Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia to moze masz jak moja bratowa sny prorocze :D:D:D:D i bedzie dziewuszka :D:D:D:D Asia, jak juz pisalam ja zawsze jestem spiaca, wiec nadal sie nie nastawiam :D:D:D:D Umieram z ciekawosci jak Agi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.... niby planowo powinna przyjsc wczoraj.... Ale w zeszlym cyklu przyszla 31dc, ale wtedy bralam clo.... Cierpliwie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no to w takim razie kiedy zamierzasz robić test??? W niedzielę???? Bo ja już mam sine kciuki od zaciskania :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie przyjdzie to bede robila test 31dc, czyli wypada to w nd. kusi mnie strasznie aby juz teraz zrobic, ale mam juz dosc neg wynikow, wole czekac na @, jakos mi latwiej takie rozczarowanie zaakceptowac :D:D:D Zupelnie nie chce o tym mysles, wiec psssssssssssssssst do nd OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno tylko wiem, ze jak owu byla spozniona to nici z tego, bo szalenstwa byly tylko do 13dc, a potem byla mala przerwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, czyli było na dziewczynkę :D:D:D:D Ale masz rację, czekamy spokojnie do niedzieli, no chyba że w sobotę się skusisz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jak nie przyjdzie do sob, to chyba juz bede wiedziec.... no dziewczynka - byloby idealnie! Moje marzenie! Wczoraj spotkalismy sie ze znajomymi w pubie i moj ukochany zamawial drinki, zapytal sie mnie co chce, powiedzialam ze tylko sok pomaranczowy, spojrzal sie na mnie z najwiekszym usmiechem na twarzy :D musialam mu jednak powiedziec ze nic jeszcze nie wiem i nie chce ryzykowac, ale biedak posmutnial. Co on mysli, ze ja bym wiedziala i mu nie powiedziala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie sie wszystkie podzialy???? Ja kupilam sobie kanapeczke z jajkiem ale mi nie smakuje, wiec jej nie zjadlam :( no i teraz jestem znow glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko strasznie dużo pracy mam :( Poproszę chyba jutro gina o parę dni zwolnienia, żeby odpocząć troszkę, może się zgodzi :) A teraz coś mi niedobrze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - teraz mam nerwówkę w pracy często. A jak się zdenerwuję to mnie potem wieczorem brzuch boli i kłuje, więc wolę dmuchać na zimne :) Chociaż parę dni wolnego i myślę że będzie od razu lepiej :) A może moja dyrektorka też doceni to że jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa podwyżkę mam obiecywaną od roku :(:(:(:( Na obiecankach się skończyło, mimo że dostałam awans - wyobrażasz sobie awans i większą odpowiedzialność bez podwyżki??? :( No ale co zrobić, muszę w tej robocie siedzieć póki co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale sobie wyobrazam! Ja codziennie dostaje zwiekszony zakres obowiazkow, ale nie wiecej kaski :D:D:D:D Ja dzis tez mam dosc duzo pracy, ale jakos nie moge sie zupelnie skupic! Wlasnie zapycham sie czekolaka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna - mi kolezanki z pracy powiedzialy od razu ze na poczatku mam sie nie meczyc i isc na l4 bo jak cos by nie daj Boze sie stalo,to nikt Ci nie podziekuje za to ze chodzilas do pracy,dzidzia najwazniejsza!! a poczatki to naprawde wyczerpujace sa,meczy sie czlowiek jakby w gory wchodzil conajmniej ;) moja kuzynka to nawet mdlala kilka razy tak jej slabo bylo przed Toba moment prawdy i czy bedziesz miala jakies dolegliwosci i oslabiebnie czy nie,oby nie :D dorka - kibicuje za dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI :D:D:D:D:D Kibicuj aby dzidzia byla, z ta dziewczynka to juz za duze wymagania :D:D:D:D SURI dobrze mowi, jak masz stresujaca prace, to wez kilka dni wolnego, odpocznij i pamietaj aby sie nie stresowac, bo w koncu to tylko praca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś bardzo lubiłam tą pracę bo byłam doceniana, a osiągnięcia mam cały czas - tylko teraz jakoś nikt tego nie widzi :( Może jak mnie nie będzie parę dni to się okażę bardziej potrzebna :P:P:P:P A co mi tam :P:P:P Mnie kiedyś dyr powiedziała, że u nas w firmie to się chodzi do pracy w ciąży, a nie na zwolnienia - to będzie miała za swoje :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ty jej tam pokaz kto rzadzi!!!! Uwazaj na sibie i pamietaj zero stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - fajne pierdoly gada ta Twoja dyra i nigdy wiecej tego nie bedziesz miala ze 100% platne,ja na l4 nawet o 100zl wiecej mialam niz jak pracowalam,jakas srednia licza dyra gada co jej wygodnie,wiadomo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak mam nieefektywnie chodzic do pracy i tylko sciemniac ze pracuje to wole w domu posiedziec,bo kto dobrze pracuje jak mu cos dolega i wylewa z siebie 7 poty,wiadomo ze to nie choroba ale pewien dyskomfort,ktory np w postaci strasznego bolu glowy,mdlosci albo oslabienia moze zwalic z nog moja kolezanke z pracy kiedys karetka wywiozla,byla w 2 m-cu i sie uparla ze bedzie chodzic,twardzielka,zle sie czula az krwawienia dopstala,na szczescie dobrze sie skonczylo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to niezle dziewczyna przegiela! Ja uwazam ze ciaza to nie choroba i nie powinno sie brac tylko zwolnienia bo jest sie w ciazy i to dobra wymowka, ale jak sie zle czuje, niekomfortowo, to koniecznie trzeba odpoczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! od poniedziałku zaczynam monitoring własnie umowiłam się z moim ginem ..... i do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w świeta byl u mie wujek, ktory jestw wieku mojego Męza... 7 lat starszy i on ma 7 miesięczna corke i mój M nie mogl się nią nacieszyc...fajna ta moja kuzynka ...szkoda ,że tak zadko ja widuje - mieszkaja w Anglii....a moj młodszy brat - ma 16 lat - ciągle mnie podpuszcza i pyta kiedy bedzie wujkiem...a mieszka z na nmi , bo jestesmy jego prwanymi opiekunami wiec ostatnio codziennie mnie mezczy i mojego M....ciekawe czy jak bedzie juz kiedyś Dzidzia w domu i bedzie mu plakac nad głowa czy tez tak bedzie spiewal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mamy już z M jakieś doswiadczenie w wychowywaniu dzieci...co prawda duzych ale mamy ;)u nas kolejnośc zostala odwrocona -najpierw nastolatek potem może Maluszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ze juz jestes umowiona! Z monitoringiem to powinno raz raz pojsc! Lekarz da zielone swiatlo i max wykorzystacie jajo!!! Na pewno sie teraz uda! Smiesznie miec najpierw doswiadczenie macie z nastolatkiem a pozniej z dzidzia :D:D:D bedzie wam latwiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po świętach u mnie wszystko ok aby tak dalej Magda co do tego nastolatka to żeczywiście zadanie dużo trudniejsze niż wychowywanie maluszka będziecie przygotowani na zapas Zmieniam tabelke NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×