Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dobry dzien :D 🌼 Siemka Ryjku Ryjkowski hehe i co tak krzyczysz:P Misss lapusiaj te czeresnie:P Dodanm,ze 100 gram czeresni ma tylko 55 cal.:P:P Ja chce truuskawki ale holenderskie bo te Nasze sa bleeee Czekoladko, phil witajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra.....lece bo chce hehe...milego dnia i slonecznego bo u mnie pochmurno jest:( Ciaooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szkrabie 🖐️ :D A sie drę bo nikogo nie ma :D U mnie ciepełko 👄 cud, miód ,malinka :Di słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Widze,ze nikogo nie ma...dajcie slonca!!!:D Zaraz mykam farbowac wlosy ale cykam sie i wczoraj fundnelam sobie grzywke bo przez ten wypadek to nie scinalam grzywki ponad 3 m-ce,prawie 4ry i zatracila sie :P zmieniam IMAGE ehehe;) Milego dnia:D PS.Wypelnialiscie ankiete na temate naszej cafffe?:) hehe smieszna jest:P w ogole to jest na forum OGOLNYM:) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya.....gdzie Was wywialo?:P Wiecie co.... zafarbowalam wlosy i *ujnia na calego ((musialam juz tak brzydko napisac))...w ogole koloru nie widac:( Widocznie trzeba miec jasniejsze wlosy niz ja mialam aby bylo cosik widac....a ja obawialam sie,ze kolor nie bedzie pasowal a tu lipa....:( Milego wieczoru i niedzieli zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu no rzeczywiście nikogo nie ma :( Angel moze koloru jak na razie nie widać tylko dla tego ,że jest ciemno .Jak wyjdziesz na dwór i jeszcze słonko przyświeci na sto procent będzie kolor lepiej widoczny :)choć przyznam ,ze jak miałaś ciemniejszy kolor wcześniej to moze być nie ten efekt :) ale to chyba lepiej niż wyjść na czerwono :D U mnie jak sie rozpadało o 18 tak leje do teraz :( kurde a takie słonko było w dzień i ciepełko i w ogóle :( a tu dupa blada :O Misska na pewno tuli sie do swojego micha ,a Phill pakuje manele na wyjazd i ostatnie poprawki wnosi co do załadunku :D To co ,miłego łikendu dla wszystkich ,może wpadnę tu jutro jak ktoś sie odezwie :D To ciao korniszonki 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robass20_33
witam chcialbym prosić o pomoc kilka dni temu stracilem milość mojego rzycia . straciłem ją przez walsna glupote bylismy razem 3 lata znaliśmy sie troszke dlużej . Pół roku temu cos sie zaczeło psuć ja stawałem sie niemiły czesto arogancki niestarałem sie o nią podporządkowalem sobie ją pod siebie robiła to co ja chce niemyslała o sobie niebyla przez to już sobą ja tego wszystkiego niewidziałem mialem duzo problemów i tak wyszło w piatek poprzedni daliśmy sobie czas na przemyslenia domnie dalej nic niedocieralo i czulem zal do niej oto co robi czemu jej coś nom stop niepasuje . Ona znalazła pocieszenie u innego jest dla niej dobry mówi ze cudowny stara sie o ni no poprostu wręcz mówi jak by byl lepszy niż ja kiedyś. do mnie wszystko dotarło w srode gdy mi napisala ze to koniec pojechałem odrazu do niej niedala mi cinia szans ale ja sie niepoddawałem błagam prosze a ona już jest z nim moze nieformalnie ale jeżdzą na rodzinne imprezy wspólnie cochwile jest u niej ...;( jak ją odzyskac co ja mam zrobić dodam ze ona mnie kocha ale neichce być zemną tak mówi chce ułożyć sobie życie z nim niezemną ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:):):) Kurcze ale tej nocy byla u mnie burza!!! Obudzily mnie huki, grzmity i blyski! Juz myslama,ze wojna wybuchal