Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no wczoraj pojawila sie tylko lekka plamka, a z reguly u mnie wsztystko szlo bardzo szybko rach ciach i @ byla na cza:] a ide sobie jeszcze raz do wc zmienic wkladke, bo na podpaske za wczesnie;) ale wiecie co nei ludze sie, bo seks byl po bolu owulacyjnym w nastepny dzien wieczorem;) i tylko raz a wczesniej chyba dzien czy dwa przed tym bolem i to na tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty Suri mialas test negatywny i pozniej @ czy negatywny a pozniej ciaza??? bo ja mysle, ze jak negatywny to po prostu nie jestem w ciazy i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to super !teraz ja wyczekuje! Agi a moze Ty bedziesz miala wakacyjna dzidzie z Barcelony :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni przed planowanym @ zrobilam test i wyszedl negatywny,potem w dniu @ zrobilam jeszcze raz bo krwawienia nie bylo i wyszly II, tez mialam w jednym momencie jakby sluz zabarwiony na ciemniejszy kolor i myslalam ze to zblizajacy sie @ ale jednak nie. ten pozytywny test wyszedl z popoludniowego moczu tak ze przez 2 dni duzo sie moze zmienic na :) agi moze wystarczylo te pare razy,przciez plemniki moga przetrwac dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja też licze że kwiecień jeszcze się pomęcze a maj już zacznie się lepiej tak do 16/18 tygodnia tak jak z synkiem w ciąży miałam ja tak samo musiałabym cały czas coś mielić w buzi żeby nie dopuścić do wymiotów i mdłości ale nie mam apetytu już schudłam 3 kg musze ograniczać słodycze ze względu na glukoze A co do poziomu glukozy kobiet w ciąży to żeczywiście jest 100 jest niższy bo normalnie 120 ja mam cały czas teraz między 95/102 ale naprawde staram się kontrolować to co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dorcia ja sie w Barcelonie moge co najwyzje dowiedziec jaki jest wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery a pijesz duzo wody? ja ostatnio jak szlam powtorzyc glukoze to duzo pilam,zreszta dalej pije,taka zgrzewke to mam sama dla siebie na tydzien,wynik wtedy mialam juz ok bo 72 a wczesniej bylo 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dzien po bolu to idealnie! Wtedy wlasnie jest gotowy pecherzyk!!!! W dzien bolu to jeszcze za wczesnie, wiem bo mialam juz dwa usg dokladnie tak robione. dokladnie kiedy bolalo i moja gin zawsze mowila ze szybko do ukochanego bo jutro bedzie najlepszy czas... no i ja sie spoznialam :( Agi to moze sie udalo! ale byloby super co? Anna ja jestem podobnie leczona i uwierz mi nie ma sie zupelnie czego bac! mi daje to ogromna wiare ze bedzie dobrze! nic sie nie boj ze usg w szpitalu, przeciez to nie ma znaczenia! Gin zobaczy twoj pecherzyk i da zielone swiatlo na dzialanie! I bedzie dzidzia! Po zastrzyku sa ogromne szanse na zajscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja wlasnei mialam taki sluz;o o cholera ide do kibla sprawdzic jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi lec po test! teraz my cie bedziemy namawiac abys testowala w pracy!!!! Ale by bylo super jakbyscie do Barcelony juz w trojke pojechali!!! Agi wystarczy raz a pozadnie! A jak mieliscie chwilke przerwy, to chlopaki niezle mocne byly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeee czuyje jak mi leci cos:D sorry za wyrazenie:D ale boje sie testowac w pracy:D musze isc na lunchu do banku po drodze skocze do bootsa. Ale wiecie co, to nei ciaza:) A- lubie dalej kawe:) B) czuje sie dobbrze C) nie boli mnei podbrzusze D) nie chce mis ie spac wrecz jestem wypoczeta:D no tylko te piersi mnie pobolewaly ale chyba zaraz przejdzie:) wiec nie ma sensu, bo przyjdzie i tak i tak, a ja nei potzrebnie tu wzniecam zamieszanie:D wiwec lepiej zmienmy temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to juz bym