Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A moim maluszkiem nikt sie nie zajmnie, bo rodzice i wszyscy daleko :(:(:( no chyba ze tesciowa, ale ona zawsze strasznie zapracowana jest i duzo podrozuje :( Ale damy rade ;) My sie smiejemy ze ja wroce do pracy a ukochany w domu z dzieckiem zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna moja siostra to już nawet zaplanowała, gdzie postawi łóżeczko u siebie w pokoju :p:p:p I, że będzie jeździła z maleństwem do rodziców mojego narzeczonego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to szczesciara jestes! Super jest miec taka kochana rodzinke przy sobie! To bardzo chyba wszystko ulatwia :) a ty bedziesz sie mogla skupic na nauce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida a my mamy NIE dostac @ prawie w tym samym czasie :) wiec trzymam mocno kciuki żebyśmy nie dostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, siedzę zgięta w pół przed kompem, łyknęłam nurofen i nospę, pan doktor chyba za bardzo chciał mi @ wywołać bo przyszła ze zdwojoną siłą :( Ale dam radę i będę baaaardzo dużo w tym cyklu serduszkować z Miśkiem, mam to obiecane :):):) Co do opieki nad maluszkiem, wolałabym żeby moja mama mi pomagała, ale nie da rady. Sama ma dwójkę maluchów i niezłą harówkę przy nich. A teściowa to mi dziecko rozpieści pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się skupię to już inna sprawa :p Właśnie próbuję się uczyć i co chwilę znajduję sobie coś do roboty :p Zrobiłam pranie, ugotowałam zupkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczusie ja zmykam bo musze jechac odebrac mojemu M prawo jazdy bo musiał wymienic i chyba mnie juz dzisiaj nie bedzie :D no same rozumiecie, że dziecko musze zrobic :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna biedulo cierpisz, ale najwazniejsze, ze wszystko idzie z planem doktora :) teraz bedzie pelno 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ni wyjdzie z tego piekna 🌻 a moze nawet 🌻 🌻 albo 🌻 🌻 🌻 tez jest szansa na 🌻 🌻 🌻 🌻 a wyobraz sobie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 to juz bylby cud 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - to miłego "robienia", tylko nie krzycz tak głośno jak ostatnio bo mi szyby w oknach wylecą :D:D:D I daj jutro znać czy tynk na ścianach u Ciebie jeszcze się trzyma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazki nie bedzie bo bedzie sprawdzac czy maz dobrze jezdzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D Oj widac ze mialam 5 dni przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, ale mam też inne zajęcia więc tylko przeczytałam i uciekłam, ale okno z kafeterią cały czas otwarte :) Ps. Mamy podłogę :D Właśnie mąż zaczyna malowanie - narazie ten jasny kolorek :) Wczoraj wieczorkiem "drapaliśmy" takim fajnym tynkiem wnęki z grzejnikami. Super wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Dorka Ty juz tak nie wróż bo jeszcze wywróżysz i co wtedy Kruszynka z 6 dzieci zrobi? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no moim zdaniem poprawna jazda, do tego szybka i zdecydowana jest wręcz niezbędna dla prawidłowego utrzymania ruchu :D:D:D Kasia - widzę ze działacie pełną parą! Póki co to podłoga tylko z jednym mi się kojarzy :D Ale zmieni mi się jak też będę na tym etapie remontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszku zakleję sobie plastrem buzie żeby nie krzyczec tylko wtedy bedą nici z 💤 :D ale co tam ważne żebys okna w domu miała całe :) a mąz juz długo jezdzi ale teraz badania mu sie skonczyły :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka czy ty proponujesz ośmioraczki :P:P:P To by był chyba 3 przypadek na świecie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to bede sie darła w poduche :) dobrze, że do siebie piszemy bo jutro to pewnie mówic nie bede umiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna by sie z nami podzielila :) Grazka powiadasz ze juz dlugo jezdzi, a dobrym kierowca jest ;) Kasia, to super ze prece ida do przodu! to zawsze cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka nic nie musisz mowic, najwazniejsze abys pisac mogla :) wiec uwazaj na raczki :D:D:D:D:D Kruszyna tlko 7roczkow ci zycze, 8raczki to juz troszke za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×