ehehehe;););) ryjku:)...tez sadzilam,ze dzis bedzie widac kolor do np.slonca ale....to nie to samo co na opakowaniu od farby:O Ledwo co widac..w sumie nic:O Noo ale masz racje,lepiej tak niz czerwony kolor:P robasss to sie w pore opamietales:O:O:O Swoimi problemami obarczales swoja dziewczyne a raczej swoje nie powodzenia zwalales na Nia i nie dziwie jej sie,ze miala tego wszystkiego dosc.....tearz to staraj ja sie odzyskac ale nie obietnicami ale czynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robass20_33
właśnie staram sie robie wszystko co w mojej mocy najwiękrzą wadą u mnie byl kosciuł przestalem chodzić a ona jest katoliczką naprawiłem to już dizś byłem u najszczerszej spowiedzi w swoim zyciu niebardzo wiem co dalej robić gdyby niebylo tego drógiego to sprawa byla by owiele prostrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kotki 🖐️ Angel ,może odczekaj i następnym razem zafarbuj jeszcze raz na ten kolor :) ciemnę troszkę wyblakną od słońca to moze wtedy pokryje lepiej :) tylko nie daj sie namówić komuś na rozjaśnienie teraz i znów pokrycie farbą :Omoja matka tak zrobiła i powiem ci włosy wypadły :O kolor matko jedyna :O no wiesz masakra :O odczekaj i farbnij jeszcze raz :) Czekolada ty spania nie masz:O a może ty w komisji wyborczej zasiadłaś z rana i tak do nas napisałaś :D Co do wycieczki przemyślałam to :classic_cool: bierzemy cie boś ty grzeczna dziewczyna :classic_cool: nie to co my łobuzy jedne :D Co do kolegi Ro...:O kurde nie pamietam :O Robsona chyba :O to ci powiem że to dosć dziwne ,niby w zeszły piątek się roztaliście na \"niby \"aby tam przemyslec i takie tam rzeczy a ona już ma kolejnego gościa i objeżdża z nim rodzinę ????Halo nie rozumiem ,albo ty coś kłamiesz ,albo masz szybką dziewczynę :O Ja rozumiem jej zachowanie po części ,ale gdyby to minął jakiś większy okres czasu ,ale w niecały tydzien a ona z rodziną chłopaka na \"TY\":O Swoją droga toś pięknie pograł dziewczynie na uczuciach ,wiesz wstyd ,bo chyba juz raczej dorosły jesteś a zachowałeś sie jak dzieciak :( widzisz co teraz masz ? Zostałeś sam ,ona niby kogoś ma a oboje zapewne tęsknicie za sobą :( niestety ,ale ja ci nic nie umiem poradzić :( zawsze byłam zdania ,ze jeśli chce sie z kimś wiązać to trzeba być od początku szczerym .Fochy można mieć ,jak w każdym zwiazku sie zdarzają lepsze i gorsze dni ,ale ty to nie wiem co chciałeś przez swoje zachowanie udowodnić :( szkoda mi ciebie i tej mam nadzieję jeszcze twojej dziewczyny :( Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa miłość,więc spiesz sie jej udowodnić że żałujesz wszystkiego ,bo poczuje dobro od kogoś innego ,ktoś inny jej da to czego ty tak zażarcie skąpiłeś dla niej i zostaniesz sam jak ten palec na świecie :( A u mnie jest dzisiaj słonecznie i pieknie na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba
no właśnie byl teraz okres slubów mialem jechac z nia do jej rodziny jednak zrwaliśmy. tak sie zlozyłoz e ten jej "nowy" tez miał zenił mu sie prat i zaprosił ją do sibie w piątek na portrabent dzisiaj sa razem na poprawinach u niego. ja nic niechciałem udowodnić żałuje jak cholera niewidzialem w sobie winy a byla ogromna robie wszystko co tylko możliwe aby mi dala szansa ale niestety niemam szans ona jest z nim szczęsliwa nigdy niemiala nigo innego a tego kolesia znała juz wcześniej jak byliśmy jeszcze w idealnym związku teraz gdy daliśmy sobie czas na przemyslenia on byl z nią on ją pocieszał i obawiam sie ze to przez niego ze dlaniego zemną zerwała i dla samej siebie . Niedziwie sie jej ze z takim jak byłem wcześniej niechciała być ale nieprzypuszczałem tez kiedyś ze czlowiek w kilka dni moze tyle zrozumieć tyle w sobie zmienić ... co ja mam zrobić aby ją odzyskac....