Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim! U nas dzis ma byc 20 stopni i slonko! Najcieplejszy dzien w tym roku, zobaczymy jak sie rozkreci, bo na razie jest troche saro :D:D:D Super juz rano tak duzo przeczytac, od razu dzien fajniej sie zaczyna! Kruszyna musisz byc juz niesamowicie podekscytowana! Do 16 czas szybko zleci! bedziesz miala robione usg? Sama idziesz czy z mezem??? Ja dzis praca, a potem domek i nie mam jakis zadnych wielkich planow. Zamierzam sie relaksowac, bo wyglada na to ze zapowiada sie dosc mocno imprezowy weekend :D:D:D A jak dzis samopoczucia? Neti pol nocy za was trzymalam aby sie tym razem udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słońce świeci, jest godzina 10 a stopni koło 20 :D:D:D:D Do gina idę sama, będzie usg, ale nie wiem czy będzie widać zarodek, czy usłyszę serduszko, może to jeszcze za wcześnie - chyba dlatego tak się przejmuję :) Nie przejmuję się sprzątaniem, tylko czas mi szybciej zleci jak coś robię i to dlatego :) Dorcia co słychać u Ciebie, jakieś plany na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co tam Dorcia słychać jak samopoczucie :D a dzisiaj będzie ten dzień kiedy Kruszynka zejdzie na dół tabelki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest cudowny dzien dla Kruszyny no i dla nas wszystkich! Kolejna znika z gornej tabelki!!! Ja czuje sie bardzo dobrze, @ ciagle nie ma ale pstttttttttttttttttttt, nic nie mowcie :D:D:D od czasu do czasu cos mnie gdzies delikatnie zakuje, ale nie mam zadnych boli, nic, wiec pewnie przylezie za kilka dni :( no nic czekam dalej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka !!!!!!!!!!! Wołałam Cię przecież żeby Ci stronkę podarować, a Ty dopiero teraz przychodzisz :P:P:P:P:P Według OM jutro kończę 7tc, ale pewnie ciąża dużo młodsza się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kochana, nawet nie śmiem po cichutku myśleć.... wiesz o czym :P:P:P:P:P Trzymam po prostu kciuki żeby małpisko nie przylazło do Ciebie i tyle :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A poza tym jak samopoczucie???? Jak słońce świeci to aż chce się żyć :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam śniadanie zjeść i Madzie ubrać a mogłaś głośniej krzyczeć bo wiesz że ja głucha jestem :D:D Dorcia mów sobie co chcesz ale ja tam swoje wiem ale na razie cicho sza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie super, rano wstaje jest juz jasno, jak koncze prace i wroce do domku, jeszcze jest jasno! Super, lato nadchodzi! Zyc nie umierac!!! Za miesiac moja przyjaciolka bierze slub i jedziemy do W-wy na wesele :D:D:D Przynioslam sobie dzis do pracy mazura i chyba zjem na sniadanko,, bo umieram z glodu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, bo ja jestem wszędzie :) Kruszyna ja byłam w 5 tygodniu wg OM i było widać tylko zarodek, serduszko dopiero 3 tygodnie póżniej na wizycie. Dorcia my trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bardzo chetnie bym pojechala w trojke, ale nie wiem... na prawde nie wiem czy sie udalo! wydaje mi sie ze powinnam miec jakies oznaki, silne bole podbrzusza, bolace piersi itp, a ja nic... piersi mnie bola odrobinke, ale nie tak aby mi to przeszkadzalo... nie mam boli, jedynie mdli mnie troszke wieczorami, ale to moze byc sugestia.... nastawiam sie ze sie nie udalo, ale oczywiscie z dnia na dzien nadzieja rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia pamiętaj że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę :) no nic czekamy na wieści dobre wieści od Ciebie i od reszty staraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serduszko jest cały czas ze staraczkami naszymi kochanymi :):):):) Dorcia mam ochotę przylecieć do Ciebie i Cię normalnie wyściskać :D:D:D:D:D:D Będzie dobrze, zobaczysz :) Nie martw się na zapas kochana, wiem jak trudno jest czekać, ale jeszcze tylko parę dni :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane! Kruszyna, na sama mysl o tym ze chcesz mnie wysciskac milo i cieplutko mi sie zrobilo :D:D:D CO ma byc to bedzie! Pewnie