Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszynka 2,5 godziny i Ty jeszcze możesz chodzić :P pamiętaj że ja nie miałam śluzu płodnego ani mnie jajnik nie bolał i też mówiłam że nie było owulki a jestem w ciąży więc się nie martw tylko poczekamy do terminu @ i zobaczymy no ja trzymam kciuki :) a łapcie fluidki ciążowe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero wstałam i jem śniadanko :P:P:P Wreszcie się wyspałam, bo w weekend to jakos nie mogłam spać. Kruszyna to ja się dziwię, że doszłaś do kompa :P Dorka pewnie się odezwie jak dotrze do pracy. Sylwinka, Agi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje maleństwo nie lubi spać długo :P Ja oglądałam Miami Ink i potem usnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wstać bo musiałam zrobić śniadanie mojemu M i otworzyć mu bramę żeby wyjechał samochodem a maleństwo poszło tatę odprowadzić :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie przyszla... Nie wiem co sie dzieje... Kupie chyba dzis test i zrobie, no bo w koncu jest spozniona... Mozna jakis test robic wieczorem??? Jakas malenka nadzieja sie teraz we mnie tli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia bo Ty w ciążę zaszłaś :D:D:D:D Jeśli znasz przypuszczalny termin kiedy była owulka to dolicz sobie 12-15 dni i mniej więcej wtedy powinna być @. Mówiłas że owulka się przesunęła, dlatego termin @ mógł się też przesunąć. Ale to tylko jedna z możliwości :) Zrób test, jakokolwiek o czułości 10mI/Ul powinien wyjść jeśli termin @ faktycznie minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia koniecznie rob test :) Jeśli jest już po terminie to powinien każdy wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bolaly mnie jajniki kilka dni pozniej niz przypuszczalam ze powinna byc owu, ale teraz sobie mysle ze to moze sie zarodek osadzal... oj duzo mam mysli.... bola mnie troszke brzuch, ale tak dziwnie po bokach... Dwa cylke temu dostalam @ 10 dni po owu, bo mi @ stumuluja lekarstwa, wiec raczej powinna byc w terminie... no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja nie chce robic testu.... dosc juz mam tych negatywnych! Z jedenj strony to chcialabym poczekac jeszcze z tydz... ale nie moge, bo jak bym byla to musze zaraz zmienic leki i zaczac co dzien brac duhpaston... Dziewczyny bylyby niezle jaja jakbym byla - neg testy owu, wiec wszystko bylo calkowicie na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test dopiero kupie wieczorem i bede chyba robila razem z chlopakiem... sama juz chyba nie chce... wiec musimy czekac do wieczora, nie chce robic w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem.... moze poczekam do rana. pewnie ze bedzie dobrze! Ja sie ciagle nie nastawiam, ale mam malenka nadzieje teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze dam! nie wiem czy nawet dam dzis rade zrobic, bo spotykamy sie ze znajomymi na obiad wieczorem wiec chyba bede szla od razu po pracy. Boje sie o tym wszystkim myslec... a co jak sie udalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miesci mi sie to w glowie, staram sie nie myslec, ale troche mi to marnie idzie :D:D:D:D:D Wczoraj bylismy u znajomych, ktorzy maja 6 tyg dzidzie :) Poszlismy z nia na spacer i na zmiane z chlopakiem pchalismy wozek :D:D:D A jak ja trzymal na rekach to mrugnal do mnie okiem, super mi sie zrobilo :D:D:D wiem ze on sie nastawia na wakacje i tam tworzenie, i nawet mu jeszcze nic nie powiedzialam ze mi sie @ spoznia. Po wczoraj nie chcialam mu dawac nadziei, aby sie nie meczyl jak ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna a robisz tetsy w tym cylku, czy tylko temp? A moze u Ciebie ta metoda nie dziala i dlatego nie wykazuje owu??? Mi moja gin odradzila ze wzgledu na moje hormony, powiedziala ze u mnie nie bedzie to wiarygodne, moze u Ciebie jest tak samo! Gratulacje za 2,5h! Czort z Ciebie straszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a ja myślę, że się udało :) Nie myśleliście o starankach przez te testy owu negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - nie robię testów owu, ale stosuję metodę wieloobjawową, czyli temp + śluz + szyjka :) Poczekam do środy i zoabczymy czy coś się poprawi :) A Ty nic się nie martw, zrób test i daj ciotkom znać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×