Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej dzis bylismy u małego , tak na oko to ślicznie wyglada i choroby nie widac po nim , ale jeszce badania mu beda robic jutro , i jak beda dobre to wypisza go jutro , ale skierowanie dostanie na szczegółowe badania , szkoda malenstwa ale wierze ze bedzie ok jutro dzwnie do lekarza i bede probowała sie dostac , zobaczymy , choc wątpie czy beda miejsca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy :) Jak minely Wam świeta? Nam morze nie wypaliło :P nie dałam się i pojechaliśmy na wycieczkę jednodniową do Zakopanego :) Super było :) Zaraz ide na zakupy i musze troszkę posprzątac :) odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Asia wróżka Grażka prawdę Ci powie i będzie synek :D:D a brzuszek śliczny :) święta święta i po świętach :) w niedzielę mój M miał urodziny czyli był torcik i dmuchanie świeczek :P później poszłam na spacerek i wcześniej sie położyłam spać bo zaczął mnie brzuch boleć a w poniedziałek rano oczywiście zostałam polana wodą i nie zostałam dłużna swojemu M najlepiej mu powiedziałam że mógł mnie czymś ciepłym polać :P:P dziewczynki pisać żeby Aga miała co czytać :D:D:D Kruszynka jak się czujesz :D:D Anna cieszę się że z małym jest już lepiej będzie dobrze :) a gdzie reszta co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy, obrzartusy! Anna super zapisuj sie jak najszybciej sie da :D:D:D Dostaniesz leki i wszystko bedzie super! No i cudownie ze malutki dobrze! Grazka, zazdroszcze Zakopca! Musialo byc przepieknie! U nas swieta bez jakis rewelacji, wczoraj wieczorem spotkalismy sie ze znajomymi i tyle! Nie moglam sie dzis rano pozbierac do pracy, oj rozleniwilam sie po tylu wolnych dniach :D:D:D A gdzie reszta? Prosze sie meldowac szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj muszę wejść na wagę i zobaczyć ile przytyłam po tym obżarstwie :D:D będzie chwila prawdy :P Dorcia a jak Ty się czujesz :D:D Novida Neti napiszecie co u Was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musicie sie zupelnie waga przejmowac, bo jezeli sie obrzeralyscie to tylko dla dobra dzidzi :D:D:D:D A ja czuje sie dobrze, dzieki ;) Wczoraj zasnelam jak kloda o 10.30 przy moim ulubionym serialu ;) Ciekawe jak Agi wypoczywa, no i jak sprawki u niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale tak na serio to ja zawsze spiaca jestem i moglabym ponad pol zycia przespac, jezeli bylaby taka mozliwosc :D:D:D:D No a gdzie kruszyna sie podziewa??? przerwa swiateczna juz sie skoczyla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chyba jutro wraca.... ale jej fajowo, pewnie wypoczela i wroci pelna nowych pokladow sil :D:D:D no a moze juz nie bedzie potrzebowala tych sil, bo jej wyszedl pozytywny test! Ale super by bylo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach :) dorka - dobrze ze juz Ci lepiej :) ja dzis cos srednio spalam,ale to moze to przemeczenie jedzeniem u tesciow ;)u moich rodzicow jakos tak sie w niedziele nie zmeczylam a u tesciow myslalam ze mi pupcia przyrosnie do krzesla ;)oni rekordy bija w siedzeniu przy stole bez wstawania ;) chociaz i tak ich lubie:) kruszyna moze dzis do gina pojdzie:)ciekawe co u dzidzi :) ps.ale mieli swieta ci w Kamieniu Pomorskim, tylu ludzi splonelo,przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nic nie wiem, co sie stalo? Jakis okropny pozar? SURI moze zawalilas dzidzie jedzonkiem :D:D Ja nigdy nie spie dobrze jak jestem mocno najedzona, ale i tak nie moglam sie wczoraj tuz przed pojsciem do lozka nie skusic na kawalek mazura no i tez tak sobie spalam. Krecilam sie i chyba mialam jakies koszmary bo obudzilam sie spocona jak szczurek :D:D:D No to Kruszyna dzis po wizycie chyba sie bedzie musiala oficjalnie przeniesc do dolnej tabelki :D:D:D A jak moje brzuchate sie czuja, jak dzidzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hotelu socjalnym zginely 22 osoby,oczywiscie dopiero po fakcie