Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

katie.g:) a nei myslas, zeby zrobic test:D rob i to juz;) Grazka23 ta stara ksywa juz mi sie tak przejadla:( wiem,, ze wychodze na niezrownowazona wieloosobosciowa kobite;D ale musialam cos zmienic w swoim zyciu hahahahah ale obiecuje to pierwsze i ostatnie co zmieniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi26-kochaniutka boje sie:( ze nie bede w ciazy..zreszta wiecie jakie to jest wstretne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aga każda z nas potrzebuje czasami zmian :) A ksywka mi sie podoba :D gdzie jest reszta kobitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale katie.g mnie by ta 2tygodniowa niepewnosc zabila;D wez juz nie trzymaj nas w niepewnosci:) wyskocz do tesco po test:) albo do apteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami na pracy na mnie wolaja roznie:P agi albo aga albo nush:D albo agnushka😠 z tych wszystkich lubie agi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi26......no nie wiem.:)niby obliczylam ze to jakis 4 tydzien by byl od zaplodnienia...dwa tyg temu sprawdzlaam wyszedl negatywny..przedwczoraj bylam u ginekologa,powiedzial ze jeszzce nic nie bedzie widac w czwartm tyg,dopiero ok 5-6...no kurcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie.g :) no ale mam nadzieje, ze wszystkie przeczucia i objawy sie sprawdza;] bo bedziesz mogla dolaczyc do tabelki zaciazonych:) ale bylo by fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 26 fajny nick ale za czym sie przyzwyczaję chyba nie obrazisz sie jak sie zapomnę i napiszę ivett :) dziewczyny kupiłam testy owulacyjne i zobaczę kiedy mam tą owulację :) Grażka jesteś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry Sylwinek, ale draznilo mmnie to imie juz;) poza tym mam na imei Agnieszka:D i do tego sie musisz przyzwyczaic, ale sie nei oobraze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam Twoje imię na pamięć chyba sie nie pomylę a jakie masz testy owulacyjne bo ja paskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) Sprzatam sobie w kuchni :) Sylwinek dobrze, że kupiłas testy jak zadziałają to ja w przyszłym miesiacu tez kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakies angielskie:) ale paskowe, plytkowe moze kupie next time, ale te sa bardzo czule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje są firmy Hydrex wykrywa hormon LH w ilości równej lub wyższej niż 40mlU/ml tak pisze Grażka Tobie to nie będą potrzebne bo w tym miesiącu zajdziesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek skad wiesz? przeciez w naszym wirtualnym związku to ja jestem wróżką :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sobie kupic na alegroo testy ciazowebo patrzylam sa duzo tansze niz u nas w aptece... a ja wlasnie sobie uzupelniam paznokcie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam na drugiego laptopa bo tam mam skaner polaczony i musze kumpeli notatki zeskanowac wiec narazie nie moge siedziec na kafee.pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi fajnie ze zmienilas nick, teraz mozemy Cie nazywac Twoim prwdziwem imieniem :) milego relaksu w domku :) :) :) I zmien sie w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety @ przyszla. pierwszy cykl na clo nieudany. juz trace nadzieje.... gratuluję Ci Aniutko i ciekawe która bedzie nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....13.11..13.11(-)......5.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................14.11......?.........7......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 zabcia86..........11.12......15.12.......6.......kuj-pom Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Kupiłam 2 testy ciążowe ( w Super Pharm jest promocja za 5,99 pln) i testy owulacyjne (5 szt w opakowaniu). Wieczorem zrobię 1 owulacyjny z ciekawości. Czuję ze zbliżają sie dni płodne bo mam zwiększone libido :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny mam pytanko kiedy powinnam zrobić test ciążowy żeby już wyszedł.dzis jest mój 26dc a mój cykl trwa 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×