Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

bry :classic_cool: tesknicie? :D widze, ze mnie obgadujecie i obgadujecie :P juz jest lepiej ;) albo nawet i dobrze ;) kurcze Ryjek nawet mi nie pokazuj takich tematow :( biedny maly slodziasty pisiak :( ze tez mu sie taka wlascicielka trafila :o buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty !!! Ty kurde !!! Ale mnie zatkało :D Dawaj mordy dziewczyno 👄]kope lat :D Jednak jakieś szczęście mnie dzisiaj spotkało :D super mordo ty oja ,no super :Da już miałam plan ,plan nie do pobicia dla ciebie ,ale jesteś całe szczęście ,boziu jak się cieszę :) Misska ty mnie do zawału doprowadzisz :O A moje szczęście wiecie co robi ?:O Grzebie w satelicie :O on nie może bezczynnie usiedzieć :O ale plan z pielęgniarką mu się podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę ,że wrócisz i kurde nie rób tak więcej dobra :( bo ja płakałam za tobą :( tak nie można kurde :( Muszę już iść :( etat pielęgniarki mi się szykuje a pacjent czeka ,cały goluśki :classic_cool: zrobię mu zastrzyk :classic_cool: albo on mi :classic_cool::D co za różnica ,zabawa będzie przednia :Ddobrze ,że mu co innego nie połamało bo ola boga post :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Wczoraj pozlam bez pozegnania bo jednak wyszlam na spotkania i musialam raz dwa ogarnac sie:) Hehehe patrzecie ludzie jak wczoraj "wygadalysmy" Miske:D Missssss :D:* Jesli chodzi o kino to wole domowe:D LIST MAMY BLONDYNKI DO SYNA Pisze do Ciebie tych pare linijek, zebys wiedzial, ze do Ciebie pisze. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, ze do Ciebie doszedl. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znac, to go wysle jeszcze raz. Pisze do Ciebie wolno, bo wiem, ze nie potrafisz szybko czytac. Niedawno tata przeczytal w jakiejs gazecie, ze najwiecej wypadków sie zdarza kilometr od domu, wiec przeprowadzilismy sie troche dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chalupce. Jest tu pralka, choc nie jestem pewna, czy sie nie zepsula. Wczoraj wrzucilam do niej pranie, pociagnelam za sznurek i pranie gdzies wsiaklo. Ale przeciez sie z powodu tego nie powiesze... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszlym tygodniu padalo tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, która chciales. Wujek Piotr powiedzial, ze jak Ci ja posle z guzikami, to bedzie duzo kosztowac, bo guziki sa ciezkie. Dlatego oderwalam guziki i wlozylam do kieszeni. Tata dostal prace. Jest dumny jak paw, bo ma pod soba jakies piecset osób. Wysiewa trawe na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszla za maz, w koncu urodzila. Nie znamy jeszcze plci, wiec Ci nie powiem, czy jestes wujkiem, czy ciotka. Jak to bedzie dziewczynka, Twoja siostra chce ja nazwac po mnie. Ale to bedzie dziwne-mówic na swoja córke "mama". Gorzej jest z Twoim bratem Jankiem. Zamknal samochód i zostawil w srodku kluczyki. Musial isc do domu po drugi komplet, zeby nas wyciagnac ze srodka. Jak sie bedziesz widzial z Gosia, pozdrów ja ode mnie, a jesli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Danusia. :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :Dmówi do was netoperek :D Z bożego rana zrobiłam nalot na miejskie apteki w poszukiwaniu surowicy i dupa nie ma :( a co się napedałowałam rowerem to moje :Opłuca wyplute ,powietrze mroźne jak diabli :O Michu pojechał do lekarza a potem do szpitala ,ciekawe co powiedzą na bark tej surowicy ,nie wyczaruję jej przecież :O Kiedyś widziałam ten list mamusi :Ddobre to jest :classic_cool: Musiałbym wyskoczyć na cmentarz do rodziców micha zanieść jakieś gałązki choinki ale najpierw muszę je ukraść w parku :classic_cool: :D nie nie mam miejsce gdzie rosną takie dzikusy i można je obrywać :D wolę nie dostać 5 kółek mandatu za kilka gałązek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam o 2 w nocy ten piękny dzisiejszy dzień :O i coś czuję ,że to będzie bardzo długi dzień :Oale powiem wam jedno dobre ,że małą jż tak buzia nie boli ale opuchnięta jeszcze jest :( kurde ząbki ma jak kryształki dosłownie jak malowane a tu takie cuda :(dzisiaj chociaż pączka zjadła na śniadanie bo on miękki jest :) Ubrali na rynek w lampki i choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo :) widze, że cały dzien nawijaliscie, ze hej... :P ide do szkoly, a potem na spotkanko, także bede jutro :) trzymajcie sie cieplutko, bo za oknem jakoś nie ten teges :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :)🖐️ Jak tam co tam ? Pusto dzisiaj coś :) Czekolada listę podpisała i koniec na tym :) Powiem wam ,ze dzień od wczoraj trwa i trwa jak dla mnie :) matko jedyna padam na pysk a tu dopiero wieczór :) A powiem wam ,że moja sikorka już śladu nie ma po opuchliźnie :) oczywiście pochłonęła całą paczkę Mikołajkową którą przywiozłam jej wczoraj ze szkoły :D no cała chata pachnie perfumami Hannah Monatanh bo to też dostała w paczce :D Chciałam wam tylko napisać ,bo już niedługo święta ,że z miłą chęcią chciałabym znaleźć pod choinką spory czek (i t nie chodzi o gabaryty:D)rozumieju chyba co mam na myśli ?:classic_cool::D nie bedę się bawić w kolczyki i inne duperele także czekam niecierpliwie ,zbierajcie kaskę co by się ryjek wasz nie zawiódł na prezencie :classic_cool:joł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bączki :) Co tak pusto ,cicho ?:)Czyżby wszyscy mikołajkowymi prezentami byli zajęci ?:D Dalej, przyznawać się co dostaliście ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba no patrz ja także rózgę :classic_cool: ale moja była ciepła i miła w dotyku :classic_cool:czy ty też miałaś taką ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ty miałaś cukierki a ja nadzienie :classic_cool:boziu jak mnie wali ,chyba przez te noce nie przespane :O Philll poka poka co to ?:D Szybko szybko ale już :D Polikołaj ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ten to Polikołaj ?:D Choroba muszę uważać teraz jak będę jeździła na rowerze bo mnie jeszcze ten stwór dorwie :O Gdzieś czytałam ,że policja nagradzała ostatnio kierowców za poprawną jazdę ,może to to ?:) Jeju ciemno już ,ja się boję :( czy Polikołaj także chroni bezbronne istoty w ciemnościach ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku jak widziałem to obstawa Polikołaja łapała kierowców i jak dobrze jechał to dostał czekoladkę, a jak źle to odpuszczali mu mandat ale w zamian dostawał rugom. :) Co do ciemności to nie wiem :) nie pytałem :) Ale akcja fajna. Widziałem też jak dali czekoladkę rowerzyście bo grzecznie po ścieżce rowerowej jechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cieeeeee to może skończę z tymi moimi szaleństwami rowerowymi i też dostanę czekoladę :D Swoją drogą fajny pomysł ,trochę humoru ,trochę przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w związku na odległośc.Nie mam juz siły dłuzej a nie potrafię wyjśc z tego bo stale się łudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×