Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej olawd a co pieczesz ja chyba murzynka na niedziele hej myszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki testow Rafalka ma uczulenie na nabial i przetwory mleczne jajka pomidory w mniejszym stopniu na mliny cytrusy czekolade cole roztocza pylki takze nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta u mnie Emilka chorowała wczoraj mocno ale dzis już o wiele lepiej - jakieś wirusisko. dziewczyny podaje przepis na faworki: bierzemy dwa kufle do piwa do jednego kufla wbijamy 5 jajek do drugiego wlewamy na taką sama wysokość piwo ( najlepiej ciemne jakieś smaczne :)) piwo musi być w drugim kuflu do wysokości jajek - tyle samo potem jajka i piwo na miseczkę, dodajemy mąki na oko i zgniatamy ciasto daje się rozwałkować naprawdę cieniutko, wychodzą kruchutkie faworki SUPER polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Nie piszę, nie bardzo mam czas zajrzeć, odkąd pracuję tydzień ucieka i nie wiem kiedy weekend, bo pracuję w soboty i niedziele. Mała Kobietko- trzymam oczywiście kciuki i będę zaglądąć. Wklejam również mój szybki przepis na faworki, chyba nawet Monita go robiła. Składniki: - 2 szkl. maki - 3 żółtka - 4 łyżki śmietany - 1 łyżka wody - sok z 1/2 cytryny - 1 łyżka cukru pudru - szczypta soli Wszystkie składniki wymieszać i dokładnie wyrobić. Ciasto dobrze zbić wałkiem i odstawić na 20 minut. Następnie bardzo cienko rozwałkować , pokroić w paski (nożem lub radełkiem) i poprzecinać na mniejsze kawałki. W środku każdego z nich zrobić nacięcie i przewlekać końce raz lub dwa. Smażyć w gorącym oleju na rumiano , wykładać na papierowy ręcznik do odsączenia i posypywać cukrem pudrem. Zmykam Kochane i buziaki dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja chyba te monisiowe piekłąm ;-) efqa jak fajnie, że jesteś... i że mała zdrowa!!! kalpeczku Ty wiesz :-) kobitko teraz napięcie myszkowe się powtórzy :-) wszystkie Ci mocno kibicujemy!!! myszko całusy!!! ja ciągle wałkuję kuchnię i sama nie wiem na co się zdecydować... lenucha chora znowu... niby nic bo osłuchowo czysta ale z nosa jej lecą zielone gluty wyglądan jak dziecko patologii jak lata z tymi zielonymi obwódkami!!! ale db że jej puściło z zatok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, przeziebilam sie kurcze i jestem starsznie pociagajaca ;) takiego kataru nie pamietam. Mala kobitko kiedy twoj debit w dziedzinie in vitro? Graminis twoja mamla ma to chyba co ja. Co do kuchni to polegam wybrac tancza- w razie czego fronty za dwa kata zmienisz jak ci sie znudza. Ja zrobilam kiedys taki blad i kupilam strasznie droga, a potem to mieszkanie sprzedawalam i nikt mi za to zlotowki nie oddal, to po pierwsze, a po drugie,po 2 m-cach opatrzyla sie i juz mi sie tak nie podobala. Takze teraz- dobrze ma to wygladac i malo kosztowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... wczoraj skończyłam, dziś zaczynam... dziewuszki gdzie jesteście!!! myszeńko ale apetyczne fotki na nk :-) ale te z Tobą najbardziej :-) monia dzięki za zaproszenie na face... :-) monitko odpowiedz na mój apel :-) lilku co tam? madzik dawno cię nie było! kajetana Ty to masz farta... bezrzygawkowe początki... zazdrosczę :-) kobitko :-) pewnie napięcie rośnie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black karo... może to fakt... tylko czytałąm że te z folii lubią się rozklejać szczególnie przy płycie gazowej i piekarniku :-( dostałąm też inną opcję... szafki z czarną lustrzaną szybą w aluminowej oprawie... rewelacyjnie to wygląda... więc mogę coś pokombinować... no cóż zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis - jesli mogę ci udzielić rady odnośnie do frontów kuchennych: zdecydowanie odradzam ci błyszczące, i w dodatku ciemne fronty - to wszystko pęknie wygląda na folderach reklamowych - a w zyciu, jak to w zyciu - odciski palców są straaaasznie widoczne, szczególnie, że masz małe dziecko, nie ustrzeżesz się przed "klepnęciem" palcami w drzwiczki. Jesli już błyszczące - to tylko jasne:) widać, ale zdecydowanie mniej. Nie wiem też na jak długo by ci starczyło entuzjazmu dla czerwieni i czerni- mówię z własnego doświadczenia (na szczęscie nie doszła do skutku moja pierwotna wizja), teraz mam beżo-brązy. Są zdecydowanie bardziej "bezpieczne", a przeszłam przez rózną kolorystykę, z tym że ja zawsze wymieniam tylko fronty i to nie na te drogie, bo za często mam checi na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane nie pisze bo mam mega dola i nic mi sie nie chce a tez nie chce was zamulac moimi problemami Z dzidzia ok i cale szczescie bo dzieci to jedyna radosc w moim zyciu... Wybaczcie moja nieobecnosc i ze wam na smucilam... