Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Rozpisałyście się ja spędziłam prawie cały dzień na świeżym powietrzu u nas jest 20*C aż ciężko wytrzymać w domu idę na spacerek z synkiem i psiutkiem Co do świąt bardziej tradycyjnie choć bardziej dla mnie i synka bo mąż nie jest katolikiem choć bardzo lubi podjadać potrawy, które szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze w pt koncze o 17!!! juz nie moge sie doczekac, aby opuscic prace, nie to ze sie jakos strasznie narobilam w tym tyg :) dwa dni, i dzis duzo czasu spedzilam was czytajac :) w wakacyjnym natroju jestem wiec nie moge sie skupic! od pn pozadnie sie zabieram, bo bede miala ciezki tydzien :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest BH w piatek wiec tylko 4 dni:) ale sie napracujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nuda nikogo nie ma:P ja za 15 min koncze:] odezwe sie rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...jakos przestalo mnie bolec podbrzusze i kurde sie denerwuje:) czy wszytsko w porzadku z fasoleczka??tak ma byc...czuje czasem delikatne mrowienie ale tylko chwilka i mija...prosze pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem katie:) jeszcze nie mam zaszczytu bycia w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciąże nie musi cię boleć podbrzusze, a na pewno jest wszystko ok przestań się stresować, a za to jak najszybciej wybierz się do lekarza teraz odpoczywaj i ciesz się bo jest z czego:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze 6 tygodi były takie jakbym nie była w ciąży żadnych bóli żadnych mdłości po prostu super tylko piersi bolały i to było dziwne bo mnie nigdy nie bolą nawet przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiejsza betka 241.8 mIU/ml !!!!!!!!!!!!!! Wzrosła o 600% w ciągu 68 godzin!!!!! Pani w laboratorium śmiała się że taki przyrost to chyba na bliźniaki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna wynik piekny i w normie (normą jest wzrost o 60% po 48h i o 100% po 72h), wiec fasolka sie ladna tworzy ..... GRATULUJE RAZ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, Ty to odrazu blizniaki bys chciala :) Raczej na blizniaki nie wyglada, za malo bety :), na blizniaki to w tysiacach beta juz by byla :) Norma 2-3 tydzień po poczeciu 101 - 4870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry sklep
www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D wstawać śpiochy :P:P:P:P:P:P Asia a co za jednym zamachem dwóch :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja to tam się nie znam na tych wynikach bety bo nigdy bliźniaków nie miałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam wczoraj u gina i zgłupiałam powiedział ze endometriu mok takze super :) ale ten pęcherzyk co był w pon to juz go nie ma , za to widzi coś co wygląda jak ciałko żółte w drugim jajniku jest drugi pecherzyk i ma 12mm lekarza przypuszcze nie jest takie ze moze byc juz po owu ,ale na 100% tak wczesnie nie mogł rozpoznac, mam zrobic w czwartek progesteron zeby potwierdzic czy była owu nie wiem czy było ta owu czy nie , śluz fakt miałam rozciagliwy ( ale w poprzednich cyklach zdazało sie ze przed owu taki był) jajniki mnie kuły od niedzieli i jeszcze wczoeraj troche je czułam , wiec to by sie zgadzało ale tempp mam niska!! nie miałam wzrostu :( juz nie wiem , nie rozumiem włsanego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna:) spokojnie co ma byc to bedzie;) ale trzymam kciuki:) a Kruszyna za niedlugo moze sie przepiszesz do tabelki dolnej:) mzawka za oknem, Dorka odsypia pewnie impreze ja siedze w pracy;/ buuuu a jutro idziemy na zakupy a pozniej na obiad do przyjaciol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! chlopak nie dal mi odespac po imprezie :( odbudzil mnie o 8 rano bo juz nie mogl spac i szedl do sklepu .... chcial wiedziec czy cos potrzebuje i teraz robi sniadanko :) Anna jezeli bierzesz te rozne tabl, to temp moze ulegac zmianie i nie ma co sie nia sugerowac. mi moja gin powiedziala ze mam sobie nie zawracac mierzeniem glowy... ja wczoraj niestety tak zaimprezowalam ze nie bylo serduchowania :( no i pewnie wczoraj byla owu i przegapilismy :( ale co tam moze sie uda w kwieniu, to jeden z moich ulubionych miesiecy :D:D:D ale dzis szarowa za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna tak sobie jeszcze mysle, ze jak nie ma tego pecherzyka, to moze byla owu i on pieknie pekl! ja tez tak mialam ze jak bylam w 20dc to wszystkojuz mialam oszyszczone i moja gin powiedziala ze to bardzo