Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurczaczki...cos nie moge odejsc od Was:P ona23PL - podobno milosc wszystko przezwyciezy:) Ja bylam w takim zwiazzku przez 4 lata ale tutaj sa ludzie z "lepszym" stazem . Ide juz serio....trzymajcie sie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23PL
ojeja to niezle :o tylko wiesz najgorsze jest t oze przez neta jest MNÓSTWO nieporozumien czesto w ten sposob sie klocimy i to potem na dobre nie wychdzi.. rozstania powroty itp... jestem jzu w takim wieku ze chcialabym miec kogos na stała,e i kaurat muysiało mi sie przytrafic cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Czekoladko jaki odpust? ale cukierka moge wziasc :classic_cool: odwolali mi wczoraj zajecia na uczelni, tyle sie uczylam na kolokwium, a go wczoraj nie napisalam, ale w sumie to nie ubolewam, bo zawsze moge przygotowac sie do niego lepiej :D Angel ciekawy ten link co podalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska no taki budy przed kościolem itd :) strzelaja mi tu petardami za oknem :) wiesz zawsze mozesz sie przygotowac lepiej albo zapomniec to co juz umialas... ja nie lubie takiego przekladania itp bo nienawidze sie uzyc 2 raz tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po smierci Papieza tez był podczas zaloby, niestety jakos to swieto milosierdzia niezbyt udane sie zdarza... ludzie chca zarabiac, a sprzedawanie to nic zlego. Poza tym jak wytlumaczyc dziecku ktore czekalo od jakiegos czasu ze nie bedzie zabawek czy tam pistoletu na kulki bo rozbil sie jakis samolot, ciezka sprawa :) chociaz jak gadalam dzisiaj z proboszczem to mowil ze duzo osob dzwonilo i pytalo czy bedzie odpust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Właśnie się dowiedziałam ,że zostaliśmy zaproszeni na 50-lecie pożycia małżeńskiego do ciotki i wuja :) masakra nie wiem co kupić :) Chyba jakiś bukiet kwiatów ,pamiątkę i co ..?Może jakaś pościel zaczepistą i kupić ? :) ciotka jest po wylewie po części sparaliżowana ,dobra pościel chyba zdała by egzamin co ? W ogóle to ładna pogoda dzisiaj :) w końcu po tych deszczach czas na słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyyyyyy.Gdzie Was wywialo???:O:O hehe ogladalam przed chwila pogode i mowili,ze w ta sobote u mnie ma sypac snieg a juz w niedziele 17 stopni KWIECIEN PLECIEN.....:P Ryjku,w sumie posciel to dobry pomysl:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ wlasnie co tu takie pustki? :o Angel nie wiem jak Ciebie ale mnie ta pogoda to juz dobija :( niecierpie deszczu bo wtedy pusza mi sie moje swiezo wyprostowane wlosy i nie pomaga nawet taft na kazda pogode :( Ryjek tez mysle, ze jakas super posciel bylaby dobrym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss nad przyszłością :) Trzymaj kciuki bo jak się uda to będę miał na dom i utrzymanie do emerytury. Także parapetówa wchodzi w rachubę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani 🖐️ Przepraszam, że się nie odzywalam, ale bylam w rodzinnym domu, a tam nie posiadam internetu. Mam nadzieję, że Święta minęly spokojnie? Mi przybylo 2 kg. dzisiaj mam taki przygnębiony dzień...nie mogę znaleźć pracy. W zasadzie to żyję z dnia na dzień...szukam naprawdę. dzwonię, jeżdżę , wysylam CV i nic...już nie wiem, co mam ze sobą zrobić (???!!) jestem zalamana. W dodatku to już ponad 2 miesiące czekania na mojego M. Co myślicie o tym, że mój M. nigdy nie spytal się mnie, jak ja radzę sobie finansowo? Tzn. jak jest to mi pomaga, robi zakupy, czasem coś mi kupi, jak potrzebuję, ale to nie są jakieś duże sumy. Ale w tej sytuacji, w jakiej się znalazlam...po prostu dziwi mnie to, że się nie spyta, mówi, że jakoś się uloży. Mam koleżanki studiujące i ich ukochani nawet studia im oplacali. Dodam, że moj zarabia 10 tys/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo trąba do góry :) Porozmawiaj z M bo faceci czasem nie myślą o sprawach przyziemnych. Zwłaszcza w towarzystwie pięknych kobiet :) A z pracą jak to z pracą. Ja miałem dwa lata posuchy (względnej ) a ad zeszłego piątku to brakuje czasu na jedzenie o spaniu nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss...a kto lubi deszczowa pogode? Chyba nikt:P Smutna niedzielo - mi tez p[rzybylo pare kg.po swietach:P Jesli chodzi o szukanie pracy to znam ten bol! Ja dopiero na obcej ziemi odnalazlam sie i to mi pasuje bo w PL (w moim miescie) jak pracowalam to dusilam sie. Trudno jest o prace, trzeba miec tzw."plecy" bo inaczej jest krucho.Kazdy zna nasze polskie realia! Posluchaj Phila bo On dobrze Ci napisal w zwiazku z Twoim M.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ,znalazłam taki fajny prezent ,ale cena za wysoka :(no nie wytrzymam :( Niedzielo ,pogadaj z tym swoim mężczyzną czy mógł by ci jakoś pomóc finansowo ,bynajmniej na razie :)wszak nie jesteście z sobą od miesiąca :) myślę tak jak Pill ,że chłopaki o tak przyziemnych rzeczach nie pamiętają ;) Phill to ja trzymam kciuki ,kurcze ,będę nawet w nocy trzymała jakby co ;) Matko jak mi się niemiłosiernie chce palić dzisiaj :( no czuję ten zapach dymku miętusek taki :( chyba padnę dzisiaj tak mnie coś rąbnęło :(palić ,palić mi się chce :(Angel ty tam popalasz ,daj no jednego :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku ale Ty przeciez nie palisz:P:P Nie dam Ci fajki:P Zreszta...i tak nie mam papierosow bo ja rzucam palenie:] Mam za to chipsy pod reka:P Trafilam (( a raczej kolezanka mi podala )) na fajna stronke www.seans24.pl. Zaraz bede ogladala CUBE.Stary film ale lubie go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila skonczylam ogladac film PRZECZUCIE Z Bullock i byl booooooski:P Brak slow:) No ale znajac zycie to pewnie juz to ogladaliscie bo ja sporadycznie ogladam filmy kinowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam ten film :) fajny ,choć z deczka nudny :) za to oglądałam horror z tym samym tytułem i rewelacja :D mało w portki nie narobiłam :D Dostałam od kumpeli torebkę z H&M brązowa ze skórki :classic_cool: podobać mni się ona bardzo mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo to chyba jeszcze w telewizji niedawno widziałam :D Ja nie oglądam na necie filmów bo nawet własnej satelity nie mam kiedy oglądac prócz nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kto chce psa za darmo ,mało je ,mało miejsca zajmuje ,komu komu bo idę do domu ?:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Ryjek swojego psa obronnego sie pozbywasz?! Angel ja ogladam czesto filmy na necie online, duzo jest takich stronek gdzie mozna bardzo dobre filmy obejrzec, zarowno nowe jak i te starsze :) Phill aaaa to mam nadzieje, ze wszystko pojdzie tak jak pojsc ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,wyrzucam gówniarza jednego z domu ,ale żeby nie było żem zła to szukam mu nowego domu :OTrudno michu mnie zabije ,ale jak to mówią "raz się żyje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×