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) Grameczko👄 dziekuje, zawstydzilam sie;) Kakusia👄 prosze tu natychmiast pisac co sie dzieje....nie wolno Ci sie teraz dolowac.....jezeli nie chcesz pisac tu to napisz na naszej poczcie kochana.....chce Cie jakos pocieszyc 👄 sciskam:) A reszta dziewczynek gdzie??? hop hop ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, widzisz pustki tu. Moge spytac, bo piszesz, ze przepisy sa na naszej poczcie, to jak mozna miec do niej dostep, bo popiec lubie . Chyba, ze ona jest wasza -prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Karo👄 tak kochana mamy swoja prywatna poczte i prosze nie obraz sie na mnie, ale sama nie chce podejmowac decyzji czy moge Ci podac dane do naszej poczty czy nie....ja tej poczty nie zakladalam wiec moze niech dziewczyny inne sie odezwa i jezeli nie beda miec nic przeciwko to podam Ci dane oki?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - jak zobaczylam te twoje wspanialosci na nk to az mi slinka cieknie!!! mniam mniam graminis - co do tych mebli to racje ma kolezanka bo ja kiedys mialam do sprzatania kuchnie babki u ktorej pracowalam , miala czerwone meble wlasnie z czarnym blyszczace i mimo ze nie mieli malych dzieci to myslalam ze mnie k....ca wezmie jak przyszlo mi je czyscic..... wygladaly bardzo ladnie ale w praktyce jak to w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja... dzięki za kuchenne rady :-) najśmieszniejsze jest to, że wczoraj mieliśmy się zastanowić nad odcieniem naszych czerwonych frontów i nagle z czerwonych zdecydowaliśmy się na waniliowe ;-) połysk ale tylko górne szafki... dól mat... odcień brązy z szarościami... bo to już taka struktura drewna raczej :-) a i na górze oprócz wanilii czarne szyby w aluminium :-) kakusia... pisać nam tu szybciutko co i jak i nie chować smutasów... od tego jesteśmy, żebyś mogła się wygadać!!! olawd :-) fajnie , że jesteś :-) dziekuję wam dziewczyny za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam black karo to jest zwykla poczta na wp na ktorej mamy namiary na siebie i swoje numery tel. i przepisy na jakies smakolyki gramka ja sie podszkole przy twoim remoncie i bede wiedziala na co zwrocic uwage kakusia co sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Kakusia👄 mi tez sie wydaje ze chyba Cie maz wkurzyl;)Napisz do nas:) Grameczko🌻 alez bedziesz miala piekna kuchnie.....👄 PaniMisiowa👄 co slychac??? Olawd🌻 i pieklas ciasteczka moze?? Black Karo👄 nie obrazaj sie na mnie ....chcialam tylko sie upewnic czy dziewczyny nie maja nic przeciwko zeby podac Ci dane.....ja te poczte nie zakladalam i nie chce miec jakichs zgrzytow miedzy dziewczynkami i mna..... U nas dzis leje jak scebra....brrrr.... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej myszko panimisiowa ja bylam na sprzataniu 4 godziny zjadlam obiadek a terz wolne Szymonek tez na macie i gawozy sobie i dmucha balony tak to wyglada u nas troche wieje ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam. Kiedy już te mrozy się skończą?!! Mnie już dopadają mdłości ale jeszcze jest znośnie i chodzę do pracy. Wyjeżdżamy w weekend na wieś odpocząć sobie. Zazdroszczę remontu kuchni bo mi by się też przydał ale jeszcze zwlekamy.A co do wypieków to zamawiam gotowca u Was bo ja nie mam zdolności kulinarnych. Buziaczki wszystkim i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus👄 fajny ten Wasz Szymonek;) Kajetana🌻jako ze ciezarnej sie nie odmawia, to zapraszam na pyszne cappuccino i na jakies ciacho do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dobrze zgadujecie ze mnie wkurzyl to malo powiedziane!!! Nie tylko wkurzyl ale i duzo przykrosci mi sprawil... Wiecej napisze wam na poczte ale to juz po wekendzie na spokojnie narazie jakies swiatelko w tunelu jest ze moze bedzie lepiej zobaczymy. Co do poczty wyjasniamy ze sa tam nasze nieraz bardzo prywatne sprawy i dlatego stzrezemy do niej dostepu i nie jest to nasza zlosliwosc tylko ostroznosc. nie rozdajemy odrazu kazdemu dostepu dopiero jak mamy zaufanie do tej osoby bojuz jakis czas z nami jest Moj glos jest na tak zeby dac namiary dla Blackaro mysle ze nie zawiedzie naszego zaufania ale niech sie i inne wypowiedza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuję bardzo za zaproszenie może kiedyś skorzystam w realu kto wie hihi. Kakusia ja mam też czasami dość tego swojego chłopa ale co zrobić faceci są gorzej jak dzieci hihi. A gdzie to nasz Kalpek się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia👄 wiec czekamy na relacje na naszej poczcie:) Jesli chodzi o nasza poczte to tez jestem za .....ale te nasze wlasnie prywatne sprawy....mysle ze jak ktos napisze i wszystkie przeczytaja to mozna te wpisy usuwac;) Ja teraz usunelam post Madzika i Olawd, ktore pisaly o swoich problemach.....nie chce zeby wszyscy wiedzieli o naszych prywatnych sprawach.....mam nadzieje ze dziewczyny sie nie obraza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczę głos, którego prawie nie mam ;-) małż z temperaturą a Lenucha dalej kaszle i cieknie jej z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×