Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

troche mi to przypomina kruszyne.... spiecia z mezem, nerwy... no i dzuszue na zakonczenie... to ty juz za tydz masz dostac@ ? ja jeszcze chyba ze dwa tyg czekania mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to juz nic nie wiem i poprostu sponatan , nic przeciez nie zrobie , temp bede dalej mierzyc tak poprostua, ale sie nie bede przejmowac nia dorka mi tez pecherzyki rosna ale nie wiem na 100% czy pekaja bo tego nie badałam , zobaczymy to badaniach co lekarz stwierdzi , mi pozostało miec nadzieje boze jak dzis ciepło matko !!! super wiosna idzie od razu lepszy humor mam !!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide myć okna :)potem sie odezwe i moze gin mi odpisze na smsa jaka dawke tego siofara mam brac bo jest 100mg ,850 i 700 jakos tak a nie powiedział mi :) a ja chce na zas go kupic bo jak mi wypadnie @ w swieta to co ja zrobie jak mam go brac od 1 dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna skoro znikanl to wydaje mi sie ze pekaja... ale pewnie ze sie na pewno dowiesz po badaniach! Anna bedzie dobrze! dopiero zacznasz cale lekarstwowe procedury, zobaczysz pomoze i nastwi pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Dorka mam nie testowac????:D ja nei wiem czy mi wyjdzie tak jak w sytuacji Kruszyny:) oni czesto dzialali i w ogole;p ja nie wiem Dorka:) nie wiem, mam wrazenie, ze bedzie i juz:] a ma byc w poniedzialek lany chyba:) cos kolo tego okresu:) wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czs na herbatke i kafe :) Anna dobre wiesci, wyglada na to ze pecherzyki pekaja :) Agus dobrze ze sie nastawiasz ze nie wyszlo bo potem super mila niespodzianka moze byc a wrazie co brak roczarowania, tez tak robilam, wmawialam sobie zawsze ze nie wyszlo, bo inaczej za bardzo bym przezywala negatywny test.... Ale z tym Twoim rozdraznieniem, to sie nie sugeruj :) Ja zawsze tydzien przed bylam rozdrazniona, zapisywalam sobie w kalendarzu, i w tym cyklu co zaszlam bylo dokladnie tak samo, wygladalo to jak zaczynajace sie wkurzanie przed miesiaczkowe, a jednak @ nie przyszla :) Dorka co dobrego na sniadanko mialas? A gdzie Kaska??? Dzis pewnie pracuje?? Halloooo? Jak sie czuje nasza najstarsza brzuchatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam sie w tabelce bo dzis zaczelam 19 tydzien..... :) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............koło świąt..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................15.03....................Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............21............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........16............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............12...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................11............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na facebook Agi :) ja dzis na sniadanko mialam jajecznice, lososia i siwerzutki chlebek :) pycha! Wlasnie przepijam kawke i zabralam sie za prania, bo jest tego duzo!no i za segregowanie zdjec... Agi nie wazne ile sie atakuje, czasami wystarczy raz a pozadnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mowilam Ci, ze jestes najlepsza terapeutka moja;D???? :D:D ja tez zapisuje wszelkei symptomy @ i samopoczucie w kalendarzu, ale wszystko na luzie...ale te zlosci mnie przekonuja, ze @ jest w drodze i nei myele sie nigdy, bo mam ochote dzgac ludzi noze,m:D sorry za makabryczna szcerosc:) ale ja nie mowie, tylko warcze:D a dzisiaj nasi przyjaciele zadzwonili bo dostali karteczke new baby boy z motylem wyrfuwajacym z niej:) a godzine po przyszedl do nich kosz kwaitow poczta kwaitowa z balonem me to you:) new baby boy:) niesamowicie sie ucieszyli:) ja tez sie ciesze:) juz sa w domu z dzieckiem :) kapia, karmia ubieraja;) super:) zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiala bys zobaczyc moj kalendarz :):) W kazdym miesiacu zapisane od kiedy zaczynaja sie "czarne dni"... roazdraznienie, jakas taka antypatia do ludzi i wszytskiego co mnie otacza, latwe zaczynanie klotni z mezem :) Pamietam jak dzis jak sie z mezem w grudniu poklocilam o cos, a raczej nawrzeszczalam na niego i mam zapisane w kalendarzu "zaczelo sie rozdraznienie i dupa z tego cyklu :(( " i pokazalam mezowi, ze te moje "dni" sie zaczely i porownalam do poprzednich miesiecy i byla dokladnie podobna ilosc