chciala, zeby sie rozkrecila, bo wg tego oblicze kolejne szanse:) tylko z temperatura jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol mialam wieczorem, na drugi dzien moze faktycznie pecherzyk jakos byl gotowy ale nieeee;) to bylo by zbyt piekne, zeby bylo mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ja przez dobre 2 tyg lubilam jeszcze kawe,podbrzusze moze 2 razy mnie piknelo wtedy co myslalam ze @ sie rozkreca,spac mi sie nie chcialo, to dopiero do 2 tyg przychodzi,nie chce Cie nakrecac ale ja wlasnie tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia 26 marca ide na konceert Myslovitz na O2 Arena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny obkaw to wlasnie brak @ i temp. bo piersi to tak czulam jak zawsze przed @ no moglby ktos w koncu byc za mna w tabelce :p ślęcze tam na szarym koncu,nie chce tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, nie nakrecajac Cie, moja bratowa, jest w 5 miesiacu... - uwulbia kawe - jest pelna energii - dopiero w 3-cim miesiacu zaczelo pobolewac ja podbrzusze - nic sie nie zmienilo, i gdyby nie brak @ przez tydz nigdy by sie nie zorientowala.... Agi mam nadzieje ze sie myslisz i sie nie rozkreci, ale pewnie nie ma co sie nakreaca... wiem cos o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, z tego co piszesz to wydawac by sie moglo prawdopodobne, ja na @ nie mam klucia jajnikow, tylko takie tepe pobolewanie, neiw iem jak Wy, moze u kazdje sie to inaczej objawia...ja wlasciwie mam takie ogolne cmienie podbrzusza i wydawac by sie moglo, ze jakos je teraz odczuwam, ale nie tak silnie jak zwykle, ja ogolnioe nie mam juz bolesnych @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dorka za wsparcie, czytam o tym troche i mam nadzieje ze to pomoże , boje sie tego ze pecherzyki nie urosną , albo pomimo tych leków sie nie uda, kurcze..... :( nie wiedziałam ze chęc dziecka bedzie tak skomplikwana u mnie wiem ze nie jestem pierwsza ktora to ma ale narazie musze sie do tej myśli przyzwyczaic zobaczymy co lekarz powie , bo on mnie zawsze uspokaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja te piersi mam tak jak na @ i temp podwyzszona ale chyab nie do 37:) iii tam dziewczyny nei nakrecam sie bo powaznie, czuje ze nadchodzi, albo ze mna jest cos zlego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj Sylwinka na bambus banany zrywac :D:D:D:D hahahaha nie bede testowac :P:P:P cmoknijcie mnie w pupcie;) nei nakrecam sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to super! baw sie dobrze! Ja mialam isc 8 marca na koncert polkich wokalistek, ale bilety wysprzedali bardzo szybko i sie nie zalapalam :( Ja ukochanemu na urodziny kupilam bilety na Darren Brown, nie wiem czy o nim slyszalas - taki facet co cuda tworzy na scenie, uzywajac wiedzy o pracy mozgu i naszym przetwarzaniu wiadomosci i obrazow - niesamowite! juz nie moge sie doczekac ! PS Agi cuda sie zdazaja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o nim slyszalam:) wow, tez bawcie sie dobrze:) ja sie ciesze, ze w zwiazku z szybkim wyprzedaniem biletow na Michaela Jacksona nie bede musiala isc na jego koncert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten bol podbrzusza to tez tepy mialam i naprawde moze ze 2-3 razy taki lekki skurcz,nawet dziwilo mnie jak dziewczyny sie tu zwijaly z bolu i no spe braly jedno jest pewne -rob test bo masz podstawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwnka, ale ja czuje, mam brynatny sluza czasem, a czasem nie, :D ale wiem ze nadejdzie ostatnia byla jakos 17.02 :] juz jest tuz tuz:) no trudno ale wiecie co, ja sie nie bede smucic jak przyjdzie;) bede daklej probowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej stronka znowu i wszystko na ten temat:D phiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×