Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no bo ona mi kazała tylko 7 dni i przewac i był okres i to własnie ten duphastum tylko zle napisalam a ty cały czas bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metformax biore codziennie rano, a duhpaston od 16 do 25dc. i tak bede brala az do czasu zajscia. Dzieki tej kabinacji mam @ co 25dni, jak w zegarku, no i w koncu mam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ona mnie chyba zle leczy to ja musze isc do innej sie skonsultowac!!dzieki za pomoc i za pogaduchy!1 odezwe sie niebawem bede tu zagladac codziennie !!pozdrawiam trzymaj sie i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia! Zagladaj do nas koniecznie i jak najszybciej skontaktuj sie z innym lekarzem, na pewno Ci pomoze i zaraz bedziesz sie cieszyc dwoma kreskami na tescie! Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa do jutra dziewczynki! Kruszyna milego wieczorku! Bede myslala o tym Twoim biednym M :D:D Ja tez mojego zaatakuje, ze to ze byl wczoraj taki kochany! bedzie kapiel z babelkami itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam u położnej dziś, moje malenstwo ma 8 cm i nie jest to 13 tydz tylko 14tyg i 3 dni więc termin się zmienił z 6 na 2 sierpień niedługo wrzucę zdjęcia do kompa to zobaczycie... Novida bardzo mi przykro że nas opuszczasz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie zagladam, ne nadarzam, moja przyjaciolka wlasnie rodzi:):):):) martwie sie jak o wlasna siostre:) pije lamke wina za jej zdrowie:) ostatnio nas tu troche zasypalo:) a Dorka doleciala do Uk:)? Sylwinka w 7 tyg, Grazia w zciazy:* asia sie dobrze trzyma::) i locia i kruszyna:) Polusia:) dla wszystkich buziak, ja tu jeszcze wroce:D u mnie ok, zyje, jestem happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobliśmy dzis z moim mężem kolejny tescior :) są śliczne dwie kreseczki :):) Tak bardzo się cieszymy :):) ja sie troche martwie ale tak chyba bedzie do pierwszego usg :) wczoraj mężowi dałam mały prezencik: zielone malutkie skarpeteczki :) Uściskał mnie mocno i powiedział że wiedział :D Jak wieczorem się kąpal to musiałam siedziec z nim w łazience i rozmawialiśmy o dzidzi :D Cudnie... jestem taka szczęśliwa :) do czasu jak lekarz nie potwierdzi ciąży nie mówimy nikomu :) Dzięki że tak mnie wspierałyście :D Wczoraj były równe 3 miesiące jak pierwszy raz napisałam na naszym topiku :) Lolcia ale Twoja dzidzia już duza :) Jak się czujesz? Agi teraz Twoja kolej :) Daj znac co urodziła Twoja przyjaciółka :) Mery odezwij się i napisz jak kolejny test? ide dalej spac bo dzisiaj mało spałam w nocy :P ciekawe czemu? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 🌼 🌼 🌼 i wielgachne buziole :D Cieszę się razem z Tobą :) Lolcia - czyli dzidzia jednak większa? Suuuper, będzie bejbi jak się patrzy :) Koniecznie zdjęcia poproszę :) Tak fajnie mi jak oglądam zdjęcia z USG, brzuszków.... Coś niesamowitego! Agi fajnie że przyszłaś choć na moment. Jesteś szczęśliwa i to najważniejsze :D Dorcia moja wstawaj :) Dla Sylwinki kochanej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza moją radością z nowych zaciążonych nie mam jakoś nic ciekawego do napisania. Może lewą nogą wstałam ??? Chyba już źle ze mną że tak sama do siebie piszę :P Wczoraj hmmm serducha były ale takie jakieś dziwne... Może dzień taki jakiś zly miał M, nie wiem. Ale przynajmniej Dorce, Grażce i Sylwince ściany i szyby nie pękały :P I nie było mnie słychać. Kurde nie wiem, mnie się to przecież nie zdarzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna staraj sie staraj bo teraz Twoja kolej i Dorki :) najlepiej wyluzowac :) ja myslałam, że ten cykl jest spisany na straty bo owulacja mi na testach nie wychodziła i serduszka były tylko dla przyjemności i się chyba udało :) nie wierze w to jeszcze... Ja trzymam mocno kciuki cały czas za Was :) i oczywiście za reszte staraczek tez :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka kochana ja nic nie chciałam pisać, ale jak przez ostatnie dni czytałam o twoim samopoczuciu to tak jak bym czytała o sobie. Chciałam ci napisać, że ja czułam się identycznie, ale bałam się wiesz dlaczego w głębi czułam, że jesteś w cięży i obiecałam sobie ,że poczekam do 5-02 bo miałaś dostać @ a jak nie przyjdzie to napewno zrobisz test (wiedziałam że nie wytrzymasz ja też nie dałam rady czekać )i wtedy ci powiem .Tak bardzo się ciesze, że następnej się udało Grażka będziemy miały teraz podobne terminy porodu. Gratuluje :):):):):) Ja robiłam