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem słońce :( naprawdę nie wiem :( Długo musiało być między wami nie za dobrze ,skoro ona tak bardzo potrzebowała bliskości i tak szybko kogoś znalazła :( Tak sie kończą głupie młodociane zagrywki :( i twój związek chyba tez się zakończył z tego co piszesz :( Pozostaje ci czekać i moze mieć nadzieję ,że zmieni zdanie ,ale wątpię :( Kurwa tak sie poranić to sie w pale nie mieści ,po co ci to było ? Najgorsze co może być to kochać kogoś i go niszczyć psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba
wiem właśnie miał być slub.....;( planowaliśmy naprawde wspólną przyszłosc mówie to sie zaczeło poł roku temu niebyło najgorzej bywały zle chwile bywały dobre chwile naprawde chwilami była bardzo szczeliwa przez te poł roku to była miłość na odległosć.... wspaniała wspólna miłosć która niemoze sie tak skończyć wiesz jej tata wczoraj mnie odwiuzl na pks. niepłakał na pogrzebie swojej mamy swojego taty żegnał mnie z płaczem i tekst ja już na slub zaczynałem odkąłdac... a gdy wysiadałem z auta aby isc do autobusu to niemusisz do niej przyjeżdzać niemusisz już jej widzec ale domnie przyjedz odwiedz mnie kiedyś..... jestem tak zniszczony w srodku ze masakra ona jest szczesliwa a była by pewnie jeszcze bardziej gdybym juz odpuscił zyje chwilą i niezastanawia sie co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba
ja cały czas mówiłem ze to moja wina jej ojcu i wogule ale on nie dawal mi takie teksty ze naprawde teraz go szanuje bardziej niż wlasnego ojca z którym nigdy niemiałem dobrego kontaktu mam 19 lat ale wszyscy od przynajmniej 5 lat mowią miz e jestem z byt dorosly ... chciałem racować ucze sie w technikum odkąldałem na uto a w szkole mi nieszlo skupialem sie na pracy a oniej zapominałem zapomniałem o jej potrzebach ..;( teraz załuje dzisiaj u spowiedzi pierwszej od bardzo dawna bo przestałem wierzyć rozmawiałem z księdzem to była najszczersza spowiedz jakiej doznałem powiedzial miz e ona też napewno z bogiem rozmawiala mam nietracić nadzieji nietracić sił walczyć a bóg mi pomoze ... robie to cały czas ... ale niema nic lepiej cały czas jest z nim...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lll
Ja bylam w takim zwiazku rok potem pojechalam do niego To jak bedzie wygladal wasz zwiazek zalezy od osoby ja probowalam zwiazac sie z innymi ale nie wyszlo ludzie wywolali na mnie presje mowilli a napewno kogos tam ma to bezsensu i dlateog porobwalam z innymi byc ale nie wyszlo wiec jesli cie naprawde kocha i wam zalezy to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba
ale walśnie jej z tym kolesiem jest naprawde dobrze przynajmniej teraz... ja blagam ją o ostatnią szanse o nic wiecej niemusi mi wybaczać postaram sie o to puzniej niemusi mi ufać wierzyć zobaczy to ze bede ale niemoge jej tego wszystkiego pokazac będac tu a ona 250 km dalej z nim widzieliśmy sie czesto przyjeżdzałem raz 2 razy w miesiacu casem częsciej każde swieta wolne dni spędzałem u niej tutaj wystarczyło by jedynie abym zrozumial to w weekend i sie naprawił nawet niebyło by klutni niebylo by pretesnji było by super....