Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dorka - ja w domu testowalam,zrzucilam z siebie ubranie i polecialam do wc,w sumie nie zastanawialam sie czy lepiej jakby maz byl wtedy czy nie,wazny byl wynik :) ja mojemu przez tel powiedzialam bo nie wytrzymalam :) za 2 godz bym z pracy i sam zobaczyl 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym byla w domu to tez bym sie nie zastanawiala :D:D:D:D:D Jak wy nie mozecie sie doczekac, to pomyslcie jak ja sie mecze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby trochę zmienić temat podpowiedzcie mi kochane co szybkiego i smacznego zrobić na obiad/kolację? Nie muszę, ale naleciało mnie na gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robilam zapiekanki na kolacje z pieczarkami,ogorkiem i serem,zajadalismy sie ze az sie uszy trzesly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka za schabowe się nie biorę, bo działka męża. On robi najcudowniejsze na świecie i ja już w tym temacie się nie wcinam. Suri spaghetti było niedawno (za namową Dorki) :) Najchętniej jakieś szybkie mięsko bym właśnie zrobiła. Coś do ziemniaków i surówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kurczka w slodko kwasnym z ryzem :) to smaczne i na prawde zabiera 5 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? ja kocham kopytka cos malo ziemniakow chyba ugotowalam moze dogotuje, bo pewnie bedzie dokladka:D!! Dorka moze wpadnij, bo na Waszym obiedzie pewnie nie mozesz zamowic kopytek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie ma kopytek! Idziemy na meksykanskie, wiec bedzie duzo fasoli :D:D:D Ja jak zawsze pewnie zamowie jakas dobra rybke :D:D:D Kruszyna tylko ty dzis tam spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię kopytka :) A jak je podajecie? U nas jada się z tłuszczem i skwarkami, albo na słodko - masło z bułką tartą i cukier. Ps. Może i będzie dziś kurak w sosie słodko kwaśnym. Znów coś szybkiego ze słoika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kopytka ze wszystkim zjem! w kazdej postaci :) nistety nie umiem robic :( wiec jem tylko u dziadkow, albo jak uda mi sie ukochanego namowic aby mi zrobil :) specjalnie kupilam mu polska kuchnie po ang :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z sosem, lub z tluszczykiem i cebulka lub tam skwarkami jak kto woli:) na slodko sa u mnei w domu pierogi leniwe, one maja tez ksztalt kopytek, ale inny smak i tez bulka tarta i cukrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, moja kuchnia jest wlasnie taka szybka, wiec dlatego chlopak przejal ten obowiazek :D:D umiem tylko kilka potraw, ale zamierzam sie kiedys nauczyc, moze jak beda juz dzieci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuchnia jest w miare ok, denerwuje sie, ze nei moge po pracy tak pogotowac konkretnie i trzeba na szybko lub dzien wczesniej gotowac, zeby zjesc zanim nadejdzie 23 i trzeba sie klasc do lozek:D kiedy sie jest w domu o 18:30 o ciezko nazwac jedzenie obiadem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowisz! Ja strasznie nie lubie pozno jesc, bo potem zle mi sie spi... moj chlopak natomiast potrafi niesamowite potrawy w chwile stworzyc :D:D:D mi by to godziny zjelo :) On ma juz lata praktyki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to bedzie Ci pysznosci gotowal w ciazy :)wtedy to dopiero kucharza w domu docenisz MAM PYTANIE DO CIEZARNYCH KOLEZANEK: czy wam sie tez tak co chwile chce jesc?? jak dopuszcze do uczucia glodu to potem albo glowa mnie potrafi rozbolec,albo mam mdlosci albo slabo mi jest??? dzis mi rano slabo bylo,dopiero jak zjadlam bulke z twarogiem i ogorkiem zielonym to mi przeszlo jak reka odjal.troche uciazliwe to powracajace uczucie glodu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie umiem wszystiego jeszcze, ale mam doswiadczenie jakies tam, moj maz lubi eksperymenty i testuje rozne dania, a lubie sprawdzone tradycyjne dania:) mam typowo polskie podniebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie polska kuchnie, ale musze przyznac ze tutaj nauczylam sie jesc duzo niesamowitych egzotycznych potraw! Pokochalam kuchnie indyjska, ale taka prawdziwa, nie ze sloiczka (ale ta tez smaczna). SURI to moze zawsze miej przy sobie jakiegos batonika z orzeszkow - zdrowy i kaloryczny. Ja codziennie rano taki wcinam na sniadanie, bo musze jesc 250 kalorii aby zarzyc lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję mało. Po prostu nie mam chęci i możliwości. Dopiero po remoncie będę miała swoją kuchnię to się wykarzę :) Do tej pory wracałam późno do domu więc odgrzewałam to, co mama przygotowała i już. Jednak czasem mam ochotę coś przyrządzić. Umiem mało, ale nikt przy mnie z głodu nie umrze :) A pytam o przepisy, bo zawsze ktoś może coś ciekawego podpowiedzieć, żeby nie jeść czegoś standardowego w kółko. Co do głodu w ciąży to ja mam jakieś fazy. Na początku czułam głód często, potem już nie, a jakiś miesiąc temu znów. No i waga odczuła to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na slodkie wlasnie nie mam ochoty,bardziej owoc niz slodkie no i twarog,pieczywo i co tam popadnie,byle mi nie smierdzialo za bardzo miesem a o flakach to juz wogole nie mowie,moj maz je uwielbia a mi podwojnie smierdza teraz cale szczescie narazie nie przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te batony nie sa slodkie, moga byc slone, bo to rozne orzechy razem zlepione. Mi to zawsze pomaga na glod, bo jak ja jestem glodna to mnie zaraz glowa boli, zawsze tak mialam :D:D:D Kasia, jak bedziesz juz miala swoje krolestwo skonczone to bedziesz gotowac jak szalona :) ja czasami w weekend cos upieke, bo uwileniam slodkie i we wlasnej kuchni to wielka przyjemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie od lekarza i dzidza rośnie jak na drożdzach, jedyny minus to taki że znów musiał mi robic usg dopochwowo bo normalnie nie widać bo mam tyłozgięcie :/ i wyczytałam że trudno zajść w ciąże jak sie ma tyłozgięcie i powinno się po przytulankach leżec na brzuchu a ja raz się na brzuch położyłam i chyba to wystarczyło :):):) Dorka rób ten tescior bo już sie nie umiem doczekac dobrych wiadomości :) Suri ja też jestem częsciej głodna to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam prace w ogrodzie :) ale jest pieknie! U mnie dzis na obiad pierogi z twarogiem; a teraz bede robic salatke jarzynowa bo moj mezus uwielbia... Suri ja w ogole glodu nie doczuwam w ciazy co jest dla mnie dziwne; wmuszam wiec sniadanie rano- zazwyczaj jakas jedna kanapka z serem lub platki i tak do 18 dopoki maz z pracy nie wraca to nic nie jem;czasem manadrynke czy banana wcisne bo wiem ze to za malo na caly dzien; ale jak bylam na poczatku ciazy to co chwile przegryzalam cos zazwyczaj biszkopty czy banany bo inaczej mialam mdlosci; a teraz juz kilka tyg mdlosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×