Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

cześć dziewczynki :) piszecie jak szalone, nie jestem w stanie nadrobic zaległości :O Anna mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i za kilka dni pojawi sie druga kreseczka :) Dorka za Ciebie też kciuki trzymam bo wszystko jest możliwe :) a ja w cuda wierze bo mi sie taki przytrafił :) właśnie wróciłam do domu i zabieram sie za sprzatanie bo jutro wole czas spedzic z mężem a nie mopem :):) Miłego weekendu dla starających się :D szczególnie dla Kruszynki :):) Fajnie dajecie czadu :D:D:D buziaczki :) Pewnie odezwe sie dopiero w przyszłym tygodniu:) W niedzielę jedziemy do zoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam. Mąż przyjechał i mogę pojechać do domu :) Odpocznę, poczytam. Będę jutro od 9.00. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie! ja mam jescze niecale 3h :( Fajnie Grazka uslyszec Cie, chyba cie wywolalam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja w weekendy nie pracuje! Na szczescie, bo chyba bym oszalala :) w sobote bede przygotowywac rzeczy na wyjazd a w niedziele jedziemy do znajomych ogladac ich malutka dzidzie! Juz tak od kilku tyg sie wybieramy, ale zawsze cos wypada a oni dosc daleko mieszkaja, w sumie 4h w samochodzie! Ale ja juz nie moge sie doczekac, aby dzidzie wysciskac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, jezeli jestes jeszcze zainteresowana to dostalam odp na maila od tego drogiego gina: Witam Pani....., Cena pierwszej wizyty z USG to 110f. Kolejne wizyty rowniez z usg celem monitorowania wzrastajacego pecherzyka Graffa to 60f. Pozdrawiam serdecznie, Czyli ceny nie sa z kapelusza a gabinet ma w centrum. Ciekawa tylko jestem jaki ma sprzet itp. Ja mocno przewrazliwiona na tym punkcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorka:) dobrze, ze Ci odpisal:) i w sumie ceny takie normalne jak na prywatny gabinet:) warto sprobowac;) no wiec jak chcesz to idz tam i zobacz ten sprzet, nie moze miec zlego sprzetu, nei sadze, ze moglby odwalac fuszerke:D ja sama pojde na monitoring, jesli bedzie trzeba;P Grazka pewnie posprzataj dzisiaj:) jutro ciesz sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przez najblizsze 3 miesiace sie nie wybieram na monitoring :) Mam leki na ten czas i zamierzam zapomniec o jakichkolwiek wizytach u lekarzy! A jak sie nie uda, to dopiero wtedy pojde, jeszcze musze wczesniej przywiezc ten zastrzyk. Mam nadzieje ze nie bede musiala isc, no ale jak zajdzie potrzeba to fajnie wiedziec ze jest! Jeszcze raz dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis cisza nastala :( Ja jeszcze 30 min i zmykam! i weeeeeekend! Strasznie mi sie dzisiejszy dzien dluzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmykam! Milego weekendu zycze! Oczywiscie zajrze w weekend rowniez! Anna mocno caly czas trzymam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne rzeczy odkrywlam na angilski stronach zwiazanych z testowaniem plodnosci i staraniami:) mozna zamowic test na plodnosc faceta, bada sie sperme czy jest wydajna:) wow, moze kiedys sprobujemy:) duzo innych testow, na chorobska i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc agi26
tu tez takie testy znalazlam.. http://www.babystart.pl/produkty.asp ja sie na czarno nie przedstawiam - ale moze dolacze do was jak zaciaze.. pisalam z wami na poczatku tego topiku ale przestalam po nieudanych probach z testem to fajna sprawa. nawet nie wiedzialam ze takie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nei wiem kto to:) moge tylko sie domyslac:) no super, ze sa te testy, fajnie wiedziec czy ze strony pryszlego ojca wszytsko gra:) i moj maz powiedzial, ze bez problemu podda sie takiemu testowi:) fajnie, jak bede zdecydowana to zamowie;) pozdrawiam kimkolwiek jestes i do zobaczenia jzu wkrotce u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma @!jade do pracy.umowilam sie na wt do gina.do tego czasv bede testowac jutro i we wt.zobaczymy.podbrzusze mnie pobolewa i jajniki.a brzuch mam taki wrazliwy,napiepy.wszystko sie niedlugo wyjasni:)a teraz do pracy.wczoraj padlam tak sie zle czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja cały czas trzymam kciuki! Może faktyczni owu się opóźniła i test był za wcześnie? Dobrze, że się umówiłaś do lekarza :) Ja dzisiaj miałam kolejną bezsenną noc :( Chyba nie wytrzymam na wszystkich wykładach... Raczej daruję sobie ten o 18.