Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

trzeba pisać a nie się obijać to stronka będzie wasza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a nawet jak przyjdzie, to fajnie bylo sie tak podekscytowac;) bo wczoraj caly dzien ryczalam, caaaaly dzien cos mie nei pasowalo..... masakra. czulam totalna depreche, a dzisiaj niech sie kuyrde dzieje co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja robie innego oprocz pisania:) oczy mnie pieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wiem o czym piszesz, ja tez nie przypuszczalam ze u nas tak to bedzie wygladac. Zobaczysz lekarz cie uspokoi, pecherzyk pieknie urosnie i zasttrzyk spowoduje ze peknie i bedzie super !Nie czytaj za duzo bo to tylko doluje! Poczekaj co lekarz powie, bo kazdy przypadek jest inny! Agi, gadaj sobie co chcesz ale masz testowac jak wrocisz do domu i koniec! Kup cleablue digital co pisze w ktorym tyg jestes - te podobno sa najlepsze i najczulsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh yeah:D i wszystko sie moze zdarzyc.....spiewamy wszyscy razem.....!!!!!!!!! gdy glowa pelna marzen:D gdy tylko czegos pragniesz, gdy bardzo chcesz;D lalalalallalalalalalala uuuu yeah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiiiiiii chcialam Ci przypomniec ze dzien przed zrobieniem pozytywnego testu tez ryczalam,bo mi sasiedzi smrodzili papierosami na klatce,ale to tak na marginesie :p kurka dziewczyny ja was za cierpliwosc podziwiam,facet to by pewnie juz dawno test zrobil a baby wola gadac i dzielic wlos na 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta Dorka zanim wyadam fortune na ten test, zeby mi pokazal NOT PREGNANT:D upenie sie, ze mi na pewno nic nei leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga humorki masz a to dobry znak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a gdzie jest Kruszyna co się dzieje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cierpie robiec tych durnowatych testow, dlatego tak wczoraj odkladalam i dobrze, przynajmniej mialam fajny wieczor :D:D:D:D Agi ty spiewaj dziwczyno spiewaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ryczalam, bo mi obiad nie wyszedl, kopytka jakos mi nie slzy, zupa tez, co mi sie nei zdarza:/ zawsze wszystko jest ok, ale to dlatego, ze @ idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka czekaj wiec tak by minelo 14 dni od tego bolu owulacyjnego; i albo przyjdzie (oby nie) albo zrobisz test.... Aga zycze by sie nie rozkrecila; dzis testowanie jest bezsensu; jak sie nie rozkreci to zrob jutro rano :) U mnie dzis pochmurna pogoda ale co tam gdzies sie z mezem wybierzemy na male dotlenienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Dorka pospiewam sobie a co tam:) jeszcze niecale 3 godziny do przewry mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idzie o nie nie nie i nie przyjdzie na pewno nie ooooooooo lalalalalalalalalala :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo podobno kobiety w ciazy smak traca :D:D:D:D:D:D Agi one nie sa wcale takie drogie... wczoraj dwa kupilam za niecale £14 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no asia to samo jej mowie czekaj 14 dni :) mi minelo wlasnie wczoraj:D hihuahaha:) i wlasnie masz racje asia zrobie jutro jak sie nei rozkreci:) a co:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dorka u mnei w tesco jest promocja jakos po 8 :D czy 12 nei wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj idzie idzie Syliwnka, nei zamierzam sie oszukiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, niech mi pan zrobi nowy otwór. Lekarz znacząco puka się w czoło. - Nie, nie tutaj, bo by mi mąż jajami oczy powybijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie, idzie ale nie do Ciebie a do mnie lalalalala hihihihihihihi i do mnie przyjdzie jutro, a do Ciebie za 9 miesiecy lalalalala mi 14 dni mija jutro, wiec mam nadzieje ze sie pojawi!!! nie mam zamiaru na nia wyczekiwac!u nas pikne slonko i mnie znow zaczyna glowa bolec! Czesto tak mam tuz przed @ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na pewno ladnei sie pojawi:) ale wez jak do mnei przyjdzie, to za miesiac bedziemy czekac razem na wyniki:) bo razem mamy okres :D jeee jeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedziemy, ale mam nadzieje ze nie bede czekac z Toba a z Anna :D:D:D:D ja przyjmuje postawe nie wyczekiwania :D:D:D:D moze pewnego dnia mnie wszystko milo zaskoczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny kurka wodna nadążyć nie mogę za Wami. Już chcę odpisać, odświeżam stronę i znów full wpisów :) Dorka jeszcze nic straconego skoro od owulki nie minęło 14 dni. Anna trzymaj się. Zbadają, zobaczą co i jak i wszystko się ułoży. A dziś widzę, że kibicujemy Agi :) Trzymam kciuki oczywiście. A dla reszty pomacham sobie Ps. Na kolację zrobiłam sobie jajecznicę i pomidory w śmietanie. Zrobiłam też sałatkę, którą opychał się mąż. Już prawie nic nie zostało, tak mu smakowała. A w sklepie pytał - co? makaron? co? pierś z kurczaka? co Ty chcesz zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znmowu bylam w kiblu tym raem na siku, a mialam poczucie, ze cos mi leci, na wkladce nic nie ma, mam lekko eozowey sluza czasem, sorry za dokladnosc opisu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×