Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Łumnie działa link:D Misska możliwe że port do mikrofonu się zepsuł :) albo jest jeszcze inna opcja ,ale to duużo szukania ,w biosie można poszukać ,ale musiałabym sobie przypomnieć :O A tak w ogóle to właśnie zajadam sobie czekoladkę Schogetten z nadzieniem mango :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajadam ,ale mogę się podzielić :classic_cool::D niech ktoś zapoda dobrą herbatkę to sobie przysiądziemy i skonsumujemy czekoladkę :classic_cool: chwila relaksu dla każdego jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiodorowiczDostojevsky88_
Ja co prawda nie jestem z nim w związku, ani nic z tych rzeczy, ale nie oznacza to, że nie tęsknię.To mój przyjaciel, jestem w nim do szaleństwa zakochana, ale on mieszka z rodzicami w Londynie.Co jakiś czas wpada do Polski w celu odwiedzenia mnie i garstki naszych znajomych, lecz to i tak jest zbyt mało.Na bilet do Londynu póki co mnie nie stać, muszę się zadowolić jego telefonami i mailami. Ktoś też ma gościa w tym mieście? Stworzymy kółko nieszczęśliwych kochanek emigrantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FiodorowiczDostojevsky88_ - witaj:) Ja choćby nie wiem co to kochanką nie zostanę:) co najwyżej kochankiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak ładnie na głównej stronie sie zrobiło :classic_cool:ulubione bija po oczach swoją barwą blue :classic_cool: Phill jeśli nie kosmate to może uczesane :classic_cool::D Co robicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku szeroko rozumiany porządek. Usuwam zniszczenia po włamani, porządkuje archiwa, układam tapetki na stronce, sprzątam kibelek i kuchnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada na kafe pasztety sa cały czas numerem uno :classic_cool::D też lubię pasztet :classic_cool: Phill kto co się włamało ?i gdzie ?:Oale z tym kibelkiem żeś pojechał :classic_cool: zjadło się grochu za dużo ?:Djak już skończysz oprządać swoją kuchnię to zapraszam do mnie :classic_cool: nie nie nie kawkę :classic_cool: na mycie gazóweczki zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątanie mnie nie przeraża :) Dokładnie po kradzieży rowerów mam rozwalone drzwi do piwnicy i muszę naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam nigdy w takim związku. ale mój kolega był i jest już z ładne dwa lata. ja nie wierzę jakoś ze coś takiego moze przetrwac na dłuzsza mete, ale widać niektórzy są innego zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada a ty nam nic nie napisałaś ,dostałaś się na te drugie studia ?:) O! może poczytamy:classic_cool: to ja pierwsza oki ?:classic_cool: No skarbeczki teraz połóżcie się ładnie do łóżeczek ,wtulcie główki do podusi i słuchajcie mamy :classic_cool: Bajka pt:"Śpiąca kurewna ":classic_cool: Była sobie kurewna :classic_cool: była bardzo śpiąca ,oj bardzo bardzo :D I tak bidulka chodziła resztkami sił każdego dnia po wodę do studni ,która znajdowała się na środku dworku pałacowego (200 metrów od najbliższej sypialni :D) Pewnego dnia kurewna była tak śpiąca ,że podczas kręcenia korbą w celu wydostania kubła z wodą ,zasnęła :( (Uwaga dla wrażliwych :teraz nastąpią chwile grozy ,osoby o słabych nerwach proszone są o wyjście z pokoju :classic_cool:) Zasnęła i wpadał do studni 😭(poruszyło mnie to dogłębnie )😭 I tak oto śpiąca kurewna została ,śpiącą kurewną w studni :classic_cool: Koniec .:) No a teraz po buziaku na dobranoc i lulu robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill te no ja myślałam ,że wam te rowery w Chorwacji podprowadzili :Da ty mi tu o piwnicy :D dobrze że słoiki z zaprawami zostawili ,a najważniejsze ogórki ,bo zakąska musi być !:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :D🖐️ Phill to co ?Pozostało nam opić stratę i zagryźć łogóreckami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku jeszcze są szanse na odnalezienie:) A poza tym picie przed południem to akoholizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chyba napiję dziś albo spiję :(znów coś przykrego nas spotkało ,ale nie mam serca pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :( Byłam wczoraj na imprezie w naszym mieście ,śpiewał zespół Roma (cyganie)ludzie się bawili ,tańczyli i nawet opijusów nie było ,chyba w krzakach siedzieli ,że ich nie widziałam .Dzisiaj ma być ten Dżem ,ale nie wiem czy pójdę :( nie mam natchnienia ,ochoty na zabawy :( Kurde jakiś pechowy mam ten rok czy jak ,niby sa rzeczy z których sie człowiek cieszy np.michu awansował ostatnio i dostał podwyżkę )ale kurde jak się coś wypierdzieli z nienacka to ręce opadają :( Już nie będę klnęła bo to i nie ładnie i nic nie pomoże ,ale...kurde no szkoda słów . U ciebie też było tak zimno wczoraj ?Kurczaczki bo u mnie masakra ,le dzisiaj fajnie słonko świecie ,chłodek jest ,tak jakby wczesna jesień była .Lubie jak jest jesień i liście na drzewach takie rdzawo -żółte ,czerwone i zapach w parku jak pada deszcz ,liście tak fajnie pachną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jakiś ten rok przewrotny strasznie. Trzeba chyba przetrzymać do następnego, może się to jakoś wyprostuje. U mnie na razie wieje, nie pada, ale słonka też nie za wiele. Ryjku ja to jestem gigantyczny fan jesieni. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ja to lubię wszystkie pory,latem zapach łąki ,zboża ,kolorowe owoce i warzywa jesienią to co wcześniej napisałam ,nie wiem chyba mam taki fetysz bo uwielbiam jak leżą liście na ziemi i pada na nie deszcz a one taki zapach oddają (to chyba zgnilizna liści ,ale no fajnie to pachnie ,a zimą to dwie opcje ostry mróz ,taki że drzewa całe w soplach ,na szybach mróz maluje cuda i ta zima śnieżna ,choinki uginające sie od śniegu ,bałwany kuligi na łąkach i w lesie ,a wiosna...ech wiosna ,wiosna ach to ty ,więcej . Ty sam siedzisz w chacie ? Bo mój michu śpi ,jakiś chory jest .Niech śpi sobie ,może do jutra wydobrzeje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byliśmy razem w domku ale Małżowinka pisała pracę magisterską, a ja sobie dłubałem. Potem do Czapiżaków na rocznicę ślubu (pierwszą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to taki bajer :) szwagry miały rocznicę :D Misska może zawalona robotą :) no mam nadzieje ,że się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×