Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Właśnie "mordowałam" Wiktora soczkiem jabłkowym. Baaardzo mu smakował, bo buźkę o jeszcze otwierał. Próbowaliśmy butlą - przez 20 min całe 15 ml wypił. Po troszku i może załapie :) Tu nie chodzi o to, że jemu smak nie smakuje. Widać, że mu soczki smakują, ale on się butelką bawi. Przygryza smoczka, mieli w buzi językiem na boki. Nie umie zassać po prostu. Dorka a może Ci nie dobrze, bo.... :D ale ciiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jutro powrócę chyba że macie mnie dosyć :D dobra zmykam bo lecimy do Kościoła z Madzią a z Dominiką będzie babcia czyli moja mama : u nas nocki są super mała usnęła wczoraj o 22:00 to pobudka była o 05:30 i 07:35 i 22 listopada my i rodzice chrzestni Dominiki mamy spotkanie z księdzem a 28 listopada mamy chrzciny :D imprezę robię w domu wiem że się narobię ale co się nie robi dla maleństwa :D Dorcia rób rano test bo normalnie zaraz zawału dostanę :P:D:D:D:D:D na pewno dwie kreski będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka wracaj wracaj :) Polusia ja mam takie momenty co jakis czas z dolem ze siedze i marudze. Dzieje sie to wtedy gdy cos nie wychodzi, pojawiaja sie nowe koszty itd. Czasem sama sie dziwie skad tak naprawde mamy kase na splate rat i na zycie, ale jakims cudem sie udaje. A z Wiktorkiem? Mam czasem wrazenie, ze wszystkie dzieci sa super grzeczne, ladnie jedza, spia itd, a tylko ja mam problemy z malym. Te nocki, neurolog itd itd. No mam dzis dzien marudzenia i tyle. Wybaczcie. A mi mały znów przegapił porę karmienia. Powinien jesc, bo minelo 2 godz a on usnal. Super, bo moze w koncu bedzie wiecej wytrzymywal bez jedzenia, ale czemu w takim razie budzi sie tak czesto w nocy? ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie krzycz :( Postaram sie zrobic rano... No to sie napracujesz z chrzcinami w domku, ale na pewno bedzie pyszne domowe jedzonko i super atmosfera. Ja juz chce do domu! Dzis co prawda mam samotny wieczor, bo ukochany wychodzi, ale juz tak strasznie nie chce mi sie siedziec w pracy :( Polece chyba do apteki po drodze... Kasia jutro bedzie lepszy dzien i wszystko bedzie kolorowsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedzie na jutro... jak nie na rano to na wieczor mam nadzieje :D:D Boje sie strasznie bo wydaje mi sie ze na prawde sa szanse ze moze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle osob Ci kibicuje, no i ten piatek 13-go :D Testuj rano i szybko daj znac. Bede czekac jak tylko Wiktorek wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wktor mi sie przyssal do cyca i puscic nie chce :D Taka pijawka mala :D Oooo przypomnialo mi sie - moze mozecie polecic jakies perfumy na prezent dla mamy? Mama ma 54 lata i lubi swierze kwiatowe zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia testuj z rana, bo ja po południu idę na uczelnie i nie mogłabym usiedzieć na wykładzie :p Kasia ja uwielbiam z Oriflame perfumy - np. Giordani White Gold :) Kurcze Aleksik dzisiaj w ogóle nie śpi. Może 3 godziny od 7 rano... A tak to albo gada albo płacze albo przy cycu by siedział (o ile o dziąsełka nie bolą)... Teraz leży na łóżku, obok niego nasza sunia i on jej rączką jeździ po futerku tak jakby ją głaskał, ale czasem złapie mocno za futerko i ciągnie :P Łobuz jeden :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - ooo ja tam tez na usg mialam jechac ale jednak jedziemy do TG kolo dworca,mamy wizyte 23.11 kasia - moj maly tez do neurologa musi na usg glowy bo dostal 7pkt przy porodzie aWiktorek dlaczego mial neurologa??stresuje mnie ta wizyta troche Dawidek tez czesto co 2-3 godz sie budzi i chce jesc,moze poprostu niektore maluszki tak maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri Wiktorkowi miesiąc czasu odpadał kikut pępka i nie był kładziony praktycznie wcale na brzuszku. No i jak przyszedł czas pierwszego szczepienia (6 tyg) to okazało się, że mały jest za słaby na szczepienia. Nie dźwigał dosyć mocno główki, układał się lekko w literkę C (asymetria ułożeniowa ciała) i nie podciągnął główki jak go pani dr pociągnęła za rączki z pozycji na pleckach. Odroczyła więc szczepienia i kazała się zgłosić do neurologa. No i mieliśmy 2 wizyty. Mamy już zrobione szczepienie przeciwko WZW, teraz czekamy na pozwolenie na następne. Musimy zrobić usg główki (rutynowo każdemu dziecku każe robić) i jak będzie ok i uzna, że ćwiczenia pomogły to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięwczynki dziekuje wam za ciepłe słowa 👄DORKA👄KASIA👄KRUSZYNA👄ANNA👄 Już postanowiłam ze nie ruszę się z gabinetu nim nie wypytam się o wszystko co i jak i bez pełnego monitoringu :D Bo mnie właśnie wnerwiało to że ona przy chormonach nie robiła mi monitoringu a powinna :oNo ale teraz się nie dam:) DORKA- pisz jak test bo uswirgnę przed kompem z niecierpliwości :) Trzymam PIĄCHY!