Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej wrocilsimy wlasnie godzine temu:) bylo supeeer!!!!:) piekne miasto, mze pozniej wrzuce jakies foty na nk:) Magda za wszytsko trzymam kciuki:) Dorka za Ciebie tez:) i za anne i reszte:) ja mam 2 dcien @ i nawet sie jakos nie przejelam:D musialam kupic hiszpanskie podpaski:D hehehe taka pamiatka osobista z Barcelony Sylwinka spoznione zyczenia dla meza:) moj dzis ma urodziny, wiec lece po tort i szampana:) Asia brzuch jest extra fantastycznie wygladasz napisze pozneij, musze sie rozpakowac i ochlonac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi super ze do nas wrocilas! Szkoda ze mialas dobre przeczucia co do @, ale po poscie widze ze w super nastroju i to najwazniejsze!!! Zyczonka dla meza! Kupuj szampana i swietujcie!!!! Jak polecasz tak mocno barcelone, to moze jakis dlugi weekend zorganizuje ze znajomymi w pazdzierniku.... jak tu juz zaczyna robic sie zimno a tam jeszcze nadal ciepelko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona na pewno najlpesza latem:) ale pogoda byla nawet spoko:) id zrobic obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem to ja mam tyle slubow, ze nie dam rady nawet na weekend nigdzie wyskoczyc :( A co tu taka cisza dzis?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem gdzie wy sie wszystkie dzis schowalyscie! Ze niby tak sie objadlyscie ze nie mozecie sie do komputerow doczlapac :D:D:D Mam nadzieje ze u was sliczna pogoda i opalacie sie w ogrodkach :D:D Jeszcze 10 min i do domku! Ale juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziękuje w imieniu męża 🌻 i również serdeczne życzenia dla męża 🌻🌻 Dorcia ja starałam się nie przejeść i wiecie co nic nie przytyłam w święta cały czas mam 1 kg na plusie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus super ze nastroj dobry czyli wyprawa musiala byc bardzo udana. Bedziesz musiala nam opowiedziec no i zdjecia obowiazkowo.... Dziekuje za pochwale brzuszka :) Wypoczywaj dzis jeszcze bo jutro Cie pomeczymy :) Magda trzymam kciuki za monitoring, niech ladne jajo wykryje i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno wróciłam do domku :P Najpierw byłam z moja siostrą, mamą i babcią na Rękawce, tam co roku odpust jest i tradycyjnie musiałam zjeść watę cukrową :P A potem byłam z mamą na zakupach, w sumie po torebkę poszłam a kupiłam 2 bluzki :P A torebki jak nie mialam tak nie mam :P Mały od soboty to mnie tak mocno kopie, że nie wiem. Łobuz się na mamusi wyżywa ;P I tabelka: NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis niestety nie udało mi sie dopchac do gina , ale ide jutro , zobaczymy co mi teraz powie. odwiedzilismy maluszka w szpitalu i jeszcze dzis jakies badania mu robili :( nie chceteraz jesc i płacze :( serce sie kraja na takiego 5 miesiecznego brzdąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dwa dni podwyzszona temp , potem spadek 1 dzien , dzis znowu wieksza i głupio tak juz nic nie wiem. Z mojego wykresu temp jakies picasso wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku i jak tylko przekroczylam prog to sie doslownie rzucilam na pasztet i mazurka! Caly dzien prawie glodowalam, bo lunch sobie paskudny kupilam :D:D:D dzis relaks przed TV, goraca kapiel, herbatka, moze troszke poczytam, a ukochany na pilce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka moj mąż to jeszcze z pracy nie wrocił :( i na dodatek ja jutro do pracy na rano a on ma wolne !!! niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez mazurka wcinam :) i relaks, maz na nocce, oh ja nie lubie bez niego spac! Anna, Twoj niski progesteron powoduje takie dziwne temperatury, wiec nie mierz w ogole bo to nie jest miarodajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( oj biedula :(:(:( moj wpadl i wypadl! no i jak wroci i chce ogladac jakis durnowaty mecz :D:D:D ja sie smieje ze mam uczulenie na zielony kolor w telewizorze :D:D:D ja zjadlam kolacyjke i troche mi nie dobrze, chyba za szybko jadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę i nawet nie mam czasu doczytać co u Was .... ale jestem w pełni usprawiedliwiona ;) u mnie dziwne rzeczy się dzieją zawsze mam owulkę późno tak 17-20dc, a wczoraj w 13dc bolał mnie jajnik, śluz po wiesiołku piękny i zrobiłam test owulacyjny no i dwie krechy:D więc ..... nie muszę chyba pisać, że jestem zajęta :D Dziś test owu zrobiłam, ale druga kreska już ledwo widoczna. No cóż wizyta u lekarza wypadnie mi po owulacji, trochę szkoda, ale jak widać sama sobie już umiem rozpoznawać, kiedy jajo chce się uwolnić. A to wszystko przez to, że się