sprawdzaja zabezpieczenia innych budynkow dorka - chyba ta szynka gotowana nie podeszla mi i dzidzi,chociaz tylko 1 grubszy plasterek zjadlam,najpierw czlowiek posci a potem kaza mu tyle jesc ;) no licze na to ze nie bede na szarym koncu w tabelce ;)kruszyna zrob cos z tym, jak i inne dziewczynki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja jestem od samego rana, ale pracy mam dużo i nie mogłam do Was napisać. Do gina idę jutro na godz.16-tą, już się doczekać nie mogę normalnie!!!! No i jasne że przepiszę się do dolnej tabelki, ale najpierw gin i fotka :) Czuję się dobrze, jem własnie jogurt z musli bo mi żołądek skręca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To okropne! Zawsze madrzy po fakcie! No ale moze inne org sprawdza swoje zabezpieczenia! No ja chetnie wskocze na koniec tabelki, ale jeszcze musze chwilke poczekac ;) A co tu taka dzis cisza? Sylwinka, jak tam Twoja dzidzia? Czemu sie zle czulas? No i jak reszta bobaskow sie czuje i ciezarowek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaka radość by była gdyby nasze dziewczynki wszystkie zaciążyły teraz??? To by dopiero były jaja :D:D:D:D Anna, Dorcia, Agi, Magda 🌼 i mocno zaciskane kciuki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by byly spoznione jaja wielkanocne D:D:D Kruszyna a jakie masz objawy ciazowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dzisiaj już dobrze się czuję a nie wiem od czego mnie brzuch bolał najważniejsze że nie ma żadnych plamień ani krwawień dzisiaj na śniadanie zjadłam chleb z serem i pomidorem i pewnie dzidzi nie smakowało bo wszystko zostawiłam w łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy hmmmm - spać się chce po południu i pod wieczór strasznie - cycuszki pełne i sutki wrażliwe, czasem bolą - brzuch w dole jakby spuchnięty - "w środku" bardziej ciasno niż zwykle :P:P:P Poza tym nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jasne że atakuję :P:P:P Ale dopiero od kilku dni, bo brzuszek nie boli w końcu :) Plamień nie mam żadnych, także spoko, a działamy z serduchami spokojniej niż zwykle :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój najlepiej w piątek jak jechaliśmy samochodem na zakupy i mówię do niego że mam ochotę na loda a on teraz poczekaj jak wjedziemy do lasu :P:P:P:P:P:P:P:P:P faceci to tylko o jednym :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie teraz w końcu libido wzrasta, więc mój M niedługo będzie miał już dosyć seksu hehehe :D:D:D:D:D:D:D Jak go dzisiaj wieczorem dopadnę to będzie spał jak dziecko w nocy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sa banany! Sylwinka, Twoj maz taki sam jak twoj! Kruszyna, super ze masz ochote :D:D:D Mi sie zawsze wydaje ze jak nam sie uda, to mi ochota calkowicie odejdzie :( No zobaczymy kiedys ;) Fajnie ze sie dobrze czujecie! A ja sie zastanawiam co by tu przekasic podczas przerwy.... nie za bardzo mam ochote na jedzenie, ale glodna jestem :) no i badz tu madra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam ochoty przez ostatnie 2 tygodnie, źle się czułam a M nie nalegał :) A teraz od razu czuję zew jak mnie nic nie boli :D:D:D:D Ja też nie wiem co zjeść... Wszamałam jogurt ale mi mało i żołądek dalej woła jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Polusia, Grazka i Sylwinka 😘 za mile slowa o moim brzuszku :) Grazka myslisz ze chlopak, czy tak samo jak moj tata i bracia, sa pewni na 100% bo niby z usg oni widza, tak po buzce :) :) Za to moja mama i maz sa przekonani ze dziewczynka :) Ja szczerze mialam na poczatku przeczucia ze chlopak, a teraz jak snie o dzidzi to zawsze jest to dziewczynka, i te szalenstwo na truskawki mnie zadziwia :) W pitek powinnam sie dowiedziec.... Ciesze sie bardzo ze ciezarowki czuja sie dobrze bo swietach, a starajace maja duuuuuuzo optymizmu.... Dorka ciesze sie bardzo ze senna jestes :):) Ciekawe jak Agusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×