Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

o tak tak! nalegamy! :D :D Phil niestety ja w pozku tylko w weekend :( a kiedy wreszcie zawitasz do mnie? :classic_cool: Ryjku, ale nietoperek to musi byc luzny no :D ja mam obcisle tylko na sciagaczach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ryjku bo mnie do czubków zamnkną:) Za to mogę Wam opowiedzieć anegdotkę:) Kumpela pracuje na terenach wystawowych. Jest tam sporo placu i taka sobie hala gdzie organizują wystawy, targi i pokazy. Ostatnio organizowali wystawę gołębi. Trzeba zaznaczyć że kiedy dzieje się ta historia kierowniczka jest taka jakaś nie teges, to znaczy nie wyspana, skołowana i teges:) Dzwoni telefon, po jednej stronie faset po drugiej kierowniczka: F: Państwo organizują wystawę gołębi?? K: tak F: a mogę wystawić swojego ptaka K: Oczywiście F: śmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie no to nie teges bo ja uwielbiam kobiety takie zaspane, rozczochrane, w rozcheustanym szlafroczku:) No sama słodycz :) I więcej nie mówię bo kaftan czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co ?Teraz nam pozostaje chodzic rozczochranym,w szlafroku no i moze jakieś papiloty na głowie :D a mycie tez odpada ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Ryjku mysle, ze mycie wchodzi w gre i takie czysciutkie, pachnace, w swoich mieciutkich szlafroczkach, z umytymi aczkolwiek nadal rozwichrzonymi wlosami wychodzimy z lazienki :classic_cool: kurde no i po co mi tyle fajnych ciuchow jak sie okazuje, ze wystarczy szlafrok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki :) co słychać ciekawego lub nudnego? ja wróciłam wczoraj z dalekich wojaży.... przywykam powoli do rutyny... a przy okazji obejrzałam sobie przyszłą hacjendę mojego Lubego - fajne miejsce, kompletna wieś, górki i las w tle :) tylko remontu ta ruina wymaga gruntownego - biorąc pod uwagę okrojone fundusze potrwa to ze sto lat... a szkoda bo już bym się tan chętnie zagnieździła - tymczasem nie ma pewności że w tym roku się uda... No ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tam, co tam ?:D od razu pisze ,żeby nie było od wczoraj nie palę więc, jakbym się na nic wkurzyła lub parsknęła śmiechem bez powodu albo była zgryźliwa to z góry przepraszam :Dmoge sobie mieć humory podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D ..lep mi pęka:/Troche wczoraj \"powalczylam\" i dzis sie mecze:O ryjek hehehe powiadasz,ze rzucuilas fajki? Na jak dlugo?:P Fajne te ciuszki wczoraj tutaj pokazalas.....za pare miechow mam ur.to mozecie mi sprezentowac:P:D misss a co to jest \"hcfor\"?:) ekatarini na jakie bezludzie chcesz sie wyprowadzic?:) Ja jestem mieszczuchem i nie ma mowy abym na wies przeprowadzila sie...owszem,lubie wies ale nie az tak aby mieszkac non-stop na wsi:P Poooozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel :)które ubranko chcesz ?:D gadaj, to zrobimy ściepę i kupimy :D hcfor to takie forum yyyy....z wypadkami ,i takimi no raczej nie ładnymi rzeczami :O z resztą jak chcesz to wpisz w wyszukiwarkę tą nazwę i ci wyskoczy ,ale czy chcesz to ogląda to juz inna sprawa :) Mam klawiaturę całą zasypaną łupinami ze słonecznika :D syf, kiła i mogiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku wszystkie ciuszki sa fajne...bardzo fajne:D Pozniej poszukam co to za stronka....poki co szukam darmowego programu do obrobki zdjec i jem deser czekoladowy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce ja tam nie przebywam :D byłam tam zaledwie dwa razy ,ale chyba wszystko widziałam :D Myślę że wypadki mozesz sobie darować te dziwa natury są fajne i o przeróżnych chorobach ciekawostki :) kiedyś widziałam chłopaczka co robaki mu z twarzy wychodziły ,takie jakby białe glisty ludzkie jak nitka :) ciekawe takie niektóre tam rzeczy są ,ale niektóre szkoda gadać :O z resztą już nic nie piszę ,sama zobaczysz :) a jeszcze pierwszy raz w życiu widziałam tam jak anakonda zjadła w całości człowieka :) myślałam że to tylko w filmach jest :D Jeju a ja już wciągnęłam dwa krokiety z mięsem ,chyba z paczkę słoneczniku :Okorniszonki chyba ze dwa :O a jeszcze nutelli małej ukradłam też chyba ze dwie łyżki :D i właśnie czekam aż rozmrozi mi się leczo :D widzę tyle pozytywnych rzeczy w rzucaniu palenia ,ze masakra nic mnie nie powstrzyma :D będę pachnąca ,już się nie będę truła i co najważniejsze ,moze sobie przytyję ładnie :D jakbym, przypadkiem przegięła z wagą to następny bodziec do uprawiania sportu jakiegoś :D kurde ,ale sobie to pomyślałam,nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wlasnie oblukalam zdjecia z wypadkow samochodowych...masakra:O ....przynajmniej przytyjesz od tego nie palenia, w koncu zawsze chcialas troche cialka nabrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ryjku nie palenie ma same pozytywne i tylko pozytywne strony, wiec mam nadzieje, ze wytrwasz i sie uda :) Angel wypadkow lepiej nie ogladaj :o ja wczoraj pare fotek zobaczylam i prawie pozbylam sie kolacji, ktora mialam juz w zoladku :o ale jest tam duzo ciekawych rzeczy, fajny jest dzial ze smiesznymi fotami albo smiesznymi filmami video :) a wogole to jestescie tam zarejestrowane? jak tak to poprosze zaproszonka do znajomych :D a co i na takim forum mozna ich miec :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Phill :) jak tam odwiedziny miasta bliskiego mojemu sercu? :) Angel no takie okropienstwa chcesz ogladac jak prosektorium :D swoja droga cos tam wczoraj ogladalam z tego prosektorium :o ogladalam tez filmik z wypadku motocyklowego - przeszla mi ochota na smiganie motocyklem :o goscie byli bez ciuchow ochronnych, wiec nogi polamane, poobdzierane ze skory z wystajacymi koscmi i co najgorsze - przytomni! lezeli na ziemi w kaluzy krwi i sie darli czekajac na karetke, a jakis idiota ich filmowal przypuszczam, ze komorka. wszystko mnie bolalo ogladajac to :( kurde forum niby brutalne, ale to samo zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss cóż tu powiedzieć. Miasto jak miasto. Obleciałem targi i wróciłem:). Kurcze naprawdę musicie wklejać takie linki??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak, samo zycie:O philozoph nikt Ci nie kaze wchodzic do linku....a jak juz wejdziesz to nie ogladaj fotek:P Zycze spokojnej nocki i udanego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Kto chce bułkę z nutellą :D mam jeszcze dropsy ICE-y :D Misska mój michu jest tam zarejestrowany bo mnie by tam nie dał :D a jaki masz nick to się zaloguję i ci wyślę zaproszonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×