Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agi Ja idę sobie zrobić coś do picia :P Po wczorajszym wieczorze mam niedobór płynów w organizmie :D:D:D:D Za radą bandy z kafe atakowałam wczoraj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja ciagle za Ciebie trzymam! Wiem ze jak sie mocno mysli i skupia, to same nieswiadomie mozemy sobie przesunac @ o kilka dni. Prosze sie niczym nie martwic, jak sie teraz nie udalo, to pojdziesz do gina i zaraz ci pomoze i uda sie! Jak u nas dzis cieplutko! 14 stopni!!!! Az sie zasapalam jak szlam do pracy :D:D:D:D Wieczor u mnie byl bardzo udany, ukochany zrobil przepyszna lasagne, kupil winko i mielismy obiad przy swieczkach. Mi tylko winko bardzo nie podchodzilo i po zamoczeniu ust przestawilam sie od razu na wode :D:D:D a potem byla kapiel w babelkach. Oj kochany ten moj chlopak, stara sie czasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle :) tak sobie teraz przypominam ze w tamtym tyg sob-niedz strasznie bolał mnie jajnik i kręgosłup więc jesli teoretycznie wtedy było zagnierzdzenie to testy moga mi jeszcze nic nie wykazac. Ale to tylko moje gdybanie. Zadnych oznak tez nie powiem , bo jest mi niedobrz i w głowie mi sie kreci ale mam duże osłabienie przez chorobe wiec to nie jest wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no właśnie, owulka czasem nam figle płata i się opóźnia :) No i psychika robi swoje. Czekanie jest najtrudniejsze, ale trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno :) Dorka - mój M też wczoraj winko kupił, moje ulubione :) 2 lampeczki wypiłam, odprężyłam się i wieczór był super udany :) Nawet wcześniej poszliśmy spać, zmęczeni jak nie wiem co :P A dziś cudownie się wyspałam! O jak dobrze :D Skoku temp nie było dziś, według wszystkich moich objawów powinien być jutro... W ostatnim cyklu tak przynajmniej było i mam nadzieję że teraz mi się nic nie przesunęło przez antybiotyk :) Także wczoraj robiliśmy syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Bedzie maly chlopczyk :D:D:D Anna mam nadzieje ze nie przyjdzie i wyjda ci dwie krechy!Tak jak piszesz jestes oslabiona, chora... wszystko ma wplyw!Ja bardzo mocno za Ciebie nadal trzymam! Ja wcinam rogala z czekolada! Moj ulubiony!Dzis moj szef ma urodziny wiec jest od rana wesolo w pracy :D:D:D Jak Sylwinka sie czuje??? no i ciekawe jak Grazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - jeszcze parę dni i się okaże czy było na córkę czy na syna :):):):):) Ale oczywiście M obstawia syna, jak to chłop :P Fajnie bo byliśmy totalnie wyluzowani, szczęśliwi :) Super :) Grażka mało się odzywa, prawie w ogóle, mam nadzieję że u niej wszystko dobrze. Suri też dawno nie pisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze u reszty dziewczyn jest dobrze, bardzo dopbrze:) tylko pewnie, nei maja czasu albo inne ciekawsze rzeczy i sprawy na glowie;D ja jak sobie pomysle o jutrzejszym sprzataniu to mnie krew zalewa;D a tak w ogole krew mnie zaleje 16.03:D a pozniej niech sie ddzieje co chce:):) a najleepsze jest to, ze w Barcelonie zaleje mnie znow na koniec pobytu:) pewnie w samolocie w drodze powrotnej:) chyba ze cos tego tamtego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............14.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................8............22.10.2009....... .....30..........?? kruszyna mowisz i masz:) wczoraj skonczylam 8 tydzien i poprawiam tabelke,ale ten czas leci rozmawialam wczoraj z kolezanka i smutno mi sie zrobilo bo byla w 8/9 tygodniu i stracila malenstwo :( po badaniach sie okazalo ze to cytomegalia.jak sie juz zajdzie w ciaze to musztarda po obiedzie badanie na to trzeba robic jeszcze przed ciaza dlatego co ma byc to bedzie kto juz zaciazyl. Ale trzeba myslec pozytywnie :) anna - trzymam w skrytosci kciuki zeby sie udalo :) najlepiej testowac takim ultraczulym testem z apteki, mi tez na poczatku badziew z rossmana nie wyszedl ;) chociaz fakt ze choroba czasem zmienia cykl dzis duzo pracki w domu mam bo wieczorem znajomi przychodza,dlatego uciekam narazie od