Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Magda trzymam kciuki!!!! Testuj kochana bo mnie ciekawość zeżre :D:D:D Dorcia ja Ci mówię że ta sprzeczka jest podejrzana :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nic nie jest podejrzane, ja wiem ze ta durna @ przyjdzie po swietach :(:( Magda a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do jutra chyba ! Ale zasugerowalismy sie w tym cyklu tym co powiedzial lekarz i nie specjalnie starlismy sie w "te dni", tylko tak jak mielismy ochote.... i jeszcze ten pęcherzyk nie taki byl....nie wydaje misie zeby to bylo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka to super ze przeszlo :) byle tylko co innego nie przyszlo!!!!!! magda rob tesciora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie normalnie, ani jak przed @ , ani jakk w trakcie, czuję się jak w srodku cyklu , dlatego dopiero tabelka mi to uświadomiła, ja się chyba pogodzilam ze wtym cyklu nic z tego i dltego nie myslalam o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pewnie sie staraliscie nieswiadomie w te dni :D:D:D ale byloby super!!! juz nie moge sie doczekac jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz nie pisze nic na ten temat do jutra......bo znowu sie nakrece i bede cale swieta ryczec....ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mój mozg jest taki ,że sobie czasem coś wkreca ...i ile razy ja juz miałam przeczucia to szkoda gadac.... jak zobacze dwie kreski na tescie a potem gin mi potwierdzi to bede pewna...a tym razem 0 przeczuć moze przez too ze tak sie nastawiąlm jak wyżej napisalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - to do jutra ciiiiiiiiiii :) lepiej sie nie nakrecaj,skup sie na Wielkim Piatku i do jutra poczekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to juz nic nie mowimy, aby nie zapeszac! co kolwiek bedzie, to na pewno bedzie dobrze! Ale super ze dopiero teraz zauwazylas, rzeczywiscie wyluzowalas w tym cyklu i moze to jest droga do sukcesu :D:D:D Magda ja trzymam i nie puszcze do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze cos.... KOCHANE JESTEŚCIE!! takie wsparcie jak od prawdziwych przyjaciołek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda najważniejsze że jej nie ma @ ja mocno trzymam kciuki i ciiiiiiiiiiiiiiiiii żeby nie zapeszyć :D:D Dorcia Ty to już nie zganiaj na @ że to przez nią humorki masz bo ja i tak wiem że jej nie będzie przez 9 miesięcy ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy do jutra magda :)daj znac rano! trzymaj sie papa dorka o Tobie tez mysle ale nic nie mowie zeby nie zapeszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja Cię proszę zrób test bo mnie ciekawość zje :D:D:D:D no i nie na darmo wysłałam te bociany do Was :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bociany kraza, ciekaw czy zawitaja do mojego domku :D:D:D ustawiam wielkie siatki na zewnatrz aby je zlapac!!! jak zlapie wiecej to przesle staraczkom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam dziewczynki :) Magda jutro zaraz z rana przyjdę tutaj zobaczyć na Twój wpis o teście :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Napisz nam koniecznie! Trzymam cały czas kciuki i będę myślała o Tobie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki będzie dzidzia u Was ale ciiiiiiiiiiiiiiiii ja już nic nie mówię :D:D acha co do tego duphastonu napisałam do firmy do Warszawy e-maila i producent nie wycofuje tego leku i nadal będzie na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore duhpaston i nigdy nie slyszalam aby go mieli wycofac. nigdy nie mialam problemow aby go kupic. to chyba apteki sa jakies niedoinfomowane... nie wyobrazam sobie aby lekarze zapisywali leki ktorych nie mozna kupic. Sylwinka, widze wzielas sprawy w swoje rece i super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam się tylko przywitać i zmykam do obowiązków domowych muszę upiec ciasto i sałatke zrobić pozdrawiam Magda trzymam kciuki i za wszystkie dziewczyny oczywiście niech te @ odejdą na dłuższe wakacje pa:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bo ostatnio właśnie poszłam do jednej apteki i jakiś młody farmaceuta mówi że nie ma duphastonu i nie będzie bo producent wycofuje go no i poszłam do innej apteki tam powiedziała farmaceutka że nic o tym wycofaniu nie słyszała no i się wkurzyłam i napisałam do tej firmy do Warszawy no i się okazało że duphaston cały czas jest i będzie na rynku mój M się śmiał że może producent nawet nie wie że wycofuje :D:D jak pojadę do miasta i będę koło tej apteki to powiem temu facetowi żeby bzdur nie opowiadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja wzięłam wszystko w swoje ręce bo ma być tak jak ja mówię więc wszystkie staraczki schodzą na dół tabelki to rozkaz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Sylwinka, groznie brzmisz, to lepiej sie wszystkie powinnysmy Ciebie posluchac :D:D:D Ja zaraz bede sie zbierac do polskiego sklepu po kalkomanie na jajka, mam nadzieje ze maja, bo jak nie to bede musiala malowac a nie naleze do najbardziej uzdolnionych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia musicie mnie posłuchać i koniec :D:D:D:D:D:D:D a jak będziesz jajka malować to tylko jajka a banana nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie hey dla naszych dziewczyn :) Zaraz do sklepu uciekam, dopkupic kilka rzeczy, szybko placuszek i slatka, ale ja tylko doprawie, maz sie zglosil na krojenie wszytskich produktow :) A pozniej spokojne uczestniczenie w przepieknych obrzedach Wielkiego Piatku.... Dla Was wszytskicch spokojnych i radosnych swiat.... owocnych przemyslen i obudzenia to co w nas jeszcze uspione..... Agus szczesliwego lotu i super wakacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25...........??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........??? I poprawiam tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×