Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

to myślę, że przy tym pomyśle zostanę ewentualnie coś tam dodam :D wiesz sama bym chciała taki z brylancikami... byłabym taka glamour :D zreszta i tak przydalby mi sie jeszcze jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ,że jak dla obcego chłopaka to prezent za 100 to i tak dużo :) no chyba ,że to jakiś dobry kolega to może :) Właśnie spadły na mnie dźwiczki od pawlacza :)super ,mam obite ramię :) słit dosłownie ,zabije micha jak wróci z roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to jest dobry kolega, poza tym sugeruje sie tez cena za ktora on mi kupil prezent, ktorego sie zreszta wcale nie spodziewalam :P a co do drzwiczek to widocznie zbyt słoniowato stapalas przechodzac pod nimi :P i spadły :P bylam dzisiaj w bibliotece i wypozyczylam 10 ksiazek :/ to tylko z miejskiej... do tego mam z uczelni... :P i jeszcze chyba na dziadka zaloze karte bo juz wyczerpalam limit na mnie i babcie :D masakra... nie wiem kiedy ja do tego zajrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ty cwaniaro :P ładnie knujesz :D ale prezent za 100 dla kobiety to chyba tylko waciki :D:classic_cool: Tak z tymi dźwiczkami tak właśnie myślałam :D o ja nieporadnie się posuwająca słonica :D Z książek możesz sobie zrobić stojak tudzież stolik na kawę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba, jeszcze lepiej :)mam wszystko zrobione co miałam zrobić a jest dopiero 10 :) wolne mam :D relaks i te sprawy :D Udała mi się pewna aukcja ,mam kolejny dobry komentarz czegóż chcieć więcej :D tylko śniadania jeszcze nie jadłam ,ale właśnie zarz to nadrobię :D Jest fajnie :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już jestem po trzecim śniadaniu :) I kurcze muszę siedzieć w pracy jeszcze z godzinkę bo czekam na komisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem tez..i osttanio bardzo xle miz tym..nie widziałam mojego chłopaka od ponad dwóch miesiecu..i nie zobacze prze nastepy miesiąc..to nasze najdłuższe rozstanie bo w sumie ma liczyć az 104 dni.....dla mnie tydzień bez niegoo to wiecznosc a co dopiero 104 dni..jak ja to znosze? chodze jak struta..płacze nocami..nie moge spac... i kłóce sie z nim o byle co.....kiedy go nie moa obok,... bo np chce wiedziec co robi..a nie wiem bo mi nie odpise czy nie zadzwoni..i wtedy trafi amnie szllak jasny jak cholera...wsciekam sie...aaa wszsytkie kłótnie mijają dopiero kiedy go widze..wszystko spływa ze mnie woda po psie..na doattekkłóce sie z rodzicami a zwłaszcza w z mama.... bo nie chce mi pozwolić do niego pojechac..a on tez nie bardzo może bo pracuje i sie uczy..ja kończe ostatnia klasę technikum... i zobacze go po tych 104 dniach przez 7 dni razem a potem znów ponad 30 osobno..potem 14 dni razem a potem 80 dni bez niego...nikomu nie zycze takiej tęsknoty..on ma chociaz kolegów..a ja nie mam kioleżanek we wsi gdzie mieszkam..zostałam sama.... koleżanki wyjechał albo mają swoje sprawy ::(( jednba wielka lipa... :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tęsknota ma to w sobie ,że człowiek wariuje ,czuje się chory ,zły o wszystko się czepia ,ale powiem ci ,że źle robisz że tak wyładowujesz swoje emocje jak z nim rozmawiasz przez telefon ,po co te kłótnie praktycznie o nic z tego co piszesz .Czy aby nie macie się wspierać i czuć że wam zależy na sobie a nie kłócić i psuć czas który tak naprawdę jest wam dany tylko w taki sposób jak rozmowy telefoniczne ? W takich sytuacjach nerwy trzyma się na wodzy bo częste i bezsensowne kłótnie są właśnie przyczyną rozpadu związków na odległość .Traci się do siebie zaufanie,nie chce się już tak często dzwonić bo po co ,po to aby wysłuchiwać ciągle stękania ,krzyków ,wiecznych pretensji ?Potem tylko krok aby zostać samemu lub