Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Moja ulubiona pora roku :) To ostre powietrze o poranku i delikatne muskające słońce w południe, te kolory, smaki.... mmmmmmm rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.a.n.d.a
Mój związek na odległość właśnie się rozpoczął, mój chłopak wyjechał wczoraj na studia i jeżeli wszystko będzie dobrze to dołączę do niego dopiero za 2 lata... Będzie przyjeżdżał na weekendy ale i tak strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, jest dokładnie tak jak napisałeś. Możemy sobie podać rączki . Angel -czego się tak cieszysz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia to nie koniec świata :) Nie lękaj się :) No to dawaj łapkę :) No właśnie z czego ten Aniołek tak się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop Uwaga uwaga :) Szukam osób do pracy. Dowolny rejon Polski. Wymagana co najmniej jedna szara komórka i umiłowanie do pieniędzy. (wiem że brzmi niepoważnie ale praca jest na serio. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... wszystkim ???bo może w końcu ktoś tu zaglądanie czy coś :) Phillu a cóż to za praca ?:) W ogóle co tam słychać u wszystkich was ? Nikt nic nie pisze kurcze aż smutno jakoś :) U mnie strasznie dużo się dzieje, ale nie będę opisywała bo nie wiem czy serwer to uniesie :D Z resztą nic ciekawego prócz codziennych spraw . Czy ktoś wie czy te kurtki zimowe z membraną są na prawdę takie dobre, ciepłe ? Bo chcę kupić starszemu taką narciarską, ale nie wiem czy warto wydawać prawie 300 zł na kurtkę :O Truje mi gitarę jak nie wiem z tą kurtką . Aha za tydzień będziemy mieli nowego lokatora :classic_cool: będzie to żółwik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowisko: handlowiec lub kierownik sprzedaży lokalizacja: Polska branża: telekomunikacja sektor: B2B inne warunki na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się pozbyłam jedynej szarej komórki :)fiu fiu fiu możesz mi napisać na @ co to jest ? :) Dlaczego nikt nic nie pisze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małku, Małku mam sprawę :) Ty będziesz wiedział na pewno :) co to jest ten wodzik w klawiaturze w laptopach ?:D taki niebieski przycisk, do czego on służy bo nie wiem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny,jesienny dzien:D Ja bywam tutaj bardzo sporadycznie bo nie mam czasu:/Wiekszosc czasu spedzam poza miastem. Widze,ze ogolnie malo ludzi tutaj przebywa......rzecz jasna Ryjkowa i Phill podtrzymuja zywot tego topicu:D Milego dnia:D PS.Duzo jest niebieskich klawiszy na klwiaturze od laptopa....o ktory dokladnie Ci chodzi? Chyba nie pomoge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ryjku domyślam się że chodzi o klawisz 'Fn' najczęściej z niebieskim nadrukiem lub w innym kolorze. Jest to klawisz funkcji sprzętowych. Sam nie ma jakiegoś określonego znaczenia tak jak 'alt' lub 'control'. Na innych klawiszach (niektórych) są dodatkowe obrazki zazwyczaj w kolorze tego klawisza. Jeśli naciśniesz ten klawisz i któryś z obrazkiem wtedy następuje przełączenie przełączenie. Zazwyczaj jest to włączenie lub wyłączenie karty radiowej, touchpada, sprawdzenie baterii, uśpienie komputerka itp:) Aniołku to gdzie fruwasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, są w starszych laptopach np:ibm i dell :) Siostra ma taki właśnie laptop i pytała mnie do czego służy ten przycisk. Taki między klawiszami dolnymi. Mały, okrągły, niebieski lub czerwony przycisk:) nazywa się wodzik . Najlepiej będzie jak jej powiem, żeby nie dotykała :D Phill, podziękować :) I od razu zapytowuję jak tam czuje się małżowinka, jak tam z naszą dziecinką, wiemy już jaka płeć czy pozostanie to tajemnicą aż do rozwiązania ?:) Mam przeczucie, że to będzie córa :) Głowa mnie dzisiaj boli niemiłosiernie :( a ta moja mała franca tfu tfu znaczy się córeczka, właśnie wymalowała sobie oczy czerwona szminką!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku musisz sprawdzić swoją kobiecą intuicję ;) Będzie Hugo :) Ładne imię jak dla dziewczynki. W każdym razie byliśmy na taki bardziej wypasionym USG. Pan doktor sprawdził czy są wszystkie kości i organy, patrzył czy nie ma jakiś guzów i zakrzepów. Wszystko jest w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Śniło mi się jak trzymasz za rękę małą Małgorzatkę z ciemnymi warkoczykami wykończonymi czerwoną kokardką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...przyznaję, nie zwróciłam uwagi na twój post :( przytulam :)🖐️(chodź że do mamy, niech cię utuli):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska- nie podejrzewałam cię o to :classic_cool: ty z moim cyckiem tak ten tego :classic_cool: Leah24- dopisuj się jeśli masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ... wydało się :classic_cool: a tak ładnie starałam się ukryć swoją orientację seksualną, nawet za mąż wyszłam, fuck !:D Misska, masz ty może mój numer gie gie ?Bo chciałam sobie zainstalować, ale numeru zapomniałam :classic_cool:hie hie Jak masz to mnie tu napisz a ja potem jeszcze pomyślę jako hasło miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się wydało i to na forum publicznym! :D a mam Twoje gygy podaję: 7449073 5 złotych się należy :classic_cool: a ja to tak tęskniłam za Tobą, że musiałam się do tego cyca przytulić, no musiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz się żyje.Jak to mówią w świecie gwiazd-nie ważne co o tobie mówią, ważne że mówią :classic_cool: Ja mnie podasz jeszcze hasło do gie gie to dam ci dychacza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×