dni jak przed kazda @. maz mnie pocieszal ze tak mu przykro ze sie nie udalo itd A potem taka niespodzianka, brak @ i pozytywny test.... Tak wiec rozdraznienie ma byc, mysl ze to wina @ a co bedzie to jak zawsze wielka niewiadoma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest jak na razie dl amnei wielka niewiadoma i nie wiem czy to dobrze....nie umiem tak czekac i nie myslec z cyklu na cykl jest to coraz gorsze:] hihi wiem, ze kazda kobieta jest inna i w ogole, ale ja juz nei moge, podziwiam kobiety, ktore staraja sie latami.....i wciaz maja nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy sie wkurzylam na niesprawiedliwosc. Maz mial nockie i dzwoni do mnie ze ma dobra nowine...hmmm..no to slucham...ze kumpel z ktorym pracuje moj maz, Polak, oznajmil mu ze spodziewaja sie z zona dziecka pierwszego. No to maz pyta w ktorym tyg jest jego zona, a ona na to ze oni jeszcze nie wiedza, ale tak mysla ze miedzy 8 a 16 tyg............. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mozna nie wiedziec czy jest sie 2 czy 4 miesiace w ciazy, ahhh i ponoc planowane....... Potem dodal ze byli na USG bo krwawila kilka dni ale myslala ze przejdzie, no i na usg potwierdzili ze jest w ciazy i dziecko ma 40cm!! Chyba nawet do tej historii komentarza nie potrzeba............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie mozna sie poddac! ja sie bede starac az sie uda! mnie znow dzis kluje prawy jajnik, przeciez juz po owu... wiec co on sobie mysli? ja nie mam chyba takich rozdrzaznien przed @, tylko dzien przed jestem strasznie placzliwa... wszystko mnie rozczula, i czasami potrafie poprostu sobie poplakac, oj jaka mi to wtedy ulge daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyyy, bez komentarza;/ :( ale to smutne z jednej strony.....sa ludzie i parapety z calym szacunkiem, ale niektorzy to maja w glowach sieczke zamiast mozgu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja szczerze nie wyobrazam sobie staran dluzszych niz rok, to byl taki umowny termin w mojej glowie potem, jak znam siebie perzestalabym sie starac i chyba zaczela leczyc psychiatrycznie :) WIOSNA SIE ZACZELA I BEDA TEGO REZULTATY JUZ WKROTCE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja po owu juz nie mam zadnych kluc przed @ cos tam mnei lekko pobolewa przed sama @ ale to chwilowe i tyle...ktos pisal na kafe, ze pobolewajace jajniki czy podbrzusze po owu to plyn z peknietego pecherzyka drazniacy otrzewna, ale nie wnikam w takie szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ciesz sie ze nie masz tych rozdraznien, bo jak moi bracia i maz mowia wtedy "bez kija do niej nie podchodz, chyba @ sie zbliza".... Wtedy nawet na zakupy staram sie nie chodzic, bo moj maz jest biedny, musi sie nasluchac o powolnych i bezmyslnych anglikach, ktorzy chodza sobie po sklepach jakby w parku byli :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze najwiecej dzieci rodzi sie w styczniu........... Wiec dziewczyny kwiecien Wasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D to mnie rozbawilas Asia :D:D:D Nie ja nigdy nie mialam humorow, no i mam nadzieje ze nie bede miala :) ale u nas sliczne sloneczko wychodzi! ja ciagle w szlafroku i zupelnie nie chce mi sie dzis ubierac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze koniecz sierpnia, wrzesien - Sylwestrowe szalenstwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 min ide na lunch, ja mysle, ze duzo zlego jest przez zmeczenie i stres- ale pracowac trzeba;/ a gdzie Kasia?????? Kruszyna??? co jest wstawac:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu niespodzianka Styczen kochane, STYCZEN wiec do roboty :) Znalazlam statyski z pracy mgr na temat: zwiazek zachorowalnosci na schizofrenia a miesiac urodzenia itp i mam tu tez w ktorym miesiacu najwiecej dzieci przychodzi na swiat :) U mnie tez dzis piekne slonce ale za to wietrznie, haha nie mozna miec wszytkiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, poczatkujaca ciezarowa pewnie odpoczywa! kruszyna zapomnialam napisac - wielkie gratulacje pieknej bety! bardzo sie ciesze i zazdroszcze, ale w takim pozytywnym tego slowa znaczeniu! A kasia to sie ostatnio obija z pisaniem! no gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnie mozna miec wszystkeigo racja:):D duzo osob z pazdziernika choruje na schizofrenie????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×