Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

kręci, kręci się busola naszych marzeń ♪♫ nikt nie zgadnie jaką drogę nam pokaże ♪♫♪♫ jakim kursem przeznaczeniem się potoczy♪♫♪♫& jaki wiatrom powierzymy nasze losy ♪♫♪♫ kiedy w chłodnej morskiej wodzie mocze dłonie♪♫♪♫ mam przeczucie że to jeszcze nie jest koniec ♪♫♪♫ ♪♫♪♫♪♫♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Nie mogłam wczoraj pisac bo kompa mi zawirusowało :O skanował i zapomniałam zobaczyć czy cos jest :O i było :O a ja se kompa wyłączyła m po południu i poszłam w siną dal :D jak przyszłam to masakra :D Buciorów nie kupiłam :) moze dzisiaj kupie :) wczoraj był mały targ i nic nie było :D a i spodnie musze jedne oddać co kupiłam michowi :D zamale :O dobrze ze w razie W mogę oddać :O ale te które zostawił są pikne :classic_cool: jasno niebieskie :classic_cool: wygląda w nich jak cukiereczek 👄 :D A nie pisałam wam wiecie co mi tak rozwaliło kompa :O matko człowiek taki głupi :O miałam ramy trzy i kazdy innej firmy :O i nie współgrały ze soba czy cos tam i to tak mi rozwaliło sprzęt :O ciągle wyskakiwał mi blue screen z błedami począwszy od sterow złych ,konczywszy na biosie :O dosłownie walił błedem jak opętany :O juz o przęglądarkach nie wspomnę ,ze wszystkie wywalało :O i tak oto udupiłam dysk ,płytę główna i jeden ram :O fajnie ,nie :O gdzieś michu wydłubał zeby sprawdzić czy ram jest tej samej firmy ,bo jak nie to własnie tak moze sie dziać :O i wyciągną te padalce i wyszło szydło z worka :O teraz dzięki Bogu hula jak szalony ,ale kieszeń pociągło ,nie ma co :O A wczoraj mysłam ze jobca dostanę bo takiego wirusa miałam że oszukiwał i walił błedami specjalnie :O matko czemu ja nie popatrzyłam na te skaner czy cos tam było :O znów bym rozjebała kompa :D A Phill jaki muzykalny sie zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku bardzo chorowity ten twój komputerek;) Nie \"zrobił się\" tylko jest, :) od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill moze i jestes od dawna, ale tak rzadko nam tu spiewasz :D Ryjek pytalam czy kupilas te buciki z all :) ladne sa serio bierz je, bo bedziesz chodzic boso mowie Ci! :D ja ostatnio ogladalam takiego slicznego laptopa, kolor jasny roz :classic_cool: no pikny byl mowie Wam! :D cudenko! juz go widzialam na moim biureczku :classic_cool: no ale kurde... 5 tysiakow kosztowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill to juz taki biznesowy image :classic_cool: dla faceta z klasa, albo dla pieknej bizneswoman :classic_cool: :D kurde czemu laptopy sa takie drogie :o ja od paru lat tylko laptopy uzywam, tak sie przyzwyczailam, komp tylko w pracy. ale tak mysle, ze w nastepnym roku juz by wypadalo sprzet zmienic. Phill jakie firmy polecasz jako informatyk? :classic_cool: teraz mam toschibe satelite i jestem zadowolona :) kurde chcialabym jakies ladnego kolorowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja mam lenovo R61 głównie z tego powodu że jest czarny i matowy:) Jeśli chodzi o jakość sprzętu MAC\'a nikt nie pobije. Pozostałe są dość podobne jeśli chodzi o parametry. Natomiast mnie zawsze pasowały DELL i IBM bo wkładam płytkę i wszystko działa:) Jeśli Ci się nie podoba złota to tu jest czerwona :) http://gizmodo.com/170241/customized-macbook-pro-at-colorware MAC\'i mi się podobają bo nie są takie przebajerowanie i (czego nie widać na zdjęciach) są bardzo ładnie podświetlone. Takie na prawdę z klasą :) ♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 ryjku kupuj te buciki biale ! Ladne:) Ja nie moge takich nosic bo najzwyczajniej w zyciu sa za luzne:( Wszystkie balerinki sa za luzne:( Musze miec buty wizane badz z paskiem np,zapinanym :P Wczoraj ogladalam slub,weselicho kuzynki i az zaluje,ze nie pojechalam...musztarda po obiedzie;) No i kazdy mowil,ze jestem podobna do panny mlodej...czyzby cos sugerowali? eheheheheheheee Pogoda w koncu ladna sie robi:):):) Byly u Was powodzie?:O Pooooozdro ziomale i foczki ehehehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill o ten czerwony sliczny! takiego to bym chetnie przygarnela :) ale ta cena.... chyba mnie jeszcze nie stac :( ale moze bedzie stac juz za rok :classic_cool: :D Dela lapki mamy w pracy i sa takie sobie bym powiedziala :o z IBM jeszcze do czynienia nie mialam, wiec popatrze :) hello Angel 🖐️ caly czas mowie Ryjkowie, ze ma brac te butki, ale ona mnie nie slucha :P u mnie lalo, ale bez powodzi, bo moj region to raczej bezpowodziowy na cale szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze szukacie laptopow....mozecie mi sprezentowac jakis, nie pogniewam sie;););) Nooo moj rejon tez na szczescie jest bezpowodziowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ma ktos z Was moze profil na myspace? bo ja sobie kiedys z nudow zalozylam, ale nie umiem sobie ladnego profilu zrobic :( no ciapa jestem wiem, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz 😭 tam sie jakies kody wpisuje czy cos, no nie kumam