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla dobre postanowienie. Przykuj się do fotela i nie wychodź, póki nie objaśni Ci wszystkiego i nie umówi na monitoring :D A tak serio to zapisz sobie wszystkie pytania, żebyś na 100% o wszystko zapytała. Ja często zapominam lekarzy o coś pytać, a potem się wkurzam. Dorka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA- ja własnie miałam spisane wszystko na kartce i oczywiście jej nie zabrałam :) Ale teraz już w organizator wpisałam i nie ma bata :D nie wylizę choć by nie wiem co :) No chyba że mnie z fotelem wyniosą HIHIHIHI:D DORKA- CZEKAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia czekamy z niecierpliwością! Syla A jak będą chcieli z fotelem wynieść to do kaloryfera się przykuj :P Kasia jak tam Wikuś w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj pierwsze pół nocy mieliśmy super, bo mały usnął o 21 i spał do 2.30, ale potem 4.00, 5.30 i w końcu 7.30 i do tej pory szaleje :p Już nie wiem comu wymyślać, bo tak mu się nudzi. Repertuar piosenek i dziwnych dźwięków się kończy, zabawki też, mata już nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naszukałam tej tabelki :P Dziś zaczęliśmy 38 tc :D:D:D:D:D ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....37.........04.12.2009..........23....... ..Amelka anna999...........23.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid DORCIA HALO!!!!!!! Odezwij się!!!!!!!!! Dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D widzę że czekamy na wieści od Dorci :D Syla👄 powiedz lekarzowi że nie wyjdziesz dopóki nie zrobi Ci monitoringu albo postrasz go strajkiem głodowym :D:D:D dziewczyny fajnie macie że dzieci Wam piją herbatki mojej wczoraj i dzisiaj dałam i normalnie nią pluje nie chce pić tylko cyc jej smakuje :P Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia daj znać oj moje biedne serce nie wytrzyma tego napięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mam dobrych wiesci :( Testowalam wczoraj wieczorem, bo kupilam taki test ze mozna i niestety tylko jedna krecha. Wyryczalam sie jak nie wiem do chlopaka, bo na prawde myslalam ze moze tym razem mielismy szczescie... Postanowilismy od Nowego Roku chyba wykupie sobie BUPA ubezpieczenie zdrowotne, i pojde tu do prywatengo gin ale brytyjskiego, ktory jest specjalista w pco, bo ta polska klinika jest do bani... za kazdym razem kto inny... a niestety w pl u mojej gin nie mam jak sie leczyc... Na prawde powoli trace juz nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka :) ja też czekam na dobre wieści :) Kruszyna jeszcze tydzien i możesz lądować na porodówce :) Syla a może zmień lekarza albo wybierz się tylko na wizytę do innego i zobaczysz co Ci poradzi. trzymam kciuki 🌻 Kasia jak dzisiaj samopoczucie? My byliśmy wczoraj na wizycie i mały waży 4500 g wiec już sporo :) chyba za bardzo go wczoraj pochwaliłam bo kupki wczoraj nie zrobił i dzis o 7 był płacz :( masowałam mu brzuszek i zasnął i spi do teraz ale do godzinki powinien jeść wiec zobaczymy co sie bedzie później działo. ja juz z tego wszystkiego posprzątałam, zrobiłam obiad, wziełam prysznic i nawet się pomalowałam :) może jeszcze wyprasować zdąże zanim Igor wstanie. No i poźniej mogę się zająć tylko nim. buziaczki dla reszty dziewzynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, ale póki @ nie ma, to może nic straconego? Trzymaj się kochana. Ja czekam, aż mały wstanie i jadę do miasta na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie i doping! Na pewno przyjdzie, ale spozniona aby mi wszystko namocic jak bede w pl :) Niech juz przylazi, odchodz abym mogla sie poprzytulac z moim ukochanym :) Ktory na to wszystko jeszcze wczoraj zlamal przedni zab i wygladal przekomicznie :D:D:D Dzis idzie go naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×