Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no prosze Asia od razu stronke zagarnela :) no mam straszna nadzieje ze uda mi sie jutro doleciec! Wlasnie dzwonilam i moj lot jeszcze nie jest odwolany, ale podobno ma padac cala noc, wiec na pewno nie beda samoloty ladowac :( No coz ja wiem ze wszystko dzieje sie z jakiejs przyczyny no i moze ten cykl nie jest nam pisany ;) Asia mam nadzieje ze Ty sie dobrze czujesz! Dobra, lece do lekarza, postaram sie napisac kilka slow wieczorem co i jak, ale mam przeczucie ze jest dobrze :D:D:D:D:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Novida..............03.02.09................Dubl in.........30........0 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25..........??? Sylwinka napisała mi smsa żebym ją przepisała do zaciązonych :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u Syli? Mam nadzieję, że nie dostała @! Asiu jak sie czujesz? A Sympatyczna czemu do nas nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka u mnie spoko, sniegu mnostwo wiec pies ma radosci wiele :) Masz racje wszytsko ma swoja przyczyne.... powodzenia u lekarza, trzymaj sie dzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - podobny termin @ mamy, w ubieglym cyklu nie wiedziec czemu 3 dni wczesniej mialam, moze nam te slaskie powietrze posluzy tym razem ;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, dzieki u mnie dobrze... tez sie zastanawiam co u Sympatycznej i u Syli..... Grazka a jak Ty sie czujesz?? Tak mocno trzymam za Ciebie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri OBY !!! :) tak bardzo bym chciała :) Asiu ja czuje się dobrze, bolą mnie tylko piersi i widać mi na nich strasznie żyły i czasami brzuch zaboli jak na @ wiec dziwne mam mysli. Nie chce się nakręcac ale mam taką wielką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wszystko jest dobrze! Wczorajszy bol jajnika wskazywal na owu, i mam piekny wielki pecherzyk, ktory zaraz ma pekac i bedzie czekal na chlopakow :) Gin mi powiedziala ze jutro najlepszy czas, wiec mam sue spieszyc do ukochanego, no i moze jeszcze w sr tez nie byc za pozno... oby teraz tylko przestal padac snieg i moj samolot bezpiecznie wylecial i wyladowal! Mam jeszcze kolejna umowiona wizyte za dwa tyg aby sie upewnic ze wszystko jest dobrze. Przepisala mi te same lekarstwa, pobudzajace ale okazalo sie ze to jeszcze nie sa stymulujace wiec nie grozi mi mnoga ciaza - uffff! Byla bardzo pozytywna, i powiedziala ze jak sie uda w tym miesiacu to mam jej od razu dawac znac :) Oj jak ja lubie takie wizyty! Kruszyna, wiec jak widzisz PCO to wcale nie jest jakis wielki problem, trzeba tylko sie nachodzic do gina! Przesylam wszystkim moje pozytywne nastawienie! W szczegolnosci Annie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka podoba mi się twoje nastawienie i jestem pewna, że już niedługo to pięknie zaowocuje, a raczej zafasolkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin mi powiedziala ze jak nie ma pozytywnego nastawienia to wtedy sie nie udaje! Za kazdym razem trzeba myslec pozytywnie, no i oczywiscie sie przytulac! Powiedziala ze negatywnym mysleniem, nawet jak sie przytula w sama owu to cialo sie buntuje czasami... Super jakby nam sie teraz udalo bo mialabym nawet zdjecie pecherzyka z ktorego dzidzia by powstala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka super wiadomości :) Teraz wracaj szybciutko do ukochanego i działajcie :) A ja siedzę w sklepie sama - wyłączyli prąd i wygoniłam wszystkich żeby nie zużywali baterii w UPS-ie. Tak więc działa tylko mój laptop, sklep zamknięty i czekam w ciemnościach na włączenie prądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie Dorka :) i to samo wlasnie chcialam napisac z tym pozytywnym mysleniem, wierze w moc pozytywnego myslenia baaardzo!!!wiadomo ze nie tylko myslenie tu pomoze ;) ale nie mozna sie dolowac i mechanicznie tylko \"kopulowac\" bo organizm to nie maszyna przeca hihi co ma byc to bedzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo. Jest tu ktoś? :) Prąd mi już włączyli i mogę normalnie funkcjonować. Wieczorem czeka mnie jeszcze mycie okien i podłogi ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka