Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna ja chce taką bułeczke :) wiec nie zjedz wszystkich :) jeszcze dzisiaj sie pomęczysz z tym okropnym bólem i jutro juz bedziesz jak nowa :):) i sciany beda pekac :) co to bedzie, co to bedzie.......... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj mi M powiedział, że będzie się bardzo starał żeby z tego naszego majstrowania coś wyszło :) Tylko nie do końca to od nas zależy, tylko od owulki. Martwię się trochę, ale wierzę że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna pyszna ta Twoja bułeczka :) widzisz jakie fajne ma podejscie Twój M :) moim zdaniem teraz bedzie wszystko dobrze :) znalazłam wczoraj przez przypadek taki fajny blog o dziewczynie która nie umiała zajsc w ciaze i teraz ma córeczkę i nastepną w drodze :) chcecie poczytac? http://mammeza.blog.onet.pl/1,AR3_2006-11_2006-11-01_2006-11-30,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie mlodsza forumowa żabka24 :):) pije kawke i wlasnie zjadlam buleczke z dzemem :) dziewczyny nie lamcie sie, jesli chodzi o objawy to z tego co pamietam moze zakul mnie jajnik ale brzuch jako tako nie bolal,moze lekko ale ja chyba czulam ze okres nie przyjdzie bo po tyodniu zrobilam test... nie poddawac sie! bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie melduje, przepijajac herbatke :D i zajadam buleczke z czekolada :D:D:D ktos sobie zyczy? Dziwczynki juz nieduzo zostalo do soboty! Mam nadzieje ze Wam sie udalo! Kruszyna no i mocno trzymam aby po takich cierpieniach zaowocowaly staranka w mala fasolke! no a Grazka, ja mam przeczucie ze sie udalo wam, nie wiedzac ze jest owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety rzadko tu zagladam:P i ciezko mi nadrobic zaleglosci. musze zmeinic w tabelce date @ bo od 17.01 14 dni to 31 hihi. Mery 27 pisalas o mikroskopie, sama nei uzywalam, ale planowalm kiedys to kupic ;D jest tu w aptekach. U mnie wszystko ok, moja przyjaciolka jest w szpitalu, ma na dzis termin, czekam na dobre wiesci:) pozdrawiam wszystkichQ!!👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorka, Agi :) Ja już tak mam, że bez tabletek anty @ baaardzo bolesna i długa na 7 dni. Lekarz stwierdził że po dziecku to minie :) Teraz najważniejsze żeby mi się wszystko wyczyściło i zrobiło się nowe przytulne mieszkanko dla bobasa :) Nie mogę pozbyć się obaw, ale chyba już tak mam że się przejmuję. Liczę na to że mój M pomoże mi nie myśleć tyle i faktycznie iść na żywioł, serduszkować często i kiedy tylko będzie ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie pomyślałam, że gin mógł mi nie mówić że to ostatni cykl z szansą bez leków :( Czytałam dużo na necie o CLO, Bromergonie itp i nic ciekawego na ten temat nie sądzę. Może brak mi przekonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, na pewno Ci pomoze i cie pozytywnie do wszystkiego nastawi! I uda sie! nie ma innej opcji! Najwazniejsze, abys miala owu i twoj lekarz juz sie o to postara! Ale wiem jak sie czujesz, bo ja tez bylam zalamana po mojej wizycie u gina i myslalam ze jestem jakas trefna :( Za kilka dni mam kolejna wizyte i sie tez boje, ale jestem dobrej mysli! Musi nam sie udac, jestesmy molde, zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - młode, zdrowe, jurne na dodatek :P:P:P Mam dużo pozytywnych myśli, ale i obaw. Na szczęście wiem co jest grane i mocno wierzę, że po ostatniej luteinie "ruszy" mi co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - czytałam ostatnio jakieś forum z dziewczynami z PCO, ale jakoś takie nudne było :P Nasze forum jest "najlepszejsze" ze wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czytalam i tylko wlosy z glowy rwac, bo wszystkie zrobily z tego jakas wielka chorobe i uwazaly sie za nieplodne! A tak nie jest! Wszystko jest OK, ale jest leniwe i trzeba dac kopa :) jak przypisza ci tabl, to bedziesz miala piekne owu i wszystko bedzie super, no a moze nawet nic nie bedziesz potrzebowala bo teraz ci sie uda :) Ja nawet sie ciesze ze biore rozne zeczy, bo zamiast 37cykli mam tylko 25 :) mniej czekania! Nasze forum jest najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - ja teraz poczekam do 37 dnia cyklu. Jak do tego czasu nie będzie @, to postaram się na luzie zrobić teścik ciążowy. Jak nie wyjdzie to pójdę 40dc do lekarza (tak mi powiedział), znowu mi wywoła @ luteinką i przepisze coś na stymulację jajników. Bardzo mnie podniosło na duchu to, że u mojego lekarza w poczekalni tyle kobiet w ciąży było :) To bardzo dobrze o nim świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie! Juz niedlugo tez bedziesz do niego w ciazy chodzic! Ja chcialam cos od razu na stymulacje, bo inaczej chyba bym zwariowala z tym czekaniem! no ale moja lekarz tez stwierdzila ze nie ma co wyczekiwac jezli sie staramy. Teraz ide na wizyte kontrolna aby zobaczyc ze hormony mam w normie, bo ja jeszcze mam duza niedoczynnosc tarczycy, co moze utrudniac cala sprawe :) ale wiem ze bedzie dobrze! Najwazniejsze aby byla owu, ukochany przaytulal i kiedys sie uda! A u was z regularnym przytulankiem na pewno juz zaraz sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. Mnie lekarz doradził poczekać jeszcze miesiąc, czy owulacja sama wystąpi, bo szansa zawsze jest :) No i mam obiecaną ciążę jeszcze w tym roku, także trzymam doktorka za słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupię jakąś seksowną bieliznę na Walentynki :P I może będą owocne :) Przeglądam właśnie sklepy internetowe, do wyboru do koloru... Hmm i co tu wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja wlasnie sniadanko jem, jogurcik i herbatka... :) Zaraz zmykam, musze do banku pojechac a potem kupic nowe lampy :) Kruszyna fajny pomysl z bielizna w walentynki, oj bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kupiłam prezent na walentynki taki słodki mały łoś, który po naciśnięciu brzuszka mówi KOCHAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i przesyła całusa jest taki śmieszny poczułam się jak bym chodziła jeszcze do szkoły wtedy dawało się misie swojej sympatii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×