ze o wszystkim mysle, ale idzie mi to o wiele lepiej niz wczesniej! nie mam juz takiej obsesji, ze wszystko sie skupia na mysleniu czy sie udalo czy nie! Mam nawet test w domu, ale jeszcze sie nie skusilam aby go wykorzystac :D:D:D czuje ze tak wytrzymam do soboty a nie do niedzieli. Jak wyjdzie neg to ostro zaimperezuje w sob :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to sie dzieje ze tak wszystkie ciagle gdzies uciekaja? Anna na ktora ma dzis wizyte? ja wlasnie wypilam pyszna kawke i dziubie w tym durnowatym komputerze! Jutro mnie nie bedzie bo jestem poza biurem caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam sprzątanko, domek czyściutki, zrobiłam pranie - suszy się na balkonie :) Teraz idę pod prysznic, parę zabiegów pielęgnacyjnych jak peeling ciała poprawi mi nastrój na dobre hihi :D:D:D:D:D:D Włoski będą świeże i pachnące, nóżki gładkie, ciało pachnące po balsamie, może miły wieczór dzisiaj spędzę z M :D:D:D:D Ostatnio mam cały czas ochotę na przytulanki rano, a rano M wstaje o 5!!! Więc nic z tego :( A wieczorem padam z nóg i chce mi się spać, więc może dziś się postaram żeby małżonek nie czuł się jak na drugim planie :):):) Diabła mam w oczach normalnie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna nastaw budzik na 4 rano i zaskocz meza rano :D:D:D:D Ja nie mam ostanio ochoty :(:(:( Mamy wlasnie kilka dni przerwy, ale ukochany troche zestersowany i zabiegany, wiec pewnie nawet nie zauwazyl. Tylko ja taka typowa baba sie martwie i licze :D:D:D Nie wiem co dzis mam ochote skonsumowac na lunch... Sylwinka pewnie mysli-hmmmmmmmmm banan :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam ale nie kiszonego, bo nie lubie! Taki swierzy na swierzym polskim chlebku z maselkiem i sola i pieprzem! No i znow jestem glodna! Jeszcze 30 min i przerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja mówię o świeżym ogórku bo też go lubię :D:D:D chlebek na to pomidor i świeży ogórek pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów, pranie się pierze, a ja sobie sprzątam :) A zakupy się nadzwyczajnie udały :) Chyba mnie mój N. za drzwi wystawi :P Wczoraj 2 bluzki mi mama kupiła, a ja sobie dzisiaj 3 bluzeczki i taką sukienkę-tunikę :P Od razu mi się humirek zrobił świetny :) Teraz tylko musimy jechać po takie plastikowe worki, do których się chowa ciuchy i odsysa powietrze i porządki w szafie zrobię :) Swetry pochowam, no i te krótkie i bardzo obcisłe bluzki :) Kruszyna ja mam tak samo jak ty - rano mnie nachodzi ochota, ale mój N. wychodzi zaraz po 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia puscisz ukochanego z torbami i to jeszcze przed slubem :D:D:D ale nie ma to jak kupic sobie cos ladnego, czlowiek od razu lepiej sie czuje :D:D:D Ja szukam jakiejs ladnej kreacji na slub przyjaciolki i nic mnie jeszcze z nog nie powalilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia powiem Ci, że ciężko czasem znaleźć kreację, ja na wesele kuzynki szukałam bardzo długo i koniec końców zamówiłam w katalogu Bon Prix sukienke wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kaffe nie dziala przez jakis czas :( Polusia nie zalamuj mnie, ja musze cos znalezc, bo wesele za 3 tyg :)wybieram sie na zakupy w przyszlym tyg no i musze cos wynalezc, tylko oby majatku nie kosztowalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie z Kasia dzieje? Biedula taka zapracowana, czy ma wolne i walczy z remontem? Kasia odezwij sie co u Ciebie, jak malenstwo rosnie no i jak remont. Ja siedze na przerwie, juz wciagnelam spagetti, i teraz ledwo co moge sie ruszac :D:D:D:D No co tu ostatnio takie pustki? Gdzie sie wszystkie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze godzinę do wyjścia, ufff :) Zjadłam właśnie zupę pomidorową z ryżem, taką gęstą, pyyycha :):):) Dorcia Ty zawsze tyle wsuwasz jedzonka przed terminem @ ???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja obierałam ziemniaczki do obiadu :) A teraz sobie wieszam pranie i robię przerwy, bo mały dokazuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×