Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nima sernika :( no nima :(ale makowce to się mogę rzucać tyle zostało :D no i mam taka super krajankę z kremem czekoladowym:classic_cool:i mam ptasie mleczko :classic_cool:a i jeszcze nadgryzionego mikołaja z czekolady :classic_cool::D Gośce i się zwalili :( ale dla mnie prezentów nie było :( tylko małej się sypnęło :( A propos prezentów :)Gdzie wsadziliście ten czek dla mnie ?:O Bo ja szukałam i szukałam i nima :( może mi Mikołaj podpierniczył ?:( A ja w wigilię zamawiałam na necie kurtkę Damkowi bo podarł na sankach nową kurteczkę :( też wydatek potrzebny na święta :(no ale wiecie ,że ja to bez jakieś okazyjnej ceny nic nie kupię ,więc wytargałam jedną taka fajną kurteczkę za małe grosze :classic_cool: jaka ja chytra jestem ,nie ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️:classic_cool: Mnie wczoraj kusiła butelka z szampanem :O stoi sobie bidulka na szafie i patrzy na mnie :O może sobie dzisiaj z nią pogadam z bliska ?:classic_cool: Kiedy się te święta skończą bo nudy jak diabli :( Jedno fajne co i się przydarzyło w święta :)to obejrzałam film "Mała Moskwa":) a z gorszych rzeczy to paznokcia sobie starłam na tarce :( nie ładnie ,nie ładnie :( i w ogóle to śniegu nie ma :( Misska żeś wyklekrała nam wiosnę na święta nie rób tak więcej ,chciałam cię zabrać na kulig :classic_cool: mój owczarek by nas ciągnął :classic_cool:niezapomniane przeżycie :classic_cool: prędkość światła byśmy pokonały :classic_cool:a jeszcze jakbyś swojego sierściucha przywiozła to byśmy sobie zaprzęg zrobiły :classic_cool: a teraz płacz i żałuj swoich szamańskich poczynań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam pogoda obojetna, bo i tak nosa z domu nawet nie wysciubiam :( Ryjek nic zes wczesniej nie mowila o kuligu, trzeba bylo mnie uprzedzic to bym nie ciotowala, a teraz to za pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :)🖐️ Misska zgadzam się z tobą ,ja też już czekam końca tych wolnych dni :O zanudzić się idzie na śmierć :O Robię obiad bo już mam dość tego żarcia :O chce mi się ziemniaków ,mięska i surówki :) Moja sroczka mała sie rozchorowała :( kaszle okropnie :(jutro muszę deptać z małą do lekarza bo mi się dzieciak zadusi :( Nudzi i się okropnie :( Siedziałam wczoraj na all tak sobie czasem oglądam różne różniste rzeczy i wyczaiłam fajne butki za małą kasę ,pewnie rozpadną się po dwóch śniegach ,ale myślałam ze na suchą porę to by zdały egzamin .Tylko jest problem bo obcas strasznie wysoki jak dla mnie :O nie wiem czy taki rodzaj obcasa jest wygodny ? To one http://moda.allegro.pl/item858988771_22_bijemy_ceny_kozaki_oxy_s_from_uk_brown_nr39.html :) Misska ty chodzisz w szpilach to pewnie będziesz wiedziała czy ujdę w tych kamaszach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kozaczki to kurde jak za darmoche :classic_cool: mysle, ze spokojnie w nich ujdziesz, chociaz duzo zalezy od tego jak jest wyprofilowany obcas, ja nosze takie, ze choc wysokie to sa bardzo wygodne i tego obcasa praktycznie nie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale z wyglądu to nawet nawet czy do pola na wykopki :O mnie się one kojarzą jak z amierykańskiego filmu :classic_cool::D Chyba się dzisiaj skuszę na tego szampana co stoi na szafie :O opłaciliśmy właśnie rachunki i tylko się upić pozostało :O Jak ja nie lubię płacić rachunków :(kto to wymyślił ?:( to jakiś sadysta chyba :Okurde ,że