Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Zaraz koniec pracy na dziś... trzeba zrobić jakieś słodkie zakupy :) Ja też popróbuję wstawić jakieś fotki, jak się nauczę w jaki sposób - zrobiłam ostatnio kilka widoków z okna i z wyprawy weekendowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurooo ale pomysl sobie na pociechę że ja mam gorzej - taki paskudny śnieg dziś u mnie padał kawał dnia, a fu! :O mokry i roztapia się prawie od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie-witanych:D Jak zwykle na chwilke wstapilam aby przypilnowac czy jest porzadek zahcowany hehehe:P Carmel_7 -- Jak bedziesz mamusia to hcyba dobrze?:D \" ale było wyjątkowo po Bożemu\' a to zdanie ma sie ku 3emu?:) Jak ja lubie lapac za slowka ehehehe ;););) Umnie caly tydzien i to tydzien po tyg, jest przepolniony tesknota przez wielkie T:P ekaterini -- gdzie mieszkasz,ze juz u Ciebie snieg sypal?:) Umnie podobno ma jutro sypac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja to muszę sobie z Twoim szefem pogadać. No powiedz mi, normalnie powiedz jak to jest że jesteś aniołkiem i nie wiesz co to znaczy "po bożemu". Oj muszę z Twoim szefem pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph hahahahaa Ty to zawsze potrafisz rozbroic moje uczucia;);):):) No wiesz..chcialam aby ona mi odp.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Aniołku:) idę robić krem z pieczarek i rizzotto z suszonymi pomidorami dla mojej Małżowinki.:) zaglądnę po ...... sjeście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Bożemu to znaczy bez gumeczki ni niczego innego:) no na pewno będę bardzo młodą mamą i wiele planów będzie trzeba zmienić, ale...Nasze dziecko:) zobaczymy za tydzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele - ano w górach mieszkam :) Poprawił mi się humor mimo śniegu, zimna (okropnego zimna!), ciemności i rozłąki, bo zjadłam sobie pyszniutką zupę jesienną... a do tego pichcę właśnie wafle :) i już bym chciała je zjadać... Mmmm :) Carmel - a ja myślałam, że \"po bożemu\" to po ciemku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) ekaterini ---> domyslilam sie,ze gory ale....bardziej Zakopane czy Bieszczady?:) Ja tez w gorach, no prawie bo na krancu wojewodztwa podkarpackiego ,nie daleko do Bieszczad mam,w sumie moje miasto to takie \"wrota do Bieszczad\":) He he he he a ja sadzilam,ze \"po bozemu\" to ...Ona lezy,Jemu stoi, On na gorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnGel - ani Zakopane, ani Bieszczady - Sudety :) jestem na drugim końcu południa Polski porownując do Bieszczad . Ale Bieszczady sercu drogie, stamtąd pochodzi po części moja rodzina. Twój opis \"po bożemu\" też w sumie odpowiada temu, co sądziłam. ALe jeszcze do tego koniecznie po ciemku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekatarini kurcze a tak sadzilam,ze nie trafie z tymi gorami :/ hehe no widzisz , to \"po bozemu\" roznie jak widac ludzie rozumieja.....wg.mnie jest tak jak powyzej napisane jest...ale dlaczego musi byc ciemno? Nie koniecznie:D Rano przeciez jest jasno a wtedy \"huuuuulaj dusza\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini bardzo lubię Sudety. Teraz mam troszkę bliżej i mam plan się wybrać po wielu, wielu latach. Tylko czasu brak. A Bieszczady to są w planie na 16.10.2009.:) Aniołku - szef mówił coś o przeszkoleniu personelu jak z nim rozmawiałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieszczady były w te wakacje:) ooooooo piękne. Ciemno też było i bardzo klasycznie. Więc jak widać każda interpretacja jest dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele ale \"hulaj dusza\" to już mi się nie kojarzy z \"po bożemu\" :P Philosophie - ja Sudetów nie znałam prawie wcale dopóki tu nie zamieszkałam - bliżej mi było do innych gór. No, ale teraz nadrabiam zaległości krajoznawcze :) Miłego dnia wszystkim. U nas -8 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beskidy przede wszystkim, ale i inne kawałki Karpat. Z polskich gór nie byłam w Pieninach i w Beskidzie Niskim... jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniny ładne ale ostatni raz byłem na koniec podstawówki (nie licząc spływu na Dunajcu). Beskid Mały to moje górki:) Polecam schronisko na Magórce:) Świetni dzierżawcy, wybawiłem się zawsze za trzech:) A Śnieżka to mój ulubiony szczyt, z tym że albo jestem zimą, albo mam cztery pory roku w ciągu jednego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey...Hi...hello:) Umnie też zimno jak cholera.....sloneczko swieci i jedynie cieplo jest przez szybe;) Oj....po bozemu czy tez nie...oby bylo super hehehe Ja nigdy nie bylam w Sudetach, normalnie nie normalnie to jest nie wybaczalne ;) Widze,ze tu kazdy woli gory od morza....chyba,ze sie myle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beskid Mały znam :) A co do Śnieżki, na tym polega jej urok, że tam zwykle zalicza się 4 pory roku w 1 dzień :) szkoda tylko że trudno się nimi nacieszyć z powodu tłumów turystów... mieszkam i pracuję bliziutko Śnieżki właśnie więc czasem sobie tam -lub na pobliskie szczyty - wyskakuję w weekend. A Izery znasz? polecam torfowiska na Hali Izerskiej... piękne i tajemnicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W izerskich byłem na początku lat 80 zeszłego wieku. Niewiele pamiętam. Ale taki suchy las z sosen bez kory. Masakrycznie to wyglądało. Choć same górki sympatycznie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to byłeś w Izerach w bardzo historycznym momencie :) teraz takie masowe zamieranie świerczyn \"przeszło\" bardziej na wschód, polecam niestety Baranią Górę i okolicę - groza. A w Izerach i Karkonoszach już trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje:D Witam:] Kurcze dzis sie czuje jak by ktos mnie zjadl i wy...dalil :P Masakra:/ Kawke tez juz pije i to druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×