Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość magda//
ehh jakie to zycie przewrotne...dla siwtego spokoju kuplismy z M mieszkanie zeby sie odciać od rodziny i zeb y nikt nam nic nie zarzucał i mówil ze jetsesmy u niego....zawsze ktos znajdziie powod do gadania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze będzie jakiś powód. Masz rację. Ja mam starszego brata. Mamy dom jednorodzinny. Rodzice na dole, brat z bratową i córką mieszkali te 5 lat w jednym z pokoi na górze. Gdy ja miałam brać ślub, powiedziałam, że ktoś się wyprowadzić musi. Albo ja z mężem, albo brat z bratową i dzieckiem. Zostało na tym, że wyprowadzili się oni, bo wg rodziców dom mam przejąć ja (jako najmłodsza). Ale od tego momentu jest obraza majestatu, bo przecież przeze mnie się wyprowadzili. Nie dogodzisz. M teraz robimy remont i w planach jest oddzielne wejście do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że mam zamykać o 17:30 bo musimy jechać po farby, bo zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tylko powiem czesc i buziaki dla wszystkich... Caly dzien mnostwo spraw maz mial do zalatwienia i sie z nim wloczylam i teraz czuje ze padam, musze cos zjesc i wykapac sie :) Magda sprobuj zamnkac oczy na wszytkich i koncentruj sie na mezu i tworzeniu z nim rodziny, ja juz nie raz sie przekonalam ze w problemy rodzinne nie ma co sie mieszac, wiele nieprzyjemnosci i nerwow... Trzymajcie sie i do jutra :) p.s. Grazka jestem dobrej mysli, ze wczoraj mogla to byc owulka u Ciebie, wiec sie niczym nie matrw poki co a korzystaj z mezusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby się cieszę, ale właśnie dzwonię po sklepach w poszukiwaniu farby i są tylko w 4 sklepach, z czego dwa są do 17 otwarte, w jednym nie mają tego koloru, a w drugim jest cholernie drogo. Ale trzeba kupić tą drogą, nie ma wyjścia. No, zbieram się powoli. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapapa milego wieczorku! Ja jeszcze 1.5h! ale mi sie juz nic nie chce! ale juz niedlugo i bedzie weekend i zobacze sie z mama i dziadkami :D:D:D:D ciesze sie jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęłam się referatem, a wy tyle napisałyście! Teraz robię małą przerwę, bo mnie naszło na grzanki - takie moczone w mleku z jajkiem i smażone :) Dorka nie dziwię się, że się cieszysz :) Wiem jak jest jak mój kuzyn przyjeżdża z Anglii - ostatnio jakby częściej mówi, że chciałby wrócić, ale nie wiem jak jego dziewczyna, która jest Angielką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I aktualizacja, bo ciągle zapominam wkleić tabelkę :P STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.....WIEK...ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................28.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03....................Bielsko....... ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................8.............09/09/09........ ... .26...........??? żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia uwielbiam takie grzanki! to takie moje ulubione jedzonko, latwe, szybkie i slodkie, bo ja zawsze jem je z dzemem albo cukrem :) No ja sie strasznie ciesze, bo tesknie za rodzinka, ale nie zamierzam wracac, no moze kiedys, za dobrze mi tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! :) a ja sobie zrobilam buleczke zapiekana z serem :) tez uwielbiam ten ciagnacy sie na gorze ser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo zostalo i do domku! Dzis samotny wieczor, ale sobie odpoczne, zrobie kapiel z maseczkami itp :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wywiało ;) poczytalam troche w necie roznych rzeczy a teraz ide sobie herbatke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi cos od południa nie tak. boli mnie dolna czesc kregosłupa jak przed @ :( i jajniki:( tylko czasem jajnik zakuje nie tak jak przed@ :( kurcze ale sie boje ze znowu nic nie wyszło. :( strasznie mi cieżko naprawde, mam takie nastroje ze nie moge sibie dac z tym rady kurcze. chyba znowu z tego nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zabieram sie za smazenie nalesnikow :) juz nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jeszcze do soboty troche czasu , ale jak bedzie mnie bolec jeszzcze bardziej to juz bedzie pewna @ zobacze tez jak temp jutro wyjdzie :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bardzo moge jesc bo mi brzzuch wywaliło i to chyba znowu objaw @ :( tylko cos przekąszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie martw sie na zapas! poczekamy do sob i zobaczymy. jak sie udalo to mozesz miec takie same objawy jak przed @ wiec wcale to nie jest przekreslone, ze sie nie udalo, bo cie jajnik boli! juz niedlugo zostalo, kilka dni! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak trudno sie czeka, kazda min to godzina :) ja tez tak czekalam tydz temu... no ale sie nie udalo :( ale jakos sie nie zalamalam i zaraz znow bede probowac i tak do skutku :D:D Mam ogromna nadzieje ze Ty i Mery juz nie bedziecie wiecej czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novida przepraszam jeżeli cię uraziłam; żadnej sugesti z mojej strony nie było napisałam to co myśle, a co do tej tabelki byłam przekanana, że się wypisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już popijam kawkę z mleczkiem, pyyyycha :) Wczoraj miałam takie skurcze, że leżałam w łóżku i beczałam. Nospa nie pomogła, jakiś nurofen też nic nie dał. Noc była nieciekawa :( A teraz póki co w miarę się trzymam. Wiem że jeszcze dziś pocierpię, jutro będzie lepiej, w niedzielę albo w pon @ się skończy i zabieramy się do działania :) Będzie serduszków jak mrówków hehehe :D:D:D Tylko ta świadomość, że to ostatni cykl w którym możemy tak po prostu \"zajść\"... Jak w tym cyklu się nie uda i znowu nie będzie owulki to czeka mnie CLO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×