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aniu i dobrze że nie ma @ i niech już nie przyłazi trzymam kciuki cały czas :) Polusia ja to zawsze wstaję o 5 lub 5:30 i tak sobie leże w łóżku ale spać nie mogę :) mogłaś wpaść do mnie to byśmy razem posiedziały i poplotkowały :D:D:D a reszta gdzie wstawać leniuchy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez widzialam Polusie! bardzo ladnie:) ja siedze w domu dzisiaj, bede sprzatac i robic poradki w dokumentach:D zadzwonie do domu do mamy:) i ugotuje mezowi obiad;) a zaraz chyba sobei strzele kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wszystkich znowu półprzytomnie. Wczoraj wieczorkiem okazało się, że nasz zwierzak ma jakiś problem z zębem/dziąsłem, miał sporą opuchliznę pod okiem. Musieliśmy jechać do koleżanki do lecznicy. Dostał kilka antybiotyków i czekamy na poprawę. Narazie nie jest lepiej :( No, ale jestem dobrej myśli. Szkoda mi go tylko, bo widzę, że go boli i się męczy biedak. A dziś siedzę sobie sama w pracy - do 15.00. Mąż z moim tatą prowadzą rury w \"kuchni\" :) Ja narazie budzę się kawką. Anna cieszę się, że @ narazie nie przyszła. Po testowaniu prosimy dać znać oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny sobotni dzien; u mnie weekend zapowiada sie sprzatajaco-gotujaco-zakupowy :) ; maz caly weekend w pracy wiec wkorzystam czas dla domu :) Tymbardziej ze po weekendzie ma 2 tyg wolnego wiec bedziemy sie obijac :) Aga ja w zeszlym roku czytalam o tych wszystkich testach; maz chcial kupic i sprawdzic czy z nim wszystko ok;ja przeciagalam zakup bo nie chcialam go stersowac i nie zdazyl przetestowac :) bo zaciazylam; ale fajna sprawa te testy... Anna trzmam kciuki!! Dorka a do Ciebie chyba jutro powinna zawitac; wiem ze sie nie nastwaiasz ale co tam zawsze jakas tam szansa jest wiec moze.. Sylwinka a o ktorej Ty spac chodzisz ze tak wczesnie juz malenstwo czuje sie wyspane :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam sie jeszcze w tabelce bo dzis skonczylam 15 tdzien :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............15.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................8............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dosc pozno dziewczynki, ale strasznie zalatany dzien od rana :) Strasznie sie ciesze ze anna nie przyszla jeszcze i mam nadzieje ze to z powodu dzidzi!!! ja dzis powinnam dostac, ale na razie nie ma... spokojnie pewnie przyjdzie jutro :( smiesznie bo bardzo boli mnie jedna piers, a druga zdecydowanie mniej. ja od rana na zakupach, po klapki na wyjazd, po alarm do domu, jedzonko :) Agi co to za testy??? nigdy nie slyszalam? napisz cos wiecej. milej soboty wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wilkie! Ale chyba dopiero jak przez jakis rok nam sie nie uda, to sprobuje taki test... jak na razie nie chce stresowac chlopaka, ani dodatkowo siebie... no niby ze mna jest wszystko OK, no poza PCO, ale to nie oznacza ze jestem nieplodna, no i moje cialo super reaguje na zapisane tabl. ja daje na luz przez 3 miesiace, jak sie nie uda, to ostro zabiore sie za rozne kuracje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak samo myslalam jak sie staralismy; maz bardziej naciskal ze on chce siebie sprawdzicc; ale jak tak przedluzalam; bo wiedzialam ze to stres bedzie dla nas; az w koncu sie udalo jak i kazdej z Was sie uda; to taki cud w ktory trudno uwierzyc i przchodzi taki niespodziwany zazwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja wyjątkowo wzięłam laptopa do domu więc i neta mam :) Też uważam, że te testy się Wam nie przydadzą, bo już przed ich kupnem będziecie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze testy to super sprawa, jezeli jest sie juz u kresu wytrzymalosci ze starankami, i na prawde zaczynamy sie denerwowac czy wszystko jest ok i mamy zamiar przeprowadzac badania... wszedzie pisza, ze pary przed 30-tka, regularnie serduchujac powinny dopiero zajac sie badaniem... przecietnie zajmuja staranka rok, wiec duzo nam jeszcze zostalo :D:D:D ja wiem ze wszystkim nam sie uda, bo niby dlaczego mialoby byc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×