Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ej kurde, wiedziałam kogo brać za męża:D takie nazwisko to skarb:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :classic_cool: ma być wszystko ,co? gdzie? o której godzinie ?:classic_cool: Prosimy o link do n-k👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska możesz na mnie liczyć :classic_cool: jakby co jestem twoja koleżanka z wakacji:classic_cool: :D Czekoladka mało ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to dobrze podejrzewałem :) Jak ktoś chce się zapisać to wiecie gdzie mnie szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill czekałam tylko kiedy się odezwiesz :D a jak ładnie umiem kusić :D Co chcesz karpia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 👄 dałam chłopcom pograć na kompie :classic_cool: przyniesli piny ze szkoły to nagroda musi jakaś być :D Misska wprosiłam się do ciebie :D najwyżej mnie wypierniczysz :D Phiil ja nie kuszę ja ci rybę oferuję :D Ps .Z nów mam kaszkę na mleku :classic_cool: tym razem z jabłkami prażonymi z cynamonem :classic_cool: kto chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne :D Mam pytanko do Was :) Wiecie czy może jest jakiś darmowy program ,do ściągnięcia z netu ,taki co by mi pomniejszyła ładnie zdjęcia :D mam kilka fot dzieci i takie tam i chciałam wymienić na N_K ale nie chcą wejść :D Kiedyś jakiś miałam ,ale taka masakra :O zniekształcał obraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co 😭 jak tak można się naśmiewać 😭 Co zazdrościcie :classic_cool: wiem ,wiem... zazdrościcie :D Phill może ci chodzi o taki pinek to rąbania drzewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×