Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Końcówka, ale wiesz jak jest na końcu. Sprzątać jeszcze nie mogę, bo zostały schody do zrobienia więc będzie się kurzyło. Ale jutro będę miała zamkniętą sypialnię już :) Meble będą, podłoga polakierowana, ściany pomalowane i drzwi obsadzone :) Także mogę włączać pralkę z ubrankami Wikusia i układać w komodzie :) A te opisy to niestety prawdziwe. Jeszcze jest o tyle śmieszniej, że budzę się, próbuję wstać ze 3 razy bujając się do wyskoku z materaca, następnie wstaję, przecieram oczy i zaczyna się tor przeszkód. Mijam kilka wiader, wchodzę na karton z meblami, który ciągnie się 2m, schodzę z niego i idę do łazienki mijając pudła, wiadra, odkurzacze, wiertarki itp rzeczy. Droga powrotna jest taka sama + wypijam przy łóżku szklankę wody i zasnąć nie mogę bo mi serce z wysiłku wali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to masz nocna gimnastyke :D:D:D:D smiesznie, ale takie chyba sa uroki dzidzi :) Rosnie duza i sie rusza :D:D:D Ta moja przyjaciolka to mowi ze ma tak wrazliwe sutki ze nie moze spac na brzuchu, bo tak jak boli :D Super sa te wszystkie oznaki! Ja za 30 min lece na lunch i nie wiem na co mam ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie zaginęłam, ale od piątku byłam w szpitalu niestety :( Strasznie bolał mnie brzuch, a mój lekarz był na urlopie. Poszłam do innej lekarki i kazała mi jechać do ambulatorium do mojego szpitala na KTG, ale tam stwierdzili, że mam zostać na obserwacji do poniedziałku. Ale wypuścili mnie dopiero dzisiaj. Brałam kroplówki z magnezu, zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc u małego i jakiś antybiotyk na podwyższone CRP. Bo stwierdzili zagrożenie porodem przedwczesnym. No ale już jest dobrze :) Malutki rośnie jak na drożdżach. Ma już 2290 g! W sumie jest prawie 2 tygodnie większy niż wynika z terminu @, ale wszystko z nim w porządku :) Ufff rozpisałam się, ale nie miałam dostępu do Was tak dłuuuugo :) Teraz sobie leże i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo polusia to mialas atrakcje,ale dobrze ze juz ok :) i oby tak juz do konca ciazy Ci zeszlo bez komplikacji!! pozdrawiam Cie mocno i wypoczywaj :) zrobilam jednak tego kotleta schabowego,tyle narobilam ze na 2 dni bedzie,przynajmniej jutro sobie odpoczne od gotowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No atrakcje były :P I nuuuda w szpitalu.... No ale najważniejsze, że z malutkim wszystko dobrze :) Suri to ja jutro wpadam na kotlecika ;p I tabelka jeszcze :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............32............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ..26........Tomek Sylwinka25.............26..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydawalo, ze jestes w szpitalu Polusia:( ale fajnie, ze juz spoko:) ciesze sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia najwazniejsze ze oboje juz sie dobrze czujecie! Teraz sie juz nie przemeczaj, bo dosc intensywne tyg mialas, uczelnia, slub, i wszystko do okola! Suri widzisz nie tylko na dzis Ci obiad zalatwilam :) Dzieki mne jutro mozesz sie wylegiwac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............32............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ..26........Tomek Sylwinka25.............26..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid Zmieniam tabelke bo wszystko sie opoznilo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest z tosia? Dawno sie nie odzywala??? Jak samopoczucie? wlasnie zobaczylam ze termin @ sie juz zbilza, to najciezsze dni... przynajmniej dla mnie zawsze sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka Ty to masz głowe do gotowania :D dzieki polusia - zapraszam na kotlecika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia witaj. Też się zastanawiałam co u Ciebie, bo ja lekko zaczynam schizować, a idziemy praktycznie łeb w łeb. Cieszę się, że wszystko ok, a maluch niech jeszcze posiedzi w brzuszku trochę. Mnie dziś coś brzuch kłuje. lekko bo lekko, ale to takie upierdliwe. Teraz niech dojdzie z jeden dziwny objaw i już w ogóle będę niecierpliwa. Na szczęście w poniedziałek wizyta u gina to może czegoś nowego się dowiem. A jutro mega przyjemne pobieranie krwi :) Ps. Dajcie jednego schabowego :D STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............34........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............32............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ..26........Tomek Sylwinka25.............26..