Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

niestety na poprawe humoru si enei zapowiada, w pracy mam mlynek 3 osoby chore;/ i musimy sobie dac ze wszystkim rade we 3 kurdeeeee malo mam czasu na wszystko wiec;/ za oknem szaro....chce juz stad wyjsc, przestac sie wsciekac. Niech ta @ juz przyjdzie irozladuje napiecie:/ dziekuje za wsparcie w ogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Nie łamcie się dziewczyny. Głowy, uszy i cycki do góry :) Zobaczycie, że będzie dobrze. Każda już niedługo zobaczy upragnione dwie kreseczki na teście. Ja też marudziłam, też łapałam doły, aż w końcu się udało. Uda się i Wam. A my jutro idziemy do lekarza. Z samego rana. W końcu :) Pozdrawiam znad kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Kurcze, Już się pogodziłam, że wtym cyklu to raczej nici z bobasa, a tu się pojawił podejrzany biały ciągnący śluz. Zaraz się znowu nakręcę jak ruski młynek ;) Esz z tymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra - ja się raz nakręcam raz odkręcam. Już nie wytrzymuje tego stanu niepewności!! Jedne fakty potwierdzają ciąże a drugie przeczą aaaaaaah ten śluz to też mam, bule mam ale temperatura nie taka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Tak to już jest Jordan ;) I bez szans na normalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie najbardziej nakręca?? Kafe i siedzenie na forum heheh:D:D:D Jeśli bym się wzieła za robotę to by mi to na dobre wyszło:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pocieszam tym ze w grudniu wiekszy młynek w pracy bedzie i nie bede miała czasu (az tak dużo:)) na myslenie , czy jest ciąza czy nie ma itd. więc może nie zbzikuje :) a ma mikołaja dziewczyny to się chyba powinnysmy przewiązać wstążką i podarować mężom , a reszte prezentu niech oni dołożą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie co znalazłam , suer na list do św. Mikołaja: Mikołaju nasz kochany, na fasolki dziś czekamy. Więc gdy śnieżny pada puszek, niech nam wpadnie też okruszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja Wam zazdroszcze tych staran :) ja mam dopiero 20 lat...ale jeszcze nie jestem po slubie...dopiero za jakies 2-3 lata pewnie bede ;/ a tak bardzo bym juz tego wsyztskiego chciala...tego slubu, starn o dziecko potem brzuszka i tego kochanego dziecka...:) juz sie we mnie budzi instynkt macierzynski chyba :P tylko ze no jestem jesczez troche za mloda jakby nie patrzec...;/ (tzn.chodzi o to ze bym chciala miec chociaz ten licencjat skonczony...) zycze Wam powodzenia i trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam początkiem listopada :) Może być ciężko, bo wiele lat brałam tabletki anty, ale jestem dobrej myśli i szczerych chęci :) Pozdrowienia i życzenia powodzenia dla wszystkich starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ freequa ja miałam 21 lat jak zaszłam w ciążę :) 🖐️niulek Gratulacje i nie martw się wszystko będzie dobrze :) 🖐️Kruszyna dopisz się do tabelki :) Grażka a Ty jesteś czy Cię nie ma :D:D:D:D:D:D:D:D Samira Ty masz tu wrócić bo normalnie zaraz przyjdę po Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D szefowa kawkę chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Sylwinku:( z podwojnym kopem:) teraz bede jesc barszcz ukrainski:) mam przerwe:)# witam nowe kobitki na forum:) staraczki prosze sie wpisac do tabelki a zaciazonym gratuluje;) i pozdrawiam...ja w grudniu, styczniu i lutym wrzucam na luz;) co ma byc to bedzie, nie bede sie powtarzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, juz jestem, i pije herbatke, dzieki bardzo Grazka :) Pusty dom mam, dobrze ze chociaz pies sie cieszy ze wrocilam :) Moja @ rozkreca sie tak powoli ze az mnie cholera bierze, jak chce zeby nie przyszla to przychodzi a jak chce by juz przyszla i normalna byla, to sie bedzie 2 dni zastanawiac... Aga ja grudzien jeszcze probuje z termometrem i testami a od stycznia NIC, nawet pewna nie jestem czy mi sie juz dziecka nie odechce jak bedzie mnie ta moja @ wkurzac.. Dopoki nie probowalam zaciazyc, to cykle piekne, co do dnia, piekna owulacja, nigdy zadnych dziwnych boli, nigdy boli piersi, a teraz co sie z moim cialem dzieje to katastrofa..... No to nakrzyczalam sie :) ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka-80