dzisiaj test Quick Vue wyszły dwie krechu jutro wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka trzymaj kciuki mocno!!!!! Ja mam chyba burzę hormonów jakąś. Wczoraj miałam taki dobry humor a dziś wcale :( Wczoraj myślałam tylko o tym że teraz napewno się uda, a dziś myślę że się nie uda, że to byłoby zbyt piękne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znalazłam ostatnią tabelkę. Niedługo tabelka starających się będzie zawierała kilka osób... I ja na końcu :( Nowe "ciężarówki" niedługo się przepiszą niżej :P STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące fluidków prześle jutro jak wróce od lekarza jak powie, że wszystko jest ok:) Dzięki dziewczyny za kciuki i za wsparcie dużo to dla mnie znaczy jesteście naprawde wyjątkowe.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko bez takiego gadania już niedługo będziesz pod innym tematem w tabeli wpisana Czym dłużej się staramy tym bardziej doceniamy co pod serduszkem nosić będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Dorka...??? No Sylwinka to rozumiem że śpi i odpoczywa :D Jeszcze trochę i topik umrze, bo będziecie zaciążone i śpiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka lat starałam się męża (jeszcze wtedy chłopaka) namówić na dziecko. Dokładnie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ciesze się bardzo, że Tobie też sie udało :) ja najchetniej tez poszłabym juz do lekarza ale jeszcze chyba za wczesnie :O ja robiłam wczoraj ten test co przyszedł razem z testami owulacyjnymi a dzisiaj pre-test i od razu wyszła druga kreseczka ale jeszcze nie jest az taka mocna jak kontrolna. Dzisiaj jeszcze kupie jeden test i zrobie przed samą wizytą u lekarza. masz jakieś objawy? bo mnie bardo mdli :O Kruszyna nie możesz miec takich humorków bo sama napisałaś że dzidzia w smutnym brzuszku nie bedzie chciało zamieszkac. Uda Ci się, zobaczysz! Ja też długo namawiałam męza na dziecko az w koncu sam dojzał do tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wędzoną surową kiełbase jak tak to włóż do mikrofalówki na minute i otwórz ja po prostu jak poczuje to pruje do wc bo nie daje rady Mnie mdli nie mocno apetyt mam na niedojrzałe kiwi bolą mnie piersi są nabrzmiałe no i cały czas pobolewa podbrzusze nie mocno i wyostrzony węch mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Grazka jeszcze raz wielkie gratulacje! Bardzo sie ciesze! Kruszyna glowa do gory, ja tez mam dni lepsze i gorsze, czasami mi sie wydaje ze w tym cylku na pewno sie uda, a nastepnego ze to nierealne i nigdy nam sie nie uda. Ale staram sie te zle dni jak najdalej odganiac, i tylko na pozytywnych sie skupiac. Zdjecia przecudne! Krusszyna bedziemy sie wspierac i nam sie uda, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorcia :) Tak mi strasznie dzisiaj smutno jest... Może lepiej nie będę dzisiaj pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz, bedziemy pocieszac! pociesze cie ze ja tez wczoraj w nocy nie szalalam... zasnelam jak kamien i nic nie bylo, wiec wcale moze sie nie udac :( Oczywiscie mam nadzieje, ale zdaje sobie sprawe, ze moze wczoraj przegapilismy szanse. Oboje nie mielismy nastroju, i nie chcielismy sie zmuszac...bo nie chce miec wspomnien ze tak dzidzia powstala. A dlaczego dzis zly humor? bedziemy go naprawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, humor zły, bo wczoraj było źle wieczorem... Niby serducho było, ale beznadziejne... Potem po prostu poszliśmy spać :( M miał jakiś zły dzień chyba, a mnie tak bardzo zależało żeby było dobrze... Może to dlatego taki dzisiaj mam dzień. I potrzebuję żeby M czasem się zainteresował tematem dziecka, powiedział choć jedno słowo na ten temat. A tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie chce Cie stresowac... moj tez duzo nie mowi, a wczoraj nic nie bylo... ale wiem ze chce miec bobasa, ze kocha i sie interesuje ale w ten taki typowy meski sposob :) moze twoj tez mial gorszy dzien, wiesz jak to jest. Nic sie nie przejmuj, dzis bedzie przecudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka wlasnie urodzila cudowna dziewczynke, jest przesliczna! Nie moge sie napatrzec na zdjecie, bo mi przelali na tel! Dla pocieszenia staraczek starali sie 1.5roku, lacznie z uzywaniem testow przez wiele miesiecy, ona pierwsza ciaze poronila, ale byla wytrwala i teraz ma dziewuszke na rekach! Wiec dziewczyny glowa do gory, nie mozna sie zalamywac tylko dzialac, dzialac, dzialac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×