Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Idź kobito, idź. Ja zaraz zamknę i pójdę na zakupy, żeby czasu nie marnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto tak przed czasem??? Moj wlasnie mi napisal ze na obiad mam lasagne, z kieliszkiem winka a potem kapiel w babelkach :) Oh jak ja uwielbiam jak on nie pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mam nadzieje ze bedziesz miala niespodzianke ze ta kupka gruzu bedzie sprzatnieta :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna by była taka niespodzianka :D A co do wyjścia przed czasem, to wiesz - właściciel może wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie powoli zbieram :D Anna odezwij sie, bo umieram z ciekawosci czy @ przylazla! Nie mozesz nas tak w niepewnosci trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! W koncu jestes swoim szefem! I jak szef mowi ze terzeba wyjsc wczesniej to trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszqam byłam w pracy i nie moglam pisac jeszce nie przyszła !!!!1 :) :) ale testu dzis nie robiłam jutro jak nie przyjdzie to zrobie a moze to przez chorobe sie przesuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz dzis do mnie dzwoniła i pytał jak sie czuje -szok normalnie!! i potem pyta czy przyszła @ -ja że nie , a on no i dobrz( stanowczym głosem) i niech nie przychodzi -hujek jeden !!! :):) ale się śmiałam padam na twarz tak mnie choroba rozkłada, a jutro od południa do 21 :( nie wiem jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błędów narobiłam , kurde przez tą cholere jedną !!! zapakowałam gripeksy może pomogą, nawcinam się zaraz cebuli jeszcze , cóż najwyżej mąż buzi nie da:) nie ma nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dork_L
ja tylko na chwilke, bo chcialam sprawdzic czy anna cos napisala! super ze jej nie ma! trzymam do jutra, jak cos to od razu dawaj znac!!!! bedziesz rano robic test??? widzisz ci nasi faceci, niby sie nie przejmuja, ale jak jest malutka nadzieja to nia zyja! mam nadzieje ze jak robisz jutro test to beda dwie krechy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kapieli Anna do jutra trzymam kciuki DOrka napisz jak minal ten przyjemny wieczor:) pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać leniuchy :P:P Kruszyna jak Twoje nogi złączyłaś je :D:D:D:D:D Anna super że nie przyszła i niech już nie przychodzi :) Dorka a co u Ciebie :D:D:D:D:D Polusia 🌻 Aga 🌻 i dla reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam test i nie wiem zgłupiałam 1 krecha :( a @ brak, co to znaczy? jeśli przyjąć ze termin jednak miałam 39 dc ( tak jak ost ) tzn wczoraj , to dzis jest 1 dzień obsówki tylko więc jeszcze @ może przyjsc, tymbardzoej ,ze chora jestem i organizm osłabiony bardzo mam a do tych ciężarnych moge być w ciąży i test jeszcze mogł być za wczesnie weźcie powiedzcie bo ja juz głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🌼 Anna - ja miałam tak samo w styczniu, mijało 40 dni, @ brak, test negatyw. I miałam @ wywoływaną luteiną bo owulki nie było. Właśnie tym grożą tak długie cykle. Jeśli jesteś faktycznie po terminie @ to test wiarygodny jest. A z drugiej strony nie chcę Cię nakręcać, najlepiej zrób betę i będziesz na 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ale ja nigdy nie miałam problemow z @ zawsze przychodziła, nigdy zaden lekarz mi nie wywoływał @ poczekam do niedzieli i zrobie test jak nie wyjdą mi dwie krechy to pojde do lekarza i tak mam prace po pon włącznie to i tak nigdzie nie pojde bo nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja na twoim miejscu poszła bym na badanie krwi i wtedy była pewna na 100%, a jeszcze do tego to przeziębienie gdybyś była w ciąązy to nie możesz brać żadnego gripex czy innych jedynie naturalne sposoby albo antybiotyk, który lekarz zapisze więc idz lepiej na badanie kwi U mnie ok przeziębienie mija, mdłości już są lżejsze tylko noce przerąbane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery nie mam jak pojsc na bete bo pracuje przez te dni teraz. dzis umowie sie do lekarza na wtorek -srode , zobacze czy beda miejsca, wczesniej nie dam rady iść :( podłamałyście mnie , chyba sie nie udało i kolejny problem w @ bede miec k.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - nie łam się kochana :) Będzie dobrze :) Może akurat test nic nie wykazał bo za wcześnie, bo owulacja się dużo opóźniła, jest wiele możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a może masz w okolicy laboratorium medyczne??? Przeważnie przyjmują od 7 rano nawet do godz19, może Ci się jednak uda betę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka z beta nie da rady mam prywatne jedno ale jak dzis zrobie badania to w pon dopiero bedzie wynik, wiec i tak mnie nie ratuje poczekam do niedz jeśli nie bedzie zrobie test, jeśli bedzie neg to juz bede wiedziec ze nie jestem we wt -sr i tak ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Anna, lepiej i tak idź do gina. A ja kciuki nadal trzymam za II kreseczki :) Jeszcze przecież jest szansa póki @ nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta gdzie się podziewa co ??? Ja tu od rana czekam, kawę już kończę pić, śniadanie zjadłam a Wy gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa wiem, bo wczoraj termin spodziewanej @ był to dzis dopiero jestem dzień po, więc szanse są jakieś jeszcze. nie wiem włsnie gdzie wszystkie wywiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) ale pracuje:) ostatni dzien i weekend i poniedzialek wolny:) musze wysprzatac caly dom i zrobic porzadki w papierach i szafachL:] i cos ugotowac dobrego:) Anna mysl pozytywnie, jesli mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×