Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jestem już w domu i zabrałam się za robienie ryby :) bluzki dwie kupiłam więc jestem zadowolona :) Sylwinek Tobie tylko jedno w głowie :P Jajka jutro bede malowac :P mąz mnie kusi żeby jechac nad morze na święta ale chyba nie dam rady tyle czasu w samochodzie spędzic i sie nie opłaca za bardzo :o nie wiem co zrobic jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka super pomysl meza, ale jak nie dasz rady to nie powinnas sie meczyc! ja wlasnie wrocilam z zakupow i zla jestem, bo nic nie kupilam co chcialam! kupilam jakas marna mala babeczke do swieconki i tyle! nie ma tu zadnych kalkomani na jajka - nic! oj bede miala najbrzydszy koszyczek :( ale u nas to juz taka troche tradycja :D:D kupilam mazaki wiec jutro bede malowac :D:D:D mialam sie zabrac troche za sprzatanie, ale slaba jestem i chyba nici ze sprzatania dzis, ogarne wszystko jutro, a wieczorem idziemy z tesciami na obiad, do mojej ulubionej restauracji a ja nie bede mogla zjesc mojego ulubionego dania bo z miesem :( fajnie macie dziewczyny ze macie takie piekne tradycyjne swieta, bardzo mi tego brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ugotuj jajka z obierkach z cebuli,ja tak zawsze robie i kolor jest ladny :) lekko mi sie sernik przypiekl od gory :( ale moze dobry bedzie, te zapachy wypiekow to meczarnia w Wielki Piatek grazka - nad morzem super, ale niechcialabym przechodzic przez korki uliczne,ludzie beda wracac ze swiat,masakra na drogach,lepiej na spokojnie sie kiedys wybrac,ja bym teraz nie jechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autem mogę jezdzic bez problemu ale przeraza mnie ilość kilometrów i tak jak piszesz Suri korki korki i jeszcze raz korki :( ja nie wysiedze tylu godzin w samochodzie :O trwają negocjajce z moim M, uparciuch z niego jest no ale ja też mam swoje racje :) musze jeszcze tylko pomyc podlogę i skończone na dzisiaj :) Dorka posłuchaj Suri, jajuszka po cebuli bedziesz miała ładne :) Magda ja też czekam na teścior i cały czas trzymam kciuki. Super niespodzianke byście mieli na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koszmarny dzien , najpierw mąż odebrał wyniki i mam bardzo niski a wrecz krytyczny poziom progesteronu , wiec pewnie wogule owu nie miałam :( tragedia potem sie dowiedziałam ze mały jest w szpitalu i ze u dziecka 4 miesiecznego sa kamienie!!! u dorosłego to operacja a u takiego małego :( nie wiemy jeszcze co lekarze powiedza , ale swieta sie zapowiadaja byc moze beda go przewozic do wawy ale decyzji jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryczec mi sie chce , czyli moje starania o dzidzie sa jeszcze trudniejsze niz mi sie wydawało.... juz sama nie wiem co mam robic.... czekać na @ bo na100% sie nie udało czy isc do gina , ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nic sie nie martw, bo niski poziom progesteronu szybko sie wyrownuje, dostaniesz od lekarza progesteron, ktory bedziesz brala pewnie od polowy cyklu i bedzie spoko..... Polowa dziewczyn ma tutaj problem z progesteronem, dlatego tez w czasie ciazy bierzemy tez :)nie czekaj na @ Anna jesli masz niski progesteron to nie czekaj na @ a idz do gina, bo przy niskim progesteronie jest niemozliwe zagniezdzenie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u malegi moze nie bedzie potrzebna operacja, najpierw lekarza probukja rozpuscic kamienie lekami, a jak sie nie udaje to laserowo, wiec glowa do gory, oby wszystko potoczylo sie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie,ale nie wiem czy od razu po swietach sie dostane kurcze :( oj mam dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, dostaniesz progesteron i ladnie cykl sie Tobie skroca, endometrium poprawi, samopoczucie tez, bo niski poziom to tez przyczyna deprech itd, wiec teraz tylko do lekarza i ladnie niech przepisze i powie kiedy brac i juz w nastepnym cyklu jest duza szansa na bobasa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna trzymam kciuki za Ciebie i za malego:) !!! ja tu nie zagladam, bo pieklam mazuka udekotrowalam go maskaryycznie wszystkim co pod reka wyglada pstrokato:D:D:D:D ale pyszniee!!! wyprasowalam czekam na meze zjemy ktrokieta z kapusta i grzybami, kapiel posiedzimy i spac;) jutro Barcelona!!:) odezwe sie po powrocie:) Wesolych swiat dla wszytskich:) Grazka jedz nad morze!!:) pieknie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi życzę Ci pięknej pogody :) Magda czekam z niecierpliowścią na jutro i trzymam kciuki :) Dorcia ja sobie myślę, że jednak się udało :) Ja dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową i babki upiekłam :) Wszystko u rodziców, dlatego mnie tutaj nie było. Teraz biorę się za malowanie pisanek :P I jeszcze tabelka, bo dziś skońćzyłam 23 tydzień :) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z obiadu, pysznosci! Anna nic sie nie martw, ja mialam to samo i jednym lekarstwem mam wszystko wyrownane! nic sie nie przejmoj bedzie dobrze i maluszek tez wyzdorwieje! najwazniejsze ze wiedza co mu dolega i zaraz bedzie po. Agi zycze pogody i super zabawy! a dla calej reszty siateczne buziaki! my wlasnie malujemy jaja :D:D:D ale jestem beztalencie :D:D:D zmykam dokanczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja