Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka, Mary wysłane:) Mary same inicjaly nie zbyt ladnie beda wygladac wiec wpisalam MARY :) wyslane! zaakceptujcie warunki i mozecie to przeslac dalej ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka jeszcze nie dostalam, jak przyjde ze sklepu to sprawdze :) ale dopmyslam sie co to moze byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka - ale fajnie :D I jaka ładna data na ślub :D Najpierw uparłam się że chcę ślub w Sylwestra, potem że w maju, a został czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce! imie D nazwisko tez D :D Ale sie rozpisalyscie, i rozbawilyscie mnie do lez. ja dzis bede 💤 bo moj byl bardzo kochany i sobie zasluzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka super :):):) nie myslałam o tym ale świetne:) zaraz wysłałam to mojemu M :) zmykam do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D Cieszycie się? :p:p:p Już mi lepiej - gorączka sobie poszła, katar już prawie też. Jeszcze tylko kaszel... A teraz trzeba się do nauki brać bo w weekend mam egzamin i kolokwium :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka hehe mój M to się czasem zastanawia czy 💤 nie za często stosuję heheh Polusia witaj! Jasne że się cieszymy :) Super że już Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wam sie podoba ;) Polusia daj maila i imie i pierwsza literke nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - kiedy kończysz studia? Tzn licencjata teraz robisz czy już mgr? Ja cieszę się że studia już za mną, ciężko czasem było na niektórych egzaminach. Ale z odrobiną szczęścia dałam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wysłałam :) ja tez sie ciesze ze studia mam za soba co prawda tylko lic. ale wiem ze kiedys na mgr pojde bo chce ale teraz nie damy rady finansowo mieszkanie dziecko kredyt na glowie :( wiec musze zaczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja humanista dałam radę statystyce i całkom, nawet rachunek różniczkowy zdałam hhehe, chyba z pomocą Opatrzności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka imię P, nazwisko R :) A mail polusia86@o2.pl :) Kruszyna licencjata obroniłam w lipcu, a teraz robię magisterskie - 1 rok. I właśnie w piątek mam najgorszy egzamin :/ Miałam z tą babą wcześniej już 2 i ciężko było :/ Ale nie mam wyjścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka - ja mam tak samo. Licencjat na 5, a z mgr zrezygnowałam narazie. Jak kiedyś będę miała ochotę i potrzebę w ogóle, to pójdę na mgr. Póki co staramy się o dzidzię i to jest najważniejsze. No i finansowo wiadomo - ciężko by było, bo remont w tym roku szykujemy. Co by bobas miał ładne mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - ja też broniłam się w lipcu, poszłam na mgr ale zrezygnowałam. Razem z M tak zdecydowaliśmy. Przypuszczam że w późniejszym czasie zrobię dalsze studia, ale chyba potrzebowałam też odpoczynku. Od poniedziałku do piątku praca, w weekendy szkoła, nie było lekko. Egzaminy niektóre miałam okropne, ale po czasie dosyć fajnie się ten stres wspomina :) Najgorszy był chyba z ekonomii, statystyki i zarządzania kadrami. Pani która pilnowała na sali egzaminacyjnej zawsze sadzała mnie z przodu, o ściąganiu to mogłam pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala jeszcze postudiowac! Uwielniam sie uczyc, wiem troche jestem dziwna, ja robilam mgr i chcialm teraz MBA, ale nie za bardzo mam czas, o pracuje :( no i dzidzia mi w glowie :) Ja tam 💤 za czesto nie uzywam, wiec to moja taka tajemna bron ;) Ukochany musi zaluzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Kruszyna, tylko ciagle slysze glupia gadke ze juz pewnie nie pojde ze to ze tamto, bedzie dziecko bede starsza i juz nie bede miala checi a ile osob ma chec wlasnie po dziecku sie szkolic... pozniej jestem zniechecona tym gadaniem bo nie mam sil sie przegadywac, bo tak trudno zrozumiec ze na studia nie ide dlatego ze nie mam tyle kasy a nie ze mi sie nie chce, no ale coz niektorzy musza sobie pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny nie przejmujcie sie co gadaja, jak bedziecie chcialy to zrobicie dlasze dyplomy, a jak nie to nie! Najwazniejsze aby byc szczesliwym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka - nie ma co się przejmować. Mi to głowę 2 miesiące rodzina suszyła, że przerwałam studia. Ale takie gadanie najlepiej wpuścić jednym uchem a drugim wypuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o tyle dobrą sytuację, że moja mama mi płaci za studia :) A jak będę na uczelni to ona razem z moją siostrą się zajmą maluszkiem :) Co do pracy to wiecie ja póki co pracuję w KFC, więc mogę sobie sama grafik ustalać. Ale na razie mam L4, więc mnóstwo czasu na naukę :) Widzę, że wam tu dzisiaj tylko jedno w głowach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery27 jeszcze sie nie wypisalam, a zmienilam tylko date @, ale nie ukrywam, ze odebralam to jak sugestie z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - super, że będziesz miała taką opiekę dla maluszka :) U mnie już teściowa dawno się zgłosiła na nianię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, tak sie zle dzis czula a ty prosze, stronki zagarania i tylko 💤 jej w glowie :) Novida, chyba jej sie pomylilo z neti... to zanda sugestia! Wpisuj sie ponownie :D:D:D:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich dzis! i dla Sylwinki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×