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne, pewnie w tych ostatnich tyg to tez straszny stres... niby juz tak blisko do konca i czas wyluzowac, ale kazdy bol, dziwne uczucie to musi byc nerwowka! Kasia ty to pewnie ze zmeczenia masz te klucia bo nie wiem kto takie tempo by wytrzymal... a po powrocie do domu remoncik :) wiem ze to koncowka, ale chyba to najciezszy czas, bo nuby wszystko juz jest, ale jeszcze nie... Ja mam jeszcze godzinke i juz nie moge sie doczekac domku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie odzywałam sie bo za pare dni ide na urlop i mam teraz wszystko pozamykac za soba i wytłumaczyc moim pracownikom . Dorka trzymam kciukasy , ja atakuje od usg kiedy lekarz powiedział ze pecherzyk peka, a nawet chyba dzien wczesniej . mi sie tez owu przesuneła bo w 22 dc usg miałam a temp zaczeła mi wzrastac 2 dni po usg i rosła az dzis ma tyle ile po @ wiec atakuje :) bo nie wiem czy juz moge odpuscic czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w pracy odwiedziała mnie znajoma za 2 tyg rodzi, to jedna ze mnajomych naszych co sie zawsze z nimi spotykalismy , powiem szczerze ze unikałam tych spodkan bo nie moglam dac sobie rady , doła łapałam na pare dni. Takze Dorka rozumiem cie jesli chodzi o dołak jak gadałaas z kolezanka u nas w paczce tylko nam sie nie udało wiesz jakie to przykre. ja nie mam tyle siły aby sie spotykac i ciagle sie wykrecam , moj mąż powiem szczerze ze nie zawsze to rozmumie .... wiec wtedy jest jeszcze gorzej. i ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego nie udaje sie , przeciez tak pragne tego dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonczysz meza :) ale odpocznie na wakacjach :) Moja owu sie przesunela 5 dni od poprzedniego cyklu, ale co tam najwazniejsze ze jest!!! i nie odpuszcze, choc wiem ze ukochany bedzie bardzo dzis zmeczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po raz pierwszy mialam takie uczucie... chyba dlatego ze jak z nia rozmawialm to ja mialam byc pierwsza a ona zaraz za mna... a tu taka niespodzianka! lece do domku, bede wieczorkiem! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie wszystko po staremu.. :) wiem ze @ przyjdzie - juz dość długo znam swój organizm.. ;) ale w lipcu do nowego lekarza - nowe mozliwosci :D grunt to pozytywnie myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze szpitala z tesciowa, teraz szybkii obiadek , ryz, sosik i warzywka :) Polusia super ze wszystko sie uspokoilo i jest ok, jeszcze troche ma czasu synek wiec niech czeka cierpliwie :) Dorka pytalas, jak u mnie, wszytsko ok, cieszymy sie bardzo ze Tomus zdrowy i rosnie jak na drozdzach :) Co do ogorkow to moj synek nie lubi, choc ja przed ciaza uwielbialam :( Milego wieczoru..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak jutro wszystkie wpadniemy to będzie po kotletach :P:P:P:P Polusia dobrze że już wyszłaś ze szpitala i że wszystko jest ok niech mały jeszcze sobie posiedzi w brzuszku :D:D wiem jakie są nudy w szpitalu i ta tęsknota za topikiem najważniejsze że jesteś już z nami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie? :) Ja skończyłam przepisywanie na dziś. Leżę teraz w łóżku i przeglądam neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Polusia wlasnie osttanio o Tobie myślam....właściwie to sie martwilam troszke ,że się nieodzywałaś. Dobrze, że wszystko ok. Dziewczyny mam nadzieje,że się nie gniewacie, że tak rzadko się odzywam....w każdym razie codziennie śledze Wasze losy. W piatek idziemy z M na badania. Biedy tak sie przejmuje jak sobie poradzi, żeby oddać nasienie...niestety nie ma mozliwości dowozu -trzeba na miejscu to zrobić. W każdym arzie jedziemy razem , ja muszę oddać krew do badania. Wszytsko tak się niestety nie zgralo,że akurat jest czas na przytulanki a tu trzeba wstrzemiężliwośc zachować przed badaniem M. No coż jak mus to mus. Powoli zaczynamy planowac wakacje:) wyjeżdamy w pierwszej polowie sierpnia na 2 tyg. I szukamy ciekawej oferty .... Dorka trzymam kciuki! Agi bużka ! Sylwinka i reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magda :) Trzymam kciuki za piątkowe badania. Gdzie się wybieracie na wakacje? Polska, czy gdzieś dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia myślimy raczej o jakimś cieplejszym klimacie... w tym roku może Egipt albo Majorka ...no zobaczymy :) w kadzm rayie gdyie bz to nie bzlo nie mog sie doczekac tego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj byłam na usg połówkowym z maleństwem wszystko dobrze zdrowy i chyba chłopiec nie na 100% bo jest ułożone poprzecznie i nie można było zobaczyć dokładnie:) Plamienia miałam chyba z powodu niskiego ułożenia łożysko prawie przy ujściu nie wolno mi nic dzwigać nawet grabić w ogródku STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27.........Wiktor Polusi..............32.........08.08.2009........ ....22..........syn aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25.........26........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............22.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.........Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............30........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ja dzis z wielkim bolem glowy sie obudzilam : ( mam nadzieje ze przekasze sniadanko i przejdzie! Witam Mery i Magde po przerwie :) Super Mery ze wszystko dobrze z dzidzia! No i magda widze ze pozytywne nastawienie jest! urlop, relaks, bedzie super! Kasia a ty juz spac powinnas o takiej poznej porze ;) Asia a zdziwieni byliscie ze okazal sie chlopczyk? Sylwinka a gdzie banany z rana? buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D nie no same chłopaki mają być na topiku ani jednej dziewczynki :P:P wczoraj rozmawiałam z sąsiadką i lekarz do samego końca mówił że dziewczynka będzie no i co urodziła chłopca :D:D:D:D:D:D:D:D Mery najważniejsze że jest już dobrze :) Magduś trzymam kciuki za badania :) Kasia 🖐️ leniuszki wstajemy pobudka :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×