juz w miare spakowana:) bierzemy jedna walizke, ale ciuchow troche na rozne ewentualnosci pogodowe:) pisalam juz, ze upieklam mazurka???:D wszystko mi sie juz miesza:D w Polsce robie badanaia hormonalne i ide prywatnie do lekarza..Dorka Ty jak chodzisz prywtanie do gina w Polsce to nie musisz zadnych zaswiadczen i dokumetow z UK pokazywac?? nie wiem jak to dziala, bo prywatnie sie nie leczylam w polsce w ogole nie pamietam kiedy bylam w Pl u lekarza ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszytskim za zyczenia:) zycze wesolych swiat:) odpoczynku i samych dobrych wiadomosci:) wroce we wtorek i sobie Was poczytam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam z nadzieją na post Magdy :) Nadal mocno trzymam kciuki :) Dziś dzień będzie spokojny, domek czyściutki, babę wczoraj wieczorem upiekłam ogromną, teraz gotuję jajka i jarzyny :) Pierwszy raz pójdziemy razem święcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zacząć się oszczędzać, bo wczoraj chyba za dużo wysiłku miałam i brzuch zaczął mocno boleć wieczorem :( Na szczęście kochany mąż wysłał mnie do łóżka - spałam od 18-tej :) Buziaki dla Was dziewczynki, niech te 2 dni Świąt pozwolą Wam odpocząć, cieszyć się wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wszystkimzycze spokojnych, wesolych swiat! Ja wlasnie wrocilam ze swiecenia jajeczek, ale byl tlok. Ogolnie jestem ze wszystkim do tylu, mam balagan w domu, ale nie czuje sie znow za dobrze i nie mam sily na sprzatanie. mam juz dosc, juz chce byc zdrowa :D:D:D wiec przyjmuje zyczenia - zdrowka w te swieta :D:D:D No i gdzie wiesci od Magdy??? pisz co i jak! no i gdzie caala reszta, poza Agi, ona usprawiedliwiona :) czekam na jakies wiesci od was kochane! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rano zrobiłam test ..jedna krecha....a o 14.20 pojawilo sie krawienie....ale nie smuce się za 8 dni zaczynam minitoring cyklu ...więc jestem nastawiona pozytywnie :)i chycby nie wiem co będziemy mieli Dzidziusia!!!!!! Przepraszam Was ,że nie napisalam wczesniej , ale rano pojechalam na lotnisko po Tate i lot opózniony był 2 godz , więc nie bardzo mialam jak.Buziaki dla Was!Wszystkiego najlepszego z okazji świąt! Lece nacieszyć się Tatą , bo juz w poniedziałek odlatuje...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda przykro mi, że się nie udało :( Dziewczyny ja tylko wpadłam na chwilkę, żeby złożyć Wam życzenia: Zdrowych radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze, smacznego jajka i mokrego dyngusa oraz spełnienia najskrytszych marzeń ;) życzy neti z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim Wesołych Świąt staraczką spełnienia tego najpiękniejszego, a ciężarnym szczęśliwego końca z maluszkiem w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po swieconce, teraz odpoczynek a wieczorem do koscilka raz jeszcze :) Magda przykro mi ze przyszla, ale ciesz sie tata, wiem jak ciezko bez rodziny w uk :( Dobrzeze zaczynasz monitoring, trzymam kciuki zeby sie udalo w nastepnym cyklu! Raz jeszcze dziewczynki spokojnych i radosnych swiat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajączek uśmiechem czaruje Mały króliczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia!:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedem wszystkim zdrowych radosnych Świąt, spędzonych w miłej atmosferze, udanego wypoczynku :) no i fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda dobre nastawienie :) wszystkim nam sie uda :) ja juz zgłupiałam wczoraj i dzis mam podwyższona temp jakby skok :/, ale to juz 27 dc by był wczoraj :/ juz nic nie czaje, ale chyba zadzwonie do gina moze mi sie uda wcisnac na wt czy srode jak nie to za tydz pojde do niego nawet jak bede miec@ , poprostu pokaze wyniki, moze jeszce cos bedzie kazał zrobic , nie chce tracic czasu, wiem ze tym razem znowu sie nie udało , ale bedzie nast cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna idz jak najszybciej! Pewnie nie ma co tracic czasu, na podstawie wynikow gin bedzie w stanie Ci pomoc i wszystko ci wyrowna! bedzie super, wiedze ze nastawienie pozytywne i to najwazniejsze! A jak malenstwo, wiadomo kiedy bedzie mialo zabieg? ja juz po sniadanko swiatecznym ale tylko z ukochanym. strasznie mi sie teskni za rodzinka az sie rano splakalam. strasznie nie lubie spedzac swiat bez nich. za oknem szarowa wiec nawet na spacer nie chce sie czlowiekowi isc. Dziewczynki prosze sie tylko za bardzo nie objesc! a musze sie pochwalic, upieklam wczoraj dwa mazurki czekoladowe - pycha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo obzartuski!! :) Jak tam niedziela Wielkanocna minela :) Dorka jak sie czujesz??? Nabralas troche sil?? Piekny, sloneczny dzien u mnie ....ohhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lasuchy :D:D:D A co to niektore to odstolu nie moga chyba przez te swieta odejsc aby kilka slow napisac :D:D:D:D u mnie malo swiatecznie w tym roku, ale za to wyspalam sie za wszystkie czasy :D:D:D Czuje sie juz zdecydowanie lepiej, dzieki Asia. mam nadzieje ze was strasznie dzis nie zlali woda :D:D:D:D:D to jedyna tradycja, ktorej mi nie brakuje w Londynie. buziaczki i milego swietowania zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×