Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

🌼 Dziendoberek 🌼 Ja tez mam cukierki.....ale ob bolu gardla bo znowu mnie boli.......jutro ide do PUP-u:/....masakra:P ryjkkku jeszcze wczoraj pisalas,ze nie przebywasz na forum tej strasznej stronki a dzis pisZesz....tzn.wynika z tego co piszesz,ze zarejestrowalas sie:D Ja chyba spasuje z ta rejestracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisalam ,ze nie przebywam bo taka jest prawda a zarejestrować się musiałam bo nie mogłam obejrzeć wszystkiego :D i tak michu na siebie tam się zarejestrował :D nie wiem czy są dodane nowe filmy czy zdjęcia bo byłam tam dwa razy i prawie wszystko widziałam ,tzn te które mnie interesowały i te z głupiej ciekawości :) Misska a tam chcesz z moim michem gadać ja se za niego wejdę :classic_cool: zna sie hasła :classic_cool: można buszować :D Powiem wam ,ze u mnie popadało od wczoraj wieczorem aż do dziś rana i teraz sie rozpogodziło i jest talk zajebiście super powietrze świeże ,ze tylko iść i wdychać :D tak bosko pachnie trawą ,liśćmi ,że masakra :D Kurde słonecznik mi się skończył :O choroba chyba wybiorę sie po jakieś orzeszki :D muszę coś pochrupać raz na jakiś czas :D a lubicie pistacje (fistaszki ?) bo ja uwielbiam :D szkoda ze takie drogie ,bo jadłam bym co dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam pistacje! :D tylko nie lubie ich wylupywac :P :D aaa tam, pewnie, ze wole gadac z Toba :classic_cool: :D u mnie niestety sie nie rozpogodzilo, nadal jest jakos tako pochmurnie i smutno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpogodzi się zobaczysz :D u mnie też jeszcze nie ma pełnego słońca ,ale pogoda niczego sobie i jak tylko wrócą chłopcy ze szkoły to idziemy na rowery i do parku może troszkę zdjęć zrobimy :D zrobiło sie zielono aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku hehehe "że taki masz humor" TAKI czyli jaki?:P ....fakt nie tryskam dzis energia ale.....ogolnie ok.mam humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde:D\".nie cierpie orzechow ...u mnie pogoda tez taka sobie\"ale teraz widzę ,ze chora jesteś to nic nie mówię :) Kurde wiecie rozcięłam język cukierkiem :D kurcze no ja myslałam ze krew mi się z płuc odrywa czy co i się przestraszyłam :D a tu jęzor przecięłam landrynką :Dale schizy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjek hehehe dobre to z cukierkiem......bolalo?:P hmmm....teraz widzisz,ze jestem chora....na NK pewnie u mnkie w opisie to wynykalas albo gdzies tutaj na cafffe pisalam.....w sumie to juz mi przechodzi, tylko kicham, smarkam itp.:P Doooooobra ... mykam....milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D gdzie jesteście ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:P ...oooo fuck, co to sie dzialo ostatnio a raczej nie dzialo.....wszystkich gdzies wywialo:O ...za pare dni znowu zostane \"slomiana wdowa\" 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Nosek do góry Aniołku. My Cię będziemy pocieszać. Przy takiej pogodzie to się nie ma co dziwić że wszyscy gdzieś imprezują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinhaya
Witajcie Kochani po dłuuuugiej przerwie :-) Działo się u mnie , oj , działo .... remont kuchni , zmiana komputera i to co najważniejsze ... jestem już po egzaminie testowym na prawko :-) We wtorek mam praktyczny , o 8 rano .Liczę , że będziecie trzymać za mnie kciuki.... A jak już zdam to będziecie mnie mieli dosyć , bo nie ruszę się sprzed kompka , hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle namieszałam ... Sinhaya i Sanniya to ja :-) Pomerdało mi się totalnie i jeszcze byłam zdziwiona , że nie jestem czarna ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmat to mało powiedziane Phil :D Najważniejsze , że moje życie zaczyna wracać powoli do normy :D Kompek zagospodarowany , wióry , trociny i pył w mieszkaniu zlikwidowany , durne testy zaliczone a na dodatek wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek :D Zostawiam Wam świeżo zaparzoną kawusię i zmykam do zajęć obowiązkowych :D c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpioszki :D Cześć Shania :) miło cię widzieć po tak długim czasie :) jakbys mogła to i mi zrób prawko :D trzymam kciuki telepatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Phill :) Mnie nie było bo :sprzątałam ,gotowałam , jadłam ,ciągle jadłam :D walczyłam z nałogiem :D spacerowałam ,spacerowałam :D wspierałam dzielnie męża przy naprawie kompa :D strzelałam fotki w parku :D widziałam węża(zaskrońca ) :D itp itp :D Dzisiaj to latanie po urzędach ,i kurde już padam a tu muszę jeszcze raz zapierniczać bo zapomniałam umowy o pracę :O nosz kurde masakra :O tak mi się juz nie che :O a mała ciągle ze mną szła :D dzisiaj będzie dobrze spała :D taka wymęczona :D Wstyd sie przyznać ,ale jeszcze nie mam obiadu a znów musze iść :O więc idę sobie i potem musze zrobić kopytak kurde felek ,zapiernicz dziś mam :D Miłego dnia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z dziećmi na huśtawkach i powiem wam ,że kurde nie wiem kiedy te liście tak się rozwinęły :D normalnie jeszcze wczoraj czy tam przedwczoraj były takie troszkę nie wypierzone jakby sie dopiero obudziły ,takie delikatne,błyszczące :D a teraz tak patrzyłam a tu taaaaakie kolosy wiszą na gałązkach :D normalnie cuda i dziwy :D Kto chce miętówkę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×