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo 3 2 0 :D sesja nie taka zła jak się wydawało, ze będzie, ale na wycieczkę nadal chętna jestem :D w komisji nie siedziałam, ale zagłosować byłam.... koło 11 ;D żeby nie było, że to dlatego tak wstałam szybko :D poza tym byłam też w kosciele, w szkole tzn na uczelni, tak lepiej brzmi :D i na meczu baseballa... wygraliśmy i to sporą przewagą.. to jest udany dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani moi 🖐️ kto tesknil? :classic_cool: a ja sie wczoraj juz nad jeziorkiem byczylam :) i rybke na grilu smazylam :classic_cool: i po raz pierwszy nie zmoklam, bylo chlodno, ale sucho i pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek!!! ja sie na pantalony na bora bora nie zgadzam :P nie po to kupilam sobie seksi bikini, zeby sie na hamaku w pantalonach pocic :P Czekoladka widze, ze sie zdeklarowalas na bujanie mnie na hamaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Znalazłam piosenkę którą tak długo szukałam :D tadam http://www.youtube.com/watch?v=Zs4veWg-twY to to cudo szukałam :D Misska ja tęskniłam :classic_cool: myślałam ,że pojechałaś do swojego micha :classic_cool:a ty kulturalnie nad jeziorkiem z rybka :classic_cool: hehehe:D Ja miałam wczoraj rocznicę komunii tego mojego starszego syna :D ależ sie nasiedziałam w kościele za wsze czasy :D chyba z dwie godziny ksiądz nas trzymał :O a mi sie tak jeść chciało okropnie :O w brzuszku mi burczało :O łe :O U mnie też wczoraj było ładnie ,ale upałów nie było :) nawet ludzi zbyt wielu nie było :( pustki takie jakby bomba padła na moją mieścinę :D Ponudziłam sie troszkę :O A kurde ogladałam w któryś to dzień fajny film na HBO o bunkrach pozostawionych przez hitlerowców czy coś tam :D taki troszke horror ale ciekawy :D No to ja stawiam kawkę i herbatkę jak ktoś chetny to brać :D (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Phill już chyba zaczął długi łikend bo sie nie pokazuje :D oby tylko pogoda odpisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa444444
Witam Wszystkich .. ja też tęsknię .. Mój mężczyzna wyjeżdża do pracy .. nie widziałam go już 3 tygodnie a 2 jeszcze przede mną ;( boże jak ja to wytrzymam .. myśle że przyjmiecie mnie tu do siebie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill a co tam było ciekawego na tym festiwalu nauki ? Malutka jak masz ochotę popisac o wszystkim i o niczym to zapraszam :) my tu rozmawiamy nie tylko o związkach ,teraz to chyba bardziej o żarciu ,muzyce i gorących wyspach :D sialalala:DBora Bora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa444444
hehe chętnie się dołączę .. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mała:) Ryjku jak zwykle najbardziej widowiskowe były eksperymenty z fizyki. Ciekły azot, wyładowania elektryczne i takie tam:) No i laski wywijające jakieś tańce w stylu samby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno zyc sama nadzieja
Czesc Dziewczyny. wiecie nie tylko Wam ciezko zyc na odleglosc. jestem facetem dzieli nas jedyne 50 km ale sa chwile ze nie daje rady bo bardzo ja kocham tesknie... jestesmy rok ze sobai jeszcze conajmniej tyle samo czasu Nas czeka zanim zamieszkamy Ona ma tam swoje zycie ja tu swoje i ciezko to pogodzic. Widzimy sie raz na poltora tyg. moze Wy mi powiecie jak sobie z tym poradzic jak myslec pozytywnie? coraz wiecej mnie to meczy i doskwiera w codziennym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×