znaleźć kogoś kto nas zrozumie czyli jakby nie patrzeć związek się kończy bo kto inny wkrada się ,ktoś kto pocieszy ,wysłucha ,ktoś kto ..po prostu odbierze to na czym ci tak zależy a co tak zaniedbałaś czyli miłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ho jaki chętny :classic_cool:Phill czyż byś odkrył nowe emoty? :classic_cool:czy mi się na oczy rzuciło ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ikonki to już były:) tylko ja leniwy jestem i rzadko używam poza tymi najprostrzymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki....no al tak to juz jest że niestety się czepiam ..bo ni emoge znieśc gdy nie wiem co sie dzieje z moim chłopakiem.....czy tak trudno jest napisać zwykłego sa: ide tami tam wróce o tej i o tej?? loool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki....no al tak to juz jest że niestety się czepiam ..bo ni emoge znieśc gdy nie wiem co sie dzieje z moim chłopakiem.....czy tak trudno jest napisać zwykłego sa: ide tami tam wróce o tej i o tej?? loool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham i wymagam: tez takie jazdy kiedyś mialam, ale jak dzisiaj na logikę pomyślę... ze miałabym sie komus spowiadac gdzie ide, co robie, z kim i o ktorej wroce to cholera by mnie trafila :D i wiem ze nie wymagalabym tego od nikogo... bo nie wymagalam i tez jakos bylo :) zapamietaj ze nie wolno sie klocic, marudzic i miec pretensji o nic. chyba ze chcesz go stracic, a zakladamy ze nie chcesz :) pozdrawiam :) co tu do cholery tak cicho? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko rano pomachałam bo miałam robotę :) chałupę bym wczoraj spaliła :)a dzisiaj za swoją głupotę musiałam sprzątać całą chatę na błysk :) zajebisty dzień miałam :) padam na pysk :) ale jest fajnie ,nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przywitam o tej porze. Myślałem że jak rzucę robotę to będę miał czas. Kocham i tak dalej - Czekoladka mądrze pisze. Nie chcę Cię tu jakoś straszyć czy dołować, ale to chyba jeszcze nie "Twój czas". Masz zbyt roszczeniową postawę wobec związku i obawiam się że to się przyczyni do jego rozpadu. Ot może jeszcze nie teraz, ale tak na prawdę to wszystko jest tylko i wyłącznie w Waszych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Czekolada ty się nie kielcz kurde :D jakby nie mój dobry węch to by mnie już nie było :Oa tak mnie wszystko boli :( każda kość ,każda chrząstka ,wszystko ,paznokcie, włosy :D wszystko :( co z tego ,ze posprzątałam chatę jak do świąt jeszcze daleko :(znów będę sprzątała :O jestem "troszkę "pedantka" w tych sprawach :Oto jak masochizm :D Wiecie mam mieć dzisiaj 16 stopni ciepła :classic_cool: może ktoś chętny na opalanko na moim dachu ?:classic_cool: Bikini ,olejek i te sprawy :classic_cool::D Phill powiedz mi bo się nic nie chwalisz ,jak tam wernisaż się udał ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę do fryzjera :( weź i mnie :(będę sobie tam grzecznie gazety czytała i wspierała cię :D Robię naleśniki ?:) Kto chce z serem i dżemem :) no niestety ,ale z pasztetem nie mam ,wiem ,że byś chciała Czekoladko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko przecież ja zawsze Was chwale. Ryjku wernisaż zgodnie z planem:) Organizatorzy (urząd marszałkowki, uniwerek, akademia) zadbali by wszystko poszło z planem :) Gradn prix - samorządowiec I nagroda - akademia II - uniwerek (moim zdaniem GP bo najlepsza fotka z całego konkursu) III - akademia I wyróżnienie - uniwerek II - akademia III - twórca niezależny No ja jako jeden z trzech niezależnych zakwalifikowałem się na wystawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pogratulować Phill :) to wystawa zdjęć ?czy coś innego ?:) dałeś któreś ,które nam pokazywałeś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×