Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a moj bratanek w szpitalu :( zostawili go na obserwacji chyba ma jelitowke , boze 4 miesieczne dziecko szkoda mi małego:( jak nie wyjdzie na swieta to do nich nawet nie pojedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona jestem i kuje mnie lewy jajnik :/ kurcze a z lewego chyba była owu ale nic zobaczymy jaki miałam progesteron , jutro odbieram wyniki i juz niedługo sie dowiem , mam nadzieje dzis 25 dc wiec mam nadz ze cykle po clo beda troche krutsze niz w ost miesiacach ide spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny maluszek, ale na pewno wyjdzie z tego, dzieciaczki sa silne i potrafia niezle walczyc. mam nadzieje ze wyniki jutro beda dobre! anna a moze juz nie bedzie @, no wiesz jak ja zaczelam kuracje to mialam 25dc :D:D:D oj mocno za Ciebie trzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) No jak zwykle jestem pierwsza i pewnie długo nikogo nie będzie, śpiochy jedne :P:P:P:P:P Dzięki że pytacie o mnie :) Z moich początkowych odczuć i objawów, to tak jak pisałam, jak jeszcze nie wiedziałam że mam fasolkę to mięśnie mnie bolały i myślałam że albo mam zakwasy albo przeziębienie mnie bierze :) A teraz tylko kłuje w brzuchu co jakiś czas i przy dotyku sutki bolą a cycuszki są takie napompowane :) Poza tym ok, żadnych mdłości, zawrotów głowy, tylko apetyt mi zmalał. Dzisiaj krócej pracuję, także będzie co robić w domku po południu. Muszę troszkę posprzątać, upiec babkę, jechać na zakupy. Byłam ostatnio w Auchan, ale były brzydkie jarzyny, fuj! Więc dzisiaj pojadę do małego sklepu, mam po drodze z pracy i kupię jarzyny które przynajmniej ładnie wyglądają i są świeże :) W sobotę rano zrobię sałatkę jarzynową, a na niedzielne śniadanko jajka w majonezie z groszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D Kruszynka mnie sutki tak bolą że jakby ktoś nie chcący dotknął to normalnie bym się wściekła :P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D najważniejsze że się dobrze czujesz ja robię sałatkę z tuńczyka a jajka zrobię w sosie tatarskim :D a reszta śpiochów niech wstaje bo jajka rozdaje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........??? i poprawiam tabelkę bo dzisiaj skończyłam 17 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩ 769;۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩° 9;۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥ϖ 9;.۩۩۩۩۩۩۩۩& #1769;$ ▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓` 19; .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓ρ 9;▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓ 619;▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓ Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy. Z okazji Wielkiej Nocy - miłości mocy. Jajka smacznego, tyłeczka mokrego. Smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka. ..\\//...\\//......\\//...\\//....\\//... ..\\/..(▒ (▒ ...\\//.....(▒ (▒ ..\\// ///..(▒ (█ (▒ ..\\//..(▒ (█ (▒ ../ \\//...(▒ (▒ ...\\//.....(▒ (▒ ..\\/ .\\//..\\/...\\////...\\//...\\\\//..\\//. bierz jajeczek ile chcesz są w koszyczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam spac bo mam wolne:) ale moj maz poszedl do pracy wiec zrobilam mu sniadanie i juz nei moge usnac:P Anna moja chrzesnica przyszla ma 3 miesiace i juz przeszla zapalenie pluc, lezala w szpitalu tydzien:( Krudzyna ja nie musze nic szykowac, ale pewni upieklabym babe i zrobila salatke jarzynowa:) ale ominie mnie w tym roku wszytsko:) upieke tylko prezent dla znajomych mazurka:) jeszcze powinnam spa:) jak fajnie, ze mam wolne;)!!!az do srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Grażka dla Mamy wszystkiego najlepszego dużo zdrówka szczęścia i spełnienia marzeń no i pociechy z wnuczki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🌻 dziękuje w imieniu mamy :) Zaraz jade na zakupy i później do szpitala bo wypuszczą ją po 10 :):):) Aniu dużo zdrówka dla bratanka 🌻 oby wszystko było dobrze :) Kruszyna super, że dzisiaj wczesniej skonczysz :) masz mdłości? Nie wiem jak ja dzisiejszy dzien przezyje, musze tyle zrobic w domu a nie wiem kiedy wróce :O Sylwinek jak masz wszystko już u siebie zrobione to wpadaj pomóc siostrze syjamskiej :P juz otwieram okno jakbys się zdecydowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Sylwinka na miotle wleci do Ciebie :P:P:P:P Mdłości odpukać nie mam :) Agi co tam spanie jak piękny dzień się dawno zaczął :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o spaniu juz na pewno nei ma mowy:) mysle nad tym mazurkiem:) nie kuoilam polskiej maki, nie wiem od czego zaczac:)! ciekawe jak uda sie nasza pierwsza Wielkanoc za granica:D tzn za granica Anglii, bo zgranica Polski swieta spedzamy juz 5 lat chyba:( ale tylko w Polsce sa najpiekniejsze tradycje, tu malo kto obchodzi swieta w szcegolny sposob, z reguly ludzie wyjezdzaja na weekendy korzystajac z przymusowych wakacji:) Dorka jak sie czujesz???? przechodzi Ci grypsko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Grazka k chcesz moge Ci pozyczyc bluzke bo jak Ty to mowisz cyce jak doncie to ja juz mam:( i neinawidze mam 75d koszmar a co bedzie w ciazy???? szook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi chętnie pozycze jakąs bluzeczke :) do D mało mi brakuje :/ może dzisiaj kupie też jakis nowy staniczek jak starczy mi czasu :) Zmykam, bede później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam póki co 75C, ale też się boję co będzie później :P Moja mama w pierwszej ciąży miała biust większy o 3 rozmiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mi tam nawet biustu nie wywalilo strasznie ;) mialam male B a teraz duze B i w sumie tak by moglo zostac,nigdy nie mialam duzego biustu i dziwne by mi to teraz bylo ;) ja dzis sernik pieke i do kosciolka na spowiedz trzeba isc,ale fajna pogoda to energii wiecej :) kruszyna oby Ci tak zostalo bez mdlosci!mi sie dziwne samopoczucie od 7 tyg zaczelo :( ale juz minelo chyba (tfuuu, nie chce zapeszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! ja juz czuje sie o wiele lepiej! jak sie wyspalam, wypoczelam to mi przeszlo, mam jeszcze katar, ale juz mnie glowa nie boli - hura!!!! dzis natomiast chyba jakis humorek mam bo jeszcze nie ma 10 rano a juz mialam mala durna sprzeczke z chlopakiem :( on tez raczej nie w humorze dzis no i tak glupio wyszlo :( oj wlasnie przyniosl mi sniadanko w przeprosiny :D:D:D oj kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam sie .....czekam na razie!!!! wogole jakoś tak dziwnie, bo dopiero przed chwila patrząc na tabelke naszą sobie to uzmyslowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×