Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja lubie z maselkiem ale ta dziwna bla nie slodka i nie slona jakas pomieszana..albo mi sie cos w tej ciazy pomieszalo...haha tez mozliwe :) Kaska super; musze sie slow nauczc i bede spiewac dziecku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawde sie nie zna :D:D:D to jeden z moich ulubionych angielskich przysmakow, ale musi byc z dzemem... sama buleczka tak super nie smakuje :D:D:D:D:D Najwazniejsze ze piesek sie najadl :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrilowane:) albo zapieczone w tosterze:D na to maslo dzemik, albo rozne polewy sosy, smietana wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crumpets tez lubie :) z maselkiem orzechowym i bananem :D:D:D Sprawdze youtube w domu, bo nie mam glosu w kompie w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślijcie mi dziewczyny po jednym z tych ciasteczek bo za cholerę nie wiem o czym piszecie, a pewnie do kawki byłyby jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crumpet to w sumie takie cos pomiedzy chlebem a nalesnikiem... tak bym to opisala, a scone to taka chrupiaca buleczka, dosc mocno zbita troszke slona troszke slodka i jesz ja z dzemem i taka gesta slodka smietana. Oj jak bym zjadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scones kojarza mi sie z wiosna, latem i juz nie moge sie doczekac jak bedzie cieplej i bede zapraszac do mnie do ogrodka na taka uczte :) oczywiscie wszystkie jestescie zaproszone :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezla babka niezla; ja juz przy trzecim zdaniu zadyszki bym dostala :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź mi z tą godzinką. Ja jeszcze 1,5 godz. ehh wlecze się dziś ten dzień i wlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby bo już bym poleżała (po wcześniejszym oczyszczeniu łazienki z zasłony kurzowej, wywaleniu gruzu spod prysznica itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedulo!!! tylko sie nie przepracuj, bo to chyba nie za dobrze w kurzu robic.... Ja pewnie tez bede miala niezly syf w mieszkaniu, bo jak chlopak nie pracuje, to brudzi :D:D:D Jak dziecko! wszedzie zostawia kubki po kawie i herbacie... no i jak gotuje... ale co tam, juz sie przyzwyczailam. On gotuje a ja sprzatam, a reszta sie dzielimy ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobry podział. Jak ugotował, to Ty się poświęć na sprzątanie. Ja chyba skubnę obiad mamie, bo nie mam pomysłu co zrobić na szybko w przeciągu pół godz praktycznie. Chyba że coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spagetti zawsze najlepsze! i szybkie! ale jak mozesz podkrasc mamie, to pewnie! Tez bym tak chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to scone:D ale ja wole crumpetsy mam tak od poczatku odkad tu przyjechalam :D mniam!!!! crumpetsy sa dla mnie dosc dziwnymi nalesnikami na drozdzach i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że może to spaghetti zrobię? Tylko sosik to jakiś taki z torebki lub słoika bo kombinować nie mam czasu. Zadzwonię do mamy i spytam co jest do jedzenia :P Eeee mamuśka dziś naleśniki wymyśliła bo tylko dla siebie robiła (tata w pracy). Zostawię więc naleśniki na śniadanie, a dziś będzie spaghetti :) Dzięki Dorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Sosik trzeba tylko troszke doprawic, dorzucic jakies miesko, bo chlopaki lubia, zetrzec serek i danie super! Jedno z moich ulubionych! no i robi sie w 5min :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsko to jakieś mielone na tacce kupię, nie? I sera żółtego zetrę i już. No i dobra. Kolacja już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maz bedzie szczesliwy, i ty sie nie napracujesz :D:D:D:D Ja chyba bede miala dzis zupke :) wlasnie zjadlam paczke maltisers i sie zaslodzilam az mnie mdli :( czemu ja taka lakoma jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sosik gotowy w sloiku dolmio i mieso mielona poledwica wolowa, pieczarki bla blaa ale musze odmrozic to miesko cholera;D dopiero za pol godziny wychodze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi mówisz, że sosik domlio jest ok? w sklepie obok chyba pudliszki kupię i knorra. Oby mięsko było to obsmażę tylko i git :) Pół godzinki szyko zleci. Ja jeszcze godzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zagarnelas stronke! mi tez 30 min zostalo, ale sie wlecze!!! Ja bede miala niespodzianke kulinarna w domu, no i mam nadzieje ze to jakas dobra zupka, bo mam ochote :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę miała niespodziankę :P Kupka gruzu? Skuta podłoga w przedpokoju? Brak drzwi w sypialni? A może jeszcze coś innego? Jedno jest pewne - tona kurzu. A gdzie jest anna? Ciekawe co u niej. Mam nadzieję, że @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×