Czesc dziewczyny,postanowilam do was sie przylaczyc moze mi troche razniej bedzie!My z mezem staramy sie o dzidziusia od czerwca i ...nic!To jest tak wielkie pragnienie ze naprawde swira mozna dostac!2 m-ce temu mialam prawie ciaze urojona,przez to ciagle nakrecanie sie!,nie mialam @ponad 50 dni,bylo mi niedobrze,mialam mdlosci przez pare dni nawet wymiotowalam,himerki i nastroje okrutne i do tego czekolade przegryzalam ogorkiem kiszonym!I to wszystko tylko przez to nakrecanie sie i wiare w to ze moze akurat juz ta fasolka w brzusiu jest?!Czekamy dalej ,narazie bez rezultatu:(@powinien lada dzien przyjsc i juz mnie jajniki pobolewaja rak wiec nadzieja w kat...znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Sylwinek :D:D:D Musiałam trochę pobyć z Emilką :) Dzis mnie przywitała uśmiechem, przez sen i takim malutkim ale ja wiem że ona wiedziała, że ciotka do niej przyszła i dla mnie ten uśmiech był :) dziewczyny ja podobno nie mogę być chrzestną jak bym była w ciązy :o to prawda? Tak w ogóle to witam nowe staraczki :) Asiu a może to ciąża jednak jest. Zdaża się że dziewczyny mają przez kilka miesiacy w dni @ takie plamienia wiec oby się nie rozkręciła. No i jeszcze te Twoje humorki, coś podejrzana jestes koleżanko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no faktycznie Twoja @ dziwna jest:/ wez jej cos powiedz:D hahaha, jak masz pusty domek, to zrob cos dla siebie, na pewno masz cos slodkiego i dobry plyn do kapieli w zanadrzu:D ja o tym marze:) ja tez nie wiem czy mi sie nie odechce dziecka po jakims czaasie, przez to durne nakrecanie sie;) Kasiulka witaj:) zapisz sie do naszej tabelki:) staraj sie z anmi, na pol serio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka tu wszystkie sa podejrzane:) a co do bycia chrzestna, to ja nei rozumiem takich niepisanych dziwnych zasad, za duzo tego....ja uwazam, ze mozesz byc i nie patrz na bnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wierze w takie zabobony ale wolałam się Was doradzić moje przybrane siostry staraczki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonie dzisiaj do mojego męża żeby z nim pogadać a on do mnie, że teraz nie może bo rozmawia z kolegami na temat dzieci :) I że jednemu ma sie syn urodzić i własnie rozmawiają jak ich dzieci bedą miały na imię :D Więc to nie tylko my jesteśmy takie zwariowane i mamy takie tematy do rozmów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dla ciebie kawka z prądem większego kopa ma :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia a może to nie jest @ tylko jakieś plamienie :) Grażka ja tam nie wiem słyszałam o tym że kobieta w ciąży nie może być chrzestną ale dla mnie to głupi przesąd Jordan daj mi banana bo będę płakać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede Emilcie trzymac do chrztu bo w ciąży raczej nie jestem. No ale nie marudze już bo bedziecie krzyczeć a najbardziej to się Sylwinka boję bo ona mi kopa znów zasadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Wielka Siostra patrzy więc uważaj co piszesz bo jak nie to kopa w tyłek dostaniesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a wiesz że po moim kopniaku przez 2 tygodnie nie mogłaś na tyłku siedzieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie bede pisac bo i tak wszystko jasne ta cholera się pojawiła @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@😭😭 Więc ja przesyłam teżyczenia do sw. MIKOŁAJA o tym puszku w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×