no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss kurcze pieczone;) nie pomoge Ci z myspace:O Ja kiedys mialam program BEAR-SHARE i nie wykasowalam tam swojego profilu a pozbylam sie przypadkiem programu z kompa i co teraz:O Nie pamietam loginu no nic :O:O:O ..troszke to temu bylo:O Zaraz u mnie lunie:O Wlasnie lukam sobie na suknie slubne:) Sliczne sa ale drogie jak na moja kieszen,ktora swieci pustkami:P aaaaaaaaaaa zapomniala bym Wam napisac,od sobty znowu bede zyla z R.na odleglosc ale tym razem bedzie w Polsce, jedzie do Wawy.....ale jednak odleglosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio byłam na mieście i wróciłam :D Patrzyłam na te buty i nie ma innego koloru :) tak sobie myslę że w gruncie rzeczy te białe to takie nie w dupę ni w oko :D moze poszumakm później czy bedą podobne ale jakis inny kolor :) podoba mi sie taki kogel -mogel jasny wyblakły żółty ,moze będa takie :) gośćmiał takie same na targu tylko białe w cieńkie czarne paseczki pod skosem i do tego taka mała wstążeczka z czarnej skórki ,moze je wezmę jeszcze zobacze :) Upatrzyłam sobie na all takie fajne kimonko tylko nie wiem jeszcze jeaki kolor wziąć ale kupię na pewno :) http://www.allegro.pl/item641625086_sliczne_kimono_xl.html :) Mój michu ma lapka ,ale jakiś hp :D oczywiście zakaz dostepu do niego mają wszyscy a ja jako pierwsza psuja mam zakaz :D słuzy bardziej do jego pracy i do programów mu potrzebnych w pracy :) Ja tam lubię lapki czarne matowe :) a i z tym placem do palca w kropki takie ,lepiej sie steruje kursorem jak są te otworki i palec sie tak nie klei czy tam poci :) A Misska tu była taka reklama kiedys lapków takie czerwone czy rózowe z kwiatkami czy tam zawijaskami :D nawet jeden był do wygrania w konkursie na Wizażu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten myspace ?:) bo ja patrzę a to jakieś cos na styl fotosika z dodatkiem muzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku fajna ta bluzka-kimono:) Fioletowa jest gitesik:D Kup mi ehehehe...ale ja sie prosze jak pies;););) Mnie sie podobaja laptopy srebrne:D Rozowy tez moze byc ehehehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam placki ziemniaczane z sosem grzybowym gdzie musze zaznaczyc iz grzyby sama zbieralam i od razu APEL : grzyby sa jadalne,nie otrujecie sie ehehehehehe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku kimonko bardzo fajne, szczegolnie ze ja mam takie dwa :classic_cool: mam szare i niebieskie :D ale ta aukcja to nie Twoj rozmiar :D a myspace to taki portal spolecznosciowy laczacy ludzi z calego swiata :) wiele slawnych osob rowniez ma tam swoje profile :) tylko ze ja nie umiem sobie zrobic takiego ladnego profilu 😭 Angel jak do w-wy to przeciez odlegosc rowniez nie mala :classic_cool: ale zawsze to polska to zawsze latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss no proste,ze zawsze to Polska:) Ode mnie jedzie sie prawie 7h do Wawy:) ...a nie dzien,noc do Holandiiiiiii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angell dawaj placki ,z tymi grzybami ci zaufam :D w zamian moge ci porzucić gołąbki :D Misska ty mi lepiej powiedz czego ty nie masz do ubrania :O tak bedzie łatwiej i krócej :D Mówisz ,ze wiele slawnych ludzi ma tam profil ?:D Dla mnie nie ma sławnych ludzi a juz tym bardziej aktorów i piosenkarzy :D co innego jakiś wynalazca z prawdziwego zdarzenia albo słynny pisarz :) Z resztą kochan my tez jesteśmy po troszku sławne :D nie wiem czy zauważyłaś ,ale w google widniejemy i to nie jeden raz :D takze pisareczki z nas jak ta lala juz o usługach psychiatrycznych ,psychologicznych (chodzi o pocieszanie dusz z netu itp ) ty jako doradca mody i urody (bo z żywnościa to juz gorzej :D) ja jako naczelna z czarnym humorem :O Angel jako kaleka roku :O (tu mój humor sie ujawnił ) :O reszta dziewczyn jak na razie sie broni :D a jeszcze Phill :classic_cool: herbaciany chłopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss dokładnie taki:) Ja będę spadał do domku, kurcze i zaczęło mi padać :( tym razem chyba mi się nie upiecze, ale na szczęście mam super kurteczkę przeciwdeszczową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek slawni nie slawni, mi wystarczy, ze ma tam profil moj ulubiony tatuator z miami ink :classic_cool: przystojniacha :classic_cool: a ze widniejemy w google to nie wiem, bo nie patrzylam, ale spojrze :D ja juz nie raz w TV bylam, wiec jestem slawna :classic_cool: kiedys sie troszke politycznie udzielalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku chcesz w nos badz w ucho za ta kaleke roku;););) Tak na serio to nie mohe nawet miski z namoczonymi ciuchami podniesc:O a ja tak chce wyjechac i ciul w dupe:O:O:O:O Pozniej Was wyszukam w gooooglach ehehehe Mykam.Milego dnia Wam zycze i slonecznwgo bo u mnie pada:O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.Misss piszesz,ze nie raz bylas w tv? ooooo prosze:D:D OK.Spadam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×