kompa, trzymajcie sie dziewczynki. pozdrawiam i buziole sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie pewnie jutro zaleje :D:D:D:D I kilka dni przed wyjazdem sie skonczy :):) tak juz sobie to zaplanowalam :D:D:D:D Ja na szczescie mam czysciutko i tylko odkurze w sob :) Suri no niestety tak jest ze niektore maja taka tragedie i traca malenstwo. Kilka tyg temu moja kuzynka stracila w 8 tyg :( ale to naturalna selekcja i nasze ciala wiedza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :P:P dobrze się czuję :) mdłości nie ma więc jest ok wiecie śmiać mi się chciało w nocy bo Madzia wstała zaczęła bić brawo i za chwilę znowu spała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz już wiem że Kruszynie dopingowała :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to Ty foremkę będziesz zalewać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aniui może Ci się owulka przesunęła i przez to jeszcze test nic nie wykazał ja test robiłam 3 dni po terminie @ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś Twoja Madzia chyba czuła że my kombinujemy bobasa :D:D:D:D:D:D Nieżle to musiało wyglądać :D:D:D Suri - fajnie że napisałaś, no to miłej imprezki życzę i zdrówka dużo :) Dorcia - Ty kombinatorze, oby wszystko po Twojej mysli się ułożyło :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kabinowalam bo nie chcialam miec @ na wakacjach. Normalnie to mi nie przeszkadza, ale jak mam sie wygrzewac w bikini, to wole nie :D:D:D:D:D:D:D Ka teraz czekam na @, ale powiem wam ze jakas nutka nadziei dzis zawitala, ze moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślałam że coś się jej dzieje ale wzięła poklaskała sobie i usnęła :D:D:D:D wczoraj wzięła pieska zabawkę włożyła pod kołdrę i mówi że musi być przykryty bo ma katar i jutro pójdziemy z nim do lekarza :D:D:D:D:D:D Dorcia jak jeszcze Ty zaczniesz to mój dom się całkiem rozsypie :P:P Madzia też będzie Cię dopingować :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no licze na nia! Ale ja zaczne daleko od was! ale wiecie jak sie krzyki niosa po wodzie! caly ocean beda musialy do was pokonac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a co by było gdyby już teraz @ nie przyszła do Ciebie :D:D:D:D:D:D:D Suuuper niespodzianka by była :D:D:D Nadzieja zawsze jest :D Ja mam nadzieję że może teraz... Takich staranek jeszcze nie mieliśmy jak w tym cyklu, codziennie bzykanko :P Codziennie ochota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to pobaw się w lekarza i zbadaj psiaka :) Kostiumik pielęgniarki by Ci się chociaż przydał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby super! Ale ja wiem ze sie nie udalo, bo testy byly neg :( serduchowanie bylo, ale to dlatego ze mielismy ochote :D:D:D:D no a jak bolalo jak na owu to ukochany wyjechal :( moja gin mi tylko mi dala mala nadzieje ze jej komentarzem po usg... ale nastawiam sie na nie i nie bede rozczarowana :D:D:D:D Kruszyna, no to przy takich szalonych starankach i po ziolkach, no wiesz wszystko moze sie wydazyc, nawet blizniaki! Nudzi mi sie dzis w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dobra idę kupić kostium pielęgniarki :P:P i będę codziennie swojego M badać i raz po raz zastrzyki dawać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja zawsze się zastanawiam czy facet ginekolog jak się na patrzy na tyle pacjentek to chyba już ma dosyć oglądania swojej żony co myślicie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, facet gin napatrzy się, ale przecież swojej kobiecie nie robi badania tylko bzykanko :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna a co to te inne czynnosci seksualne??? Gin po usg powiedziala ze za wczesnie jest na stwierdzenie czy sie udalo, ale wszystko mam oczyszczone i wszystko wyglada tak ze moze sie udalo... wiec mam mocno trzymac...ona potrafi to okreslic po wygladzie szyjki macicy czy cos. Tzn potrafi stierdzic od razu ze nie, no i u mnie tak nie bylo... ale jak testy nie wykazaly owu to sie nie udalo i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×