopniaki czuję, aż miło więc musi być już duże to moje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na nk nie dam zdjęcia ale jutro postaram sie wrzucic na fotosik wiec sobie zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to Twoja dzidzia to już bardzo duza jest :) Fajnie że tak szybko te nasze dzieciaki rosną :) Wyczytałam ze przy tyłozgieciu częsciej zdazają sie poronienia i w czasie ciąży bóle kręgosłupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - w katowicach bedziesz miala 3D albo 4 D??to jakas wieksza klinika tam jest? a tylkozgieciem sie nie przejmuj wazne ze w ciazy jestes i dzidzia ok,nie wspomne juz jak wymiatasz nam w tej tabelce ,juz 11 tydz :D ale Ci dobrze aska - to juz miniczlowieczka masz :) a kiedy bedziesz miala nastepne usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Grazka! Ciekawa jestem! Asia to Twoje malenstwo to juz wielgasne juz! 10 cm wow! Czas leci co? Pamietam jak czekalysmy na wiesci od Ciebie i jakie bylo szalenstwo jak napisalas ze test poz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri narazie zwykłe usg a 3D w 20 tygodniu dopiero. Nie wiem czy to jest jakaś wieksza klinika ale chyba nie, wiem że ta pani doktor przyjmuje też w Rudzie Śląskiej. A Ty skąd jestes? Jak chcesz to dam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katowic mam 20 min autem ;) w rudzie slaskiej moja kolezanka miala 4 D bardzo zadowolona byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy :D:D Grazka super ze jestes pod dobra opieka, wiec nie ma sie czym martwic z tym tylozgieciem! Zapytalam chlopaka czy na dlugo idziemy na obiad, a on sie zapytal dlaczego sie pytam czy wszystko OK i byl bardzo podejrzliwy... on chyba ma jakies przeczucia, bo wiedzial ze mialam dostac @ w pt, bo mu mowilam ze nie bedzie szalenstw w weekend... Ciekawa jestem, czy tak jest czy sobie to uroilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chcemy tak szalec gdy nam powiesz o swoim tescie Dorka... Ja nastepne usg i tm samym otanie (bo w anglii nie robi sie juz po 20 tyg ciazy usg...hmmmmm) ma w 20 tyg; to jest kilka dni po Wielkanocy.... :) Kaska w 22 tyg ciazy to malenstwo juz powinno miec ponad 23cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja też mam 20 minut autem do Katowic :) no ja nie wiem czy to 3D bedzie czy 4D bo nie znam sie ale moja siostra dostała tam płytkę z nagraniem wiec to chyba 4D :) Teraz bede płacić 200 zł a później 300 zł ale mąż sie uparł i jedziemy zbadać dzidzie :) moja siostra musiała jechac na to badanie bo już miała 30 lat a ja jade bo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka to jak mozesz to napisz nazwe tej kliniki gdzie Twoja siostra miala 4 D,ja bym tez chciala taka pamiatke,super sprawa takie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie znam nazwy ale to jest na ul. Opolskiej 11, tel. 032/ 203 73 63 ja ide do pani doktor Milejskiej- Lewandowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam Kaska ze jestes w 22tyg ciazy bo tak masz w tabelce; ale 18 cm to juz duze Malenstwo; zobaczymy co na usg uslszysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzinka i na obiadek!!! juz nie moge sie doczekac aby wyjsc z pracy i dopasc chlopaka! Przed obiadem idziemy na spacer przy rzece, wiec mu powiem wszystko! Ciekawe jaka bedzie reakcja i rano, o ile oczywiscie @ nie przyjdzie :), no chyba ze namowi mnie aby robic wieczorem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja liczę jak mój gin. Mam SKOŃCZONE 21 tygodni i leci mi teraz 22 tydzień. Dziś jest dokładnie 21 tydzień i 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zycze milego wieczoru a co najwazniejsze pozytywnego testu!! Kaska skonczone 21 tg to nie 22tyg; powinno sie poslugiwac skonczonymi tygodniami; ja mam skonczone 15tyg i 2 dni czyli jestem w 15 tyg ciazy :) Tak samo jak po porodzie; jak malenstwo ma np 3 dni to nie mowimy ze ma tydzien; tydzien ma dopiero po jego skonczeniu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja wszędzie piszę, że LECI nam 22 tydzień, a nie że mam skończone 21 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet lekarz pisze mi wszędzie 21/22 tydzień ciąży. Wg niego jestem w 22 tygodniu obecnie, ale skończone mam 21 tygodni. Ja tego nie wymyśliłam. Tak kazał liczyć to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska; spoko; ja po prostu zobaczylam ze w tabelce masz wpisany 22 tdzien i mslalam ze jestes w 22 tyg ciazy; dlatego tez podalam Ci wymiary Malenstwa na 22 tyg :) a teraz juz wiem ze jestes 21tyg :) noi przy okazji stronka Twoja a myslalam ze Dorka znowu podkradnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam tak, bo leci nam 22 tydzień. Jeśli mamy pisać skończone tygodnie to zaraz zmienię i nie będę wprowadzać w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×