Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Zapisałam oba programy :) dzięki śliczne :)może coś wydungam z tych zdjęć :D mi nie chodzi o zrobienie z siebie modelki :D raczej o pomniejszenie zdjęcia :D Misska te zdjęcia są dość stare :D jeden z chłopców ma piękne czoło :D miła bliski kontakt z chodnikiem :D a mała jak zwykle wymalowana :D Co do moje M :classic_cool: dobrze ,że się w język ugryzłaś :D bo wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było ,jeszcze wszystkich nie przejrzałam na N-k zrobię podgląd wieczorem :classic_cool::D Misska za to ,ze tak grzecznie dałaś link ,kaszka jest twoja :classic_cool: wiem wiem dbam o ciebie :classic_cool: he no i oczywiście kochana jestem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:D goiło się przez całe wakacje :O miesiąc później drugi miał łepetyne rozwalona :D uczył się jazdy bez trzymanka na rowerze :D A co do tego programu ja mam coś w kopmpie jakiś Ashampo Photo Comander czy coś :D tym też da się zmniejszyć :D to jakoś wersja 6 ,1 czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niemożliwa w tłumaczeniu :classic_cool: ciekawe czy ktoś skapuje co ja napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę bramy do niebios nam się uchyliły:D Ktoś by pomyślał że dzisiaj piątek 13 go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekować 😘 a ja mam dwie 5 z prawa... nie chciało mu się egzaminu robić i dał 5 tym co przyszli... w ogóle niby ma dr a taki luzak i imprezowicz podobno :D ja zdjęcia zmniejszam w takim programie co miałam przy urządzeniu wielofunkcyjnym z hp :D:D a poza tym mam kilka innych i tak się czasem bawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam też w takie bzdety nie wierzę :D Czekoladko :D to gość z pełnym luzem :D a tak narzekają ,że do szkoły nie chcą iść a tu piony za samo przybycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdża i to wcześniej :D jupiii!!!:D Podobno prądu maja jutro nie mieć :classic_cool: więc wszystko zrobili dzisiaj :classic_cool: Tak się zastanawiam czy Czekoladka nie zrobiła mi tej uprzejmości i zadziałała tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i dostałam odpowiedź :D a jeszcze rano nie wiedziałam:D To chyba nagroda za zaproszonko:D Dziewczyny trzymajcie się krzeseł :classic_cool: dobrze ,ze Philla nie ma bo by nam sie zgorszył :classic_cool: Patrzajcie :classic_cool: http://www.heartbreakers.pl/ :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kurde miały być wczoraj :O potem że na 100% dzisiaj i nie wiem :O A tak chciałam próbę generalną zrobić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz i masz :D Troszkę się skurwiłam :O wyprałam moją ulubioną bluzeczkę :O a praleczka mi ją z deka podarła :O ja cie pierdole dlaczego ?:O Nic nie wkładałam ostrego do prania :O noże powyciągałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralka podarla Ci bluzke? to co to za pralka :o mi sie tylko zdarzylo kiedys, ze wciagnela mi fiszbina od stanika :o kurde Ryjek faceci daja ostro w rytm ostrej muzy, to jest to co lubie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cholera 😭 tak moje cudo potraktować 😭 Dziurka na dziurce na samym dole bluzeczki 😭 i wygląda jakby się przypaliło :O O w mordę :O nie dość że rzadko coś ki się podoba i jeszcze muszę przechodzić przez gehennę zakupów (nienawidzę zakupów )to jeszcze mi ją podarła :( Umieram :( Nic mi innego nie pozostało jak tylko popatrzeć na chłopców ,kolejny raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem :classic_cool: ja tak zawsze mam :classic_cool::D A ty co myślisz skąd ja mam te dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×