bardzo sie ciesze :) :) Teraz tylko bezpiecznie wladowac w Londnie prosze i przytulanki :) a bedzie goraco po tych kilku dniach rozlaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos sie nie zapowiada ze uda mi sie dotrzec na czas :( wszystkie loty sa odwolane i nie podejrzewaja aby wszystko jutro rano sprawnie ruszylo, a moj lot jest o 6 rano :(:(:( Oj chyba przepadnie takie ladne jajo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka dzis cisza wieczorem... Chyba dziewczyny szaleja :D Moj lot odwolany, i dopiero moglam przelozyc bilet na czwartek! To jakas paranoja! Ale nie wytrzmalam i kupilam kolejny bilet, tym razem na LOT i lece jutro ale dosc poznym wieczorem :( Jak pewnie dotre do domu to padne, ale bede zbierac silki tak chociaz na raz ;) Dobranoc wszystkim i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nery27
Dziewczyny powtórzyłam test i też jest druga kreska tym razem mocniejsza w piątek wizyta u lekarza wszystko się wyjaśni już na 100% Ciesze się nie chce mi się wierzyć, że piersze testy owulacyjne i mi się udało tyle razy było rozczarowanie, a tu taka niespodzianka Mam nadzieje, że ten rok będzie dla mnie lepszym niż ubiegły dla was też, a zaczął się od @ a dokładnie termin pierwszego dnia ostatniej @ 01-01-2009 Teraz na was kolej trzymam kciuki, a o fluitkach to po wizycie u lekarza ja będzie wszystko ok pogadamy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywają problemy ze snem z podekstytowania też was to dopadnie mam nadzieje już niedługo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wczoraj już nie miałam jak napisać. Ale dzisiaj jestem. Mery - tak bardzo się cieszę!!!! 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery no super kochana :) Jeszcze raz gratulacje 🌻 Kruszyna i jak udało się wczoraj Twoje spotkanie z koleżanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka szkoda, że lot masz odwołany :O Mam nadzieję, że jeszcze uda Ci się dotrzeć na czas do domu i jajeczko się nie zmarnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie z koleżanką super :) Strasznie będę za nią tęsknić, wraca dopiero w grudniu :( Ale notorycznie mailujemy ze sobą i wymieniamy się zdjęciami :) Ma kochanego, rocznego synka :) ❤️ ❤️ ❤️ u mnie ruszyły pełną parą :) Wspólnie zdecydowaliśmy, że zostaję na 28 dni, M mi abonament nawet zapłacił i w sumie stwierdziliśmy, że jak podchodzimy na luzie do staranek, to temp mogę mierzyć żebyśmy wiedzieli czy u mnie po hormonach wszystko wraca do normy :) I faktycznie, takie podejście mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - a co u Ciebie? Jak wczorajszy wieczorek? :P Dorcia - ja myślę że zdążysz :D:D:D A jak nie to jajeczko poczeka chwilę :P A przed Twoim wyjazdem ❤️ ❤️ były? Jeśli tak, to wróżę córkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trwa czekanie na @ :O a raczej na jej brak :O dzis 28 dc, test w szufladzie a ja twardo go nie robie :P mąz wczoraj znów zaczał remontowac pokój dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Słoneczko, trzymam kciuki i całym sercem Ci życzę wiesz czego :) A jak już zrobisz test to obowiązkowo się zamelduj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no znowu moja stronka :P:P:P Grażka, a kiedy masz zamiar teścik robić? I mam nadzieję że samopoczucie dobre u Ciebie, że żadnych oznak @ nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jak nie dostane to w poniedziałek zatestuje :) dzisiaj jeszcze nic mnie nie boli :) czasami zaboli brzuch:O no i cycki cały czas, ale do nich już sie przyzwyczaiłam :D:D:D A Ty bedziesz chodzic na monitoring w tym miesiącu? który masz dzisiaj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym cyklu jeszcze nie mam monitoringu ani żadnych leków. Dziś dopiero 7 dc. Zdaję się na lekarza, powiedział że może mi w tym cyklu normalnie wystąpi owulka, mam czekać. Dopiero jeśli powtórzy się sytuacja z poprzedniego cyklu to mam przyjść i dostanę coś na pobudzenie leniwych jajników :) Po temperaturze powinnam zobaczyć czy jest ok, bo poprzednio strasznie długo miałam I fazę, a to jest nienormalne. Ale tym razem nie myślę tak dużo o dziecku, daję sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×