Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

suri no to pieknie! niech maz wszystko teraz nosi :D:D a co wykorzystaj te kilka miesiecy :D:D:D ja boje sie ze jak teraz pojde spac to nie bede mogla spac w nocy, ale chyba nie dam rady utrzymac oczu otwartych :( dobranoc na chwilke dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik;) Dziewczynki zycze Wam szczesliwego rozwiazania❤️🌼 Pozdrowionka dla Sylwinki:P:P:D:D:D👄🌼 Ja tez mam zamiar sie starac,ale na lato w przyszlym roku;)bo teraz,to mi nie wyda;):D I jeszcze dla Was Wszystkich🌼 (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Samych radości, Kolorowych jajeczek, Białych owieczek, Uśmiechu bez liku I bakalii w serniku Kiełbaski tłuściutkiej I atmosfery milutkiej WESOŁYCH ŚWIĄT! .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§........ ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...... -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......... -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§........ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§.......... ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ ..... ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓.. 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka albo to jakis tropikalny wirus z wakacji przywleczony, albo ciaz:D :D co wybierasz??? ja tez usypiam, a w domu tyle roboty widzialam dzisiaj zdjecie lolci na nk ale piekny bobas w brzuszku:) Antos:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle podobie jak Aga :) Wiec Dorka odpoczywaj i czas pokaze :) Ja juz wszystko posprzatalam i palcem juz nie ruszam az do nastepnego do gwiazki :) :) :) heheh zartuje :) Teraz zrazy bede robic zeby byl obiadek na swieta i przy garach nie musiala stac... Suri dobrze slyszec ze wszystko ok z malenstwem :) Grazka duzo zdrowia dla mamy, teraz sobie w domku odpocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia jak miło że wpadłaś mnie odwiedzić :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja cały czas trzymam kciuki żeby była dziewczynka i dziękuje za życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia na wakacjach zarywała łóżka i teraz będzie miała małego dzidziusia :D:D:D:D:D:D a zauważyłam że na topiku to same cycoliny są z dużymi cycami :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia dzięki dzięki za życzenia :) smacznego jaja i mokrego dyngusa również Tobie życzę i wszystkim na naszym topiku :) Sylwinka a Tobie cyce rosną? :P bedziemy wszystkie jak pamele chodzic :) Asiu dzięki za życzenia zdrowia dla mojej mamy :) Tobie i innym kobitkom, które dobrze jej życzyły :) jesteście kochane 👄 hmm mąż dopiero z pracy jedzie więc nie zdąze dzisiaj bluzki kupic :/ jutro sama musze jechac :O brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram ta druga opcje, nie tropikalny wirus :D:D:D Sylwinka, ja plaska deska :D:D:D ale juz niedlugo dolacze do grona cycolin. ukochany sie smieje ze juz nie moze sie doczekac tego dnia... no i sie smialismy ze chba bardziej cycoliny a nie dzidzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`* • Co faceta łączy z kotem? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 12. Cały czas by spał. 13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•* ´¨`*• ___$$_____$$_________$ ___$$$$$$$$$__________$$ ___$$$O$$O$$__________$$ ____$$=o=$$__$$$$$$$$_$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•* ´¨`*•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym się cieszyła jakbyście tak wszystkie zeszły do dolnej tabelki :D:D:D Dorcia ja wiem co Ci jest ale Ci nie powiem bo nie chce zapeszyć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka25
Dorcia będę milczeć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka25
i na pomarańczowo mnie przemalowali :P:P to oczywiście ja na górze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka25
czemu jestem pomarańczowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie do twarzy Ci w pomarańczowym :P:P:P Ja też nie chce zapeszać w sprawie Dorki :) Byłam z M u mamy i zachciało mu się piwka więc mu wyskoczyłam do żabki bo dwa browarki i musiałam pokazac dowód :D:D:D łooo Boże tego jeszcze nie było :P Dobrze, że miałam przy sobie bo by mi nie sprzadali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz grazka jak ta ciaza cie odmladza :D:D:D:D ja juz czuje sie zdecydowanie lepiej! wyspalam sie i odpoczelam :D:D:D ciagle boli mnie tu i tam, ale jest ok! nawet apetyt mi wraca :D:D:D moze uda mi sie wyzdrowiec na swieta! och jak bym chciala mazurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie było mnie bo musiałam zakupy zrobić posprzątać i odpocząć bo pobolewa mnie brzuszek więc się oszczędzam Pozdrawiam i życze miłej nocy:):);) Grażka super, że z mamą wszystko dobrze Suri ciesze się, że z dzidziusiem wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pięknie łazienkę posprzątałam i odpoczywam :P A mój N. robi porządki ze sprzętem typu TV, DVD i całą resztą. A co - jak mu się zachciało tyle tego kupować to niech sprząta :P:P:P Grażka cieszę się, że z mamą wszystko dobrze i jutro wychodzi :) Suri super, że widzieliście maleńśtwo i wszystko w porządku jest :) Dorcia ja trzymam kciuki, żeby sprawdziło się to co dziewczyny CI wróżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odgrzewam pierogi a pozniej dal pranie i prasowanie.... Grazka doskonale Cie rozumiem, mi nie sprzedaja piwa i wina cale zycie;( nie wazne, ze mam 26 lat!!! bez dowodu moge nei robic zakupow koholowych :[ i tak w kolo macieju:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja Ci powiem jeszcze lepiej byłam w sklepie i była babcia na oko z 70 lat miała i kupowała papierosy a sprzedawca mówi do niej proszę pokazać dowód :D:D:D acha robiłam sobie wróżbę obrączką i wyszło mi że będzie chłopiec ciekawe czy się sprawdzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby sie te Twoje wrozby spelnily :D:D:D i to wszytkie :D:D:D:D a ja sama siedze, bo chlopak poszedl sie spotkac z kumplem, ktory sie wlasnie zareczyl :( pytal czy moze - kochany no i ja sie zgodzilam a teraz zaluje bo sama siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D dzis mam telewizyjny dzien, zamierzam ogladac az zasne :D:D:D w szczegolnosci ze nie musze jutro rano wstawac!!! hurrrrrrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja po sprzataniu uff boze dobrze ze jej pomogłam bo by biedna sama to ze 3 dni sprzatała, a moja szwagirka choc tyle lat jest jej synowa ani razu nie pomagała jej , jędza jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×