też ludziom takie pomysły do głowy przychodzą jak rachunki ,podatki itp :O nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Ryjek tak szczerze to ja nie lubie kozakow na taki styl kowbojski... ale to ja nie lubie i nie nosze co nie oznacza, ze sa one brzydkie :) na nodze chyba wygladaja fajnie jezeli ktos lubi taki styl :) a cena na prawde dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek wszystkim 🖐️:) Myślę nad tymi butami ,ale sama nie wiem :O ech tak na prawdę o mi sie nic nie chce :O zajechana znów jestem :O żeby to chociaż ktoś płacił za te usługi domowe :O Jedno fajne ,że śnieg spadł :D tylko mała chora i nie możemy iść na dwór :( Kurde ja chcę żeby ten nowy rok był lepszy :( ma mi się wszystko udać i nic mnie to nie obchodzi :O i mają mi się spełnić moje marzenia :O inaczej zarzucam focha na cały rok :O ale szantaż wymyśliłam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ktoś musi to zrobić :O Wszyscy proszą to czemu nie ja :O ja żądam :O skończyło się babci sranie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie :( nawet śniegu już nie mam :( wsio stopniało :( Ja chcę nowy rok 😭 Phill sugerujesz ,że zakończymy nasz żywocik w ty roku starym ?:ONie ,nie, nie [tupię nóżkami o podłogę jak rozbestwiona smarkula ]:classic_cool: :D A wiecie co ? Chyba sobie zrobię kromala z masełkiem czosnkowy :classic_cool: :D wczoraj robiłam kuraka z masłem ziołowo-czosnkowym (nie nie nie z torebki )posmrodzę michowi na wieczór :classic_cool: A w ogóle to nic a nic się nie chwalicie jakie prezenty pod choinką znaleźliście :) no wyskakiwać z informacji :Dbo ja to chyba byłam bardzo niegrzeczna w tym roku i rózgę znalazłam :Oba w przenośni bo nawet rózgi Mikołaj nie chciał dać :(jak tak dalej będzie to już więcej nie uwierzę w Mikołaja 😭:(niedobry on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie :( nawet śniegu już nie mam :( wsio stopniało :( Ja chcę nowy rok 😭 Phill sugerujesz ,że zakończymy nasz żywocik w ty roku starym ?:ONie ,nie, nie [tupię nóżkami o podłogę jak rozbestwiona smarkula ]:classic_cool: :D A wiecie co ? Chyba sobie zrobię kromala z masełkiem czosnkowy :classic_cool: :D wczoraj robiłam kuraka z masłem ziołowo-czosnkowym (nie nie nie z torebki )posmrodzę michowi na wieczór :classic_cool: A w ogóle to nic a nic się nie chwalicie jakie prezenty pod choinką znaleźliście :) no wyskakiwać z informacji :Dbo ja to chyba byłam bardzo niegrzeczna w tym roku i rózgę znalazłam :Oba w przenośni bo nawet rózgi Mikołaj nie chciał dać :(jak tak dalej będzie to już więcej nie uwierzę w Mikołaja 😭:(niedobry on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy kierowcę na Sylwka 🖐️:classic_cool: Czekolada teraz auto musisz sobie kupić ,chyba że masz pojemne sanie :D Congratulejszyns :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poklikamy chyba dzisiaj za dużo :( kafe majstrują i majstrują : o której byś nie wszedł tak zawsze się zawiesza a ze zmian to ja widzę tylko serpentyny na logo :O Czekolada weź z ty Picollo idź ,dawaj tu czekoladę z likierem :classic_cool:bądź co bądź ,ale pewnie ma większe szarpnięcie od tego Picollo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko jak na Sylwka ?:) Nie za wcześnie ?:) Aaaaaaa już wiem :classic_cool: zaczynacie picie kilka dni przed ,że nogi były bardziej miękkie i lepiej tańcowały :classic_cool: Ten alkohol nie się podobać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×