Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A ja usypiam... wypiłam właśnie 2 kawę, za 30 min wybywam stąd i zapowiada się miły wieczór:) Emilka🌼namówię kolegę, żeby wymasował nas obie od stóp do głów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakiś sklep gdzie można dostać żółtą albo czerwoną zastawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam onfim🌻 ja z tylulu bolu zatok w sobote nie mogla wogole chodzic bo krecilo mi sie w glowie i bylo mi niedobrze dwie tabletki nie pomogly takie ktore nigdy nie zawodza bo zwlekalam z połknieciem ich wiec polozylam sie o 21... bolaly choc tak naprawde nie powinny... biore wlasnie miesiac szczepionke i powinno byc dobrze... radze udac sie do dobrego laryngologa.. bo nawet jesli to nie zatoki to jednak cos sie dzieje... namea🌻 strzyga🌻 ochhhhhh madziczek🌻 ruszaj sie .. ja to za leniwa jestem ostatnimi czasy i jakas dietka by sie przydala...baw sie dobrze moja droga elfik🌻 reewelka🌻 a jak Ci idzie pisanie pracy??? jadzia 🌻 emilunka🌻 czekam na wiecej ...smiechu oczywiscie.... a tej nadgorliwej przemow do sluchu.. kurcze chyba bym zamordowala !!!! bajbajka🌻 wiem jak to czasem bywa ze wspolokatorkami ale wiesz lepiej powiedziec tzn zwrocic uwage ... ita🌻 baw sie dobrze i nie szalej bo sie nie wyspisz... a ja dzis praktycznie zaspalam do pracy na 10 ..... siedzialam i robilam pomoce do pracy... ale moral z tej hitorii taki ze muze miec budzik chocby nie wiem co sie dzialo w sumie romantyk 🌻 skoro taki romantyczny jestes... chociaz jak dla mnie w dziiejszych czasach nie ma miejsca na romantyzm... albo my nie chcemy go znaleźć little angel 🌻 witaj znow ...za niedlugo ie zbieram i znikam na pare dni ..chociaz moze bede zagladac pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 🌼 dla Ciebie Wiesz romantyzm jest, ale faktycznie trochę go