w święta na bociany zapatrzyłam, więc dziewczyny nie zdziwcie się jak do którejś z Was przyleci, bo złożyłam spore zamówienie hihihi i w nocy mi się śniło, że miałam bliźniaki w brzuchu ;) Pozdrawiam i idę do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti pieknie! Szalej, szalej i niech z tych szalenstw nawet blizniaki powstana! no i wysylaj do nas te bocki, bo sie przydadza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti to dzialaj na calego i nie odpuszczaj tak jeszcze z min 3 dni, bo czasem po pozytywnym tescie az tyle jajko dojrzewa :) WIec dzialaj caly tydzien az sil nie bedzie, a rezultat przyjdzie, trzymam kciuki, najpierw za mnostwo przytulanek a poetm za test!!! Dorka ja bardzo lubie mecze ogladac, jak maz jest w pracy to sama ogladam i na drugi dzie relacjonuje mezowi, a on sie ze mnie smieje ze ja wszystko tak przezywam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdrosze Asia, ja strasznie chcialabym sie ekscytowac pilka, ale nie potrafie. Ja taka typowa baba, nie widze sensu kopania pilki do bramnki przez kilkunastu facetow :D:D:D ale dzis nuda w TV! chyba ide sobie kapiel wziasc i do lozeczka z ksiazka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bardzo lubie ogladac :) grac zreszta tez, ale to stre czasy jak bracia mnie na bramce stawiali, a ja zawsze chcialam byc napstnikiem, niestety chlopaki sie nie zgadzali bo mowili ze biegam smiesznie :) jak typowa baba :)))) Milej kapieli i ksiazki, ja sie wlasnie komunikuje z bratem i mama przez neta, i jednym okiem ogladam FRIENDS :) poraz tysieczny :) Milej i spokojnej nocki dla wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D pobudka śpiochy :P:P:P:P:P Grażka dzisiaj ja pierwsza :P:D:D Kruszyna i Anna na którą macie gina :D Neti właśnie słyszeliśmy jak atakowałaś banana i znowu mam okna do wymiany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ja dziś jestem w domku, wzięłam dzień wolny. Do gina mam na godz 16-tą - jeszcze TYYYYYLLLLEEEE czekania :P:P:P:P:P:P:P Idę coś posprzątać, gary mam od kolacji nie umyte bo mi się nie chciało wieczorem :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka możesz być pierwsza dziś ale stronka nowa bedzie moja :P:P:P Anna trzymam kciuki i wiem że z pomocą lekarza szybko się uda :) Neti za Ciebie też kciuki trzymma mocno :) słuchaj Asi i nie odpuszczaj :) teraz się uda :) Dorka a ja już sie po cichutku cieszę :D i coś czuję, że Kruszyna nie bedzie długo ostatnia w tabelce :) Ja wczoraj wziełam się za skalniak i dzisiaj musze dokończyć a w sobotę dokupić kilka kwiatów i gotowe :) Asia ja myśle, że u Ciebie chłopczyk bedzie bo tak ślicznie wyglądasz :) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........??? :) czesc wszystkim, ja dzisiaj zmeczona 3 d@ juz nie moge doczekac sie jak wyjde z pracy i pojde do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przez Was normalnie sprzątać nie mogę bo co chwilę zaglądam co napisałyście :):):):):):) Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti - uważaj bo nam szyby będą pękać :D:D:D:D:D Trzymam kciuki z całych sił :D:D:D:D Agi - niech ta @ szybko idzie w cholerę :) Grażka, Dorcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki jest taka piękna pogoda, że żal siedzieć w domku więc zaraz uciekam :)Śmieje się do męża, że ta pogoda mnie leczy bo od paru dni mdłości się zmniejszyły wymiotów prawie nie ma więc jest super aby tak dalej :):):) Dziewczyny te wszystkie spadki i wzrosty temperatury czy zmiana terminu owulacji to napewno przez tą wiosne i pogode bo ona chce po prostu zrobić wam niespodzianke i tytuł postu się zmieni na starania wiosna lato dzidziuś zima 2010 zobaczycie wszystkim się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj miałam jechać do biblioteki, ale mi się nie chce :P Od czwartku nie miałam okazji posiedzieć w domku i odpocząć trochę. Bo najpierw przygotowania do świąt, potem w sobotę święcenie koszyczka. Potem w niedzielę cały dzień u moich rodziców, bo śniadanie i obiadek, a na koniec wizyta moich przyszłych teściów. A w poniedziałek tradycyjnie do cioci na Salwator na odpust :P No i wczoraj też, tylko, że w za moją starą podstawówką :P Uff ale się rozpisałam :P Kruszynanie przejmuj się bałaganem. Ja przez pierwsze 3 miesiące to kompletnie nie miałam ochoty sprzątać i w ogóle nic robić. I w ogóle mi to nie przeszkadzało wtedy. A wcześniej to miałam idealny porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery oczywiśćie, że wszystkim dziewczynom się uda. Wiosna za oknem to i bociany się zjawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×