dobrze, bo to znaczy ze pekaja. jak zrobisz badanie to bedzie juz na 100 % wiadomo. ja tez je robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka i nie masz kaca??? nie martw sie, ze cos przegapilas, sprobujcie dzisiaj:) moze wcale nic nie przegapilsa:) masz jakies wyrazne objawy owulki??? za oknem szaro buro i pouro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka lekarz tez tak przypuszcza ze owu mogła byc i pekł pecherzyk i to co widzi to ciałko żółte , ale na 100% to musze zrobnic badanie pozatym powiedział ze od nast cylku jesli sie @ pojawi to mam brac clo + siofor ,czy ktoras wie cos o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem anna:) moge Ci tylko zyczyc powodzenia tak jak sobie i Dorce:) wiecie co...chyba nic z tego w tym miesiacu:( nie mam dobrych przeczuc..chyba znowu sie nie udalo:) ale co tam, bedzie szansa w kwietniu i maju:) fajnie, bo wiosna nie lubie weekendow na forum bo wieje pucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj miałam inne przezycia bo miałam rewolucje w brzuchu, zabieram sie za męża i nagle mnie przeszedł taki skurcz w żołądku ze musiałam isc do wc , porozwiazywałam sobie troche krzyzowek.... jak wrociłam mąż sie śmiał ze to byo bardzo romantyczne przezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie zaczeliśmy śmiać ze przytulił mnie mąż powiedział ze bedzie dobrze i że idziemy spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znalazłam o sioforze: "rosną duże pęcherzyki przy braniu tego leku (to jeden ze skutków zażywania), gdybyś chciała zajść w ciążę to teraz możesz mieć bardzo duże szanse. Generalnie to lek dla cukrzyków, ale ma też szerokie zastosowanie w ginekologii, głównie przy leczeniu policystycznych jajników."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo dziewczyn tez pisze ze dużo schudło przy tym leku nie mam problemow w waga. wiecie co ciesze sie ze lakarz najpierw mnie obserwuje i nie daje mi złudnych nadzieji ze : na pewno była owu , a potem bym miała rozczarowanie widac ze pierwszy cykl mi obserwuje i nie wyciaga jakis opini szybko zeby mnie nie przestraszyc albo nie dac bezpodstawnych nadzieji. moze w drugim cyklu ktory bedzie obserwował bedzie mogł powiedziec mi wiecej myśle ze to oki własnie dzwoniła do mnie kolezanka jak tam po wizycie i jejpowiedziałam wszystko.Powiedziała mi zebym nie patrzyła na temp i sie nie przyjmowała, bo ona jak zaszła w ciaze to w owu miala spadek temp ( a starali sie 1,5 roku) i tez nie mogła sie nadziwic troche mi humor poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja bralam clo jak mialam miec zastrzyk, ale niestety sie nie ualo, bo mi sie wszystko przesunelo. Ja biore metformax i duhpaston, to jest na pobudzenie jajnikow, aby sie nie lenily... u mnie jak juz jest pecherzyk, to jest ladny i zdrowy... no i mam nadzieje ze pekaja.... mi sie wydaje ze juz po owu... bo skonczyl mi sie wczoraj sluz, ale w zeszlym miesiacu mialam 16dc czyli dzis.... no wiec jak bedzie nam sie chcialo to poserduchujemy dzis.... ale dzis znow kolejna impreza... musze ograniczyc chlopakowi chyba piwo, bo godziny znow to ja nie wytrzymam :D:D:D Agi a czemu masz przeczucie ze sie nie udalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka gratuluje strony:) ja nie wiem czemu sie nie udalo, ale chyba nie i tyle;) po prostu nei mam przeczuc, ze sie udalo, nic nei odczuwam, nic. A ja postanowilam podczas staran nei chodzic na imprezy..znaczy akurat w okresie owulkowym:) ale zycie nasze wyglada bardzo normalnie, wczoraj poprawialismy sobi ehumor Shrekiem i zestawem smieciowego jedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jeszcze chyba za wczesnie aby sie jakichkolwiek objawow dopatrywac, no ale zawsze jest intuicja... mam nadzieje ze sie mylisz :D:D:D:D u mnie te imprezy akurat tak sie ulozyly, no i absolutnie nie wypadalo mi nie pojsc... bo jest owu.... postanowilam zupelnie sie juz nie przejmowac i nie ukladac zycia pod owu... w sumie moglam wczoraj nie pic, wrocic wczesnie do domu, ale to by bylo troche sztuczne, a za to sie super wybawialm i wytanczylam :D Agi ja wiem ze nam sie uda! idzie wiosna a na wiosne wszystko sie budzi, lacznie z naszymi cialami! Jak wyjdzie slonko, zrobi sie cieplej, oj bedzie sie dzialo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.....ale czuje ze nadciaga zlosc, czyli rozdraznienie i wscieklosc przedokresowa....zawsze w okolicy tygodnia do okresu i to mam, wszystko mnie wpienia i drazni....cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×