Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to suuuper że będzie w domku. Byle by się oszczędzała :) U mnie ściany jeszcze stoją, ale laptop się przegrzewał :P I szyby parowały całe :P:P:P Jak ja lubię ten okres ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery Wielkie GRATULACJE! Cudowne wiesci! Teraz krecha tylko bedzie sie poprawiac na coraz wieksza! No mam nadzieje ze zaraz Anna zrobi test i tez bedzie pozytywny! Ja dzis mialam pozytywny test owu, no wiec nici z tego cylku, bo dopiero jutro wieczorem zobacze sie z ukochanym :( Czyli wczoraj ten bol to musialo sie zanosic na owu... dzis lekarz na 14! boje sie, ale mam przeczucie ze jest dobrze :) szkoda tylko ze nam ten miesiac przepada... no i jeszcze nie wiem jak mi sie uda doleciec do domu, bo w Londynie takie sniegi, ze wszystkie samoloty sa odwolane! no ja lece jutro rano, ale jak nie przestanie tam padac to tu jestem uziemiona.... Milego dzionka zycze lece na kawke z mama! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja bym na Twoim miejscu jutro nie odpuszczała i ❤️❤️❤️. Jak dzisiaj wyszedł pozytywny test to od 24 do 36 godzin wystąpi owulacja i od tego czasu jajeczko 12 godzin czeka sobie aż chłopaki dotrą do celu :) obyś tylko spokojnie doleciała do Londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie ciesze choć w głebi serca bardzo bym chciała żeby w środe gruba druga krecha wyszła brzuch boli i piersi też @ raczej nie widać i nic nie zapowiada, że przyjdzie :) anna i novida dajcie znać co u was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery cudowna wiadomosc gratuluje 🌻 :) ja herbatke poprosze Grażka :) Anna i Novida dajcie znac jak u was? bo juz sie tutaj niecierpliwe robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka za długo śpisz i jak już wchodzisz na topik to nikogo nie ma :) Ale herbatkę już masz zrobioną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ze nie, bo jak ty sie pokazalas Zabka to ja akurat weszlam :) Grazka, jak tylko uda mi sie doleciec, to bedzie przytulanko bo juz sie bardzo stesknilam :) ale nie sadza, abym zdazyla :) no trudno, najwazniejsze ze co miesiac jest chyba owu! No i mam nadzieje ze mi dzis to gin ladnie potwierdzi i dalej zapisze te same piguly, no i wyjdzie w przyszlym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem spie dlugo ale to sa jak dla mnie narazie zalety ciązy :) pozniej jak bedzie maluch to o takim spaniu moge sobie pomarzyc... Dorka daj znac co Ci gin powie, napewno juz niedlugo sie uda :) Grażka dzieki za herbatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to najgorszy dzien jakiego sie nie moglam juz spodziewac!!!dzis dostałam @ :( poryczałam sie, poszłam spac i znowu rycze.... nie mam juz sił moj cykl miał 39 dni , czekania znowu tyle juz nie wytrzymam , chyba sie wstrzymamy z tym dzieckiem nie sobie daje rady sama ze soba, byłam juz pewna wszystko na to wskazywało, to pierswszy moj @ od paru lat przed ktorym mnie nic nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nie załamuj się :(:( Kurcze szkoda, że przyszła @ ale nie poddawaj się i nie rezygnuj z dzidziusia! Wystarczy troszeczkę wyluzowac i na pewno się uda. Ja jestem przed @ i czuje że dostane :O pewnie jak ją zobaczę to bede w takim samym stanie co Ty dzisiaj... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki jestem już w domu mam nadciśnienie dostałam skierowanie do Poznania do poradni patologii ciąży krwawienia ani plamienia nie ma moja kruszynka rośnie serduszko bije i jet to 7 tydzień dziękuję za pamięć jesteście kochane 👄 Mery Gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wiem co czujesz ja tak samo reagowałam na @ kiedy oczywiście przychodziła niechciana Co do mnie to jeszcze trzeba poczekać dopiero jak zobacze dwie grube krechy, albo lekarz mi powie, że to zdrowa ciąża to bede się cieszyła w piątek mam wizyte zobaczymy czy do tego czasu wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nic sie nie zalamuj! nie mozesz z marzen rezygnowac! nikt nie mowil ze bedzie latwo, ale muszisz myslec pozytywnie i pewnego dnia sie uda! Po co bedziesz robic przerwe, przeciez pewnego dnia znow wrocicie do staranek. Tak jak mowi Grazka, nie mozemy sie tak zalamywac i poddawac, glowa do gory! Moze sie uda w nastepnym cyklu! Najwazniejsze to sie przytulac dla przyjemnosci i pozytywnie sie nastawiac i to jest droga do sukcesu. Wiem jak sie czujesz, bo ja tez bylam przekonana ze mi sie udalo w poprzednim cyklu i nawet jak przyszla @ to do konca nie moglam uwierzyc. Anna, a moze sie wybierz do lekarza i da ci jakies cos na przyspieszenie cylki. Ja mam 25dc i bardzo mi to ulatwia bo nie musze az tak dlugo czekac, wczesniej mialam tak jak ty, ok 37-40dc! Przesylam troche slonka, bo u mnie tak slicznie dzis swieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka super, że już jesteś w domu. odpoczywaj duzo :) może już pora żebys przepisała się do tabelki zaciążonych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwinka cieszę się, że wszystko z "wami" dobrze. Fajnie, że już wróciłaś do domku i do nas;) z tym nadciśnieniem sobie poradzisz będzie wszystko ok Dziewczyny jeszcze za nic nie dziękuje bo musze być pewna, że jest na 100% rozumiecie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przykro mi :( ale nie poddawaj sie!! jestesmy z Toba 🌻 hej Sylwinka, ciesze sie ze juz wszystko w porzadku z Toba i dzidzia :) wiem co to znaczy wiec tym bardziej sie ciesze ze wszystko OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka WROCILA!!! HURA HURA HURA~ Bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze i ze malenstwo sobie spokojnie rosnie! Juz 7 tydz! Jej jak ten czas szybko leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że nie mam wyznaczonego terminu porodu jak pojadę do swojego lekarza to się przepiszę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Mery gratulacje :) anna przykro mi, że @ przyszła. Nie poddawaj się jednak i próbujcie w następnych cyklach. W końcu musi się udać. Głowa do góry. Sylwinka witaj :) Super, że już jesteś w domku i z maluszkiem wszystko dobrze. A dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery GRATULACJE i dbaj ladnie o siebie teraz :) Sylwinka nareszcie jestes, tak strasznie tesknilysmy 😘 Dorka nic straconego, jesli jutro dolecisz planowo to bedzie super czas, przytulaj sie....... Anna przykro mi ze @ przyszla, odpocznij, poczytaj ksiazke, idz na spacer, rob wszytko by dol sie zmniejszyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Sylwinka...........13.01....................Jar oci n.......25........1 agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery - strasznie sie ciesze :) tez bym nie wytrzymala i zaraz poleciala sie pochwalic mamie anna- moja mama do 3 miesiaca miala normalnie okres w ciazy jak byla ze mna, dopiero na poczatku 3 miesiaca jak wymioty przyszly lekarz potwierdzil ,mam nadzieje ze ja tak nie bede miala,w kazdym razie @ to nie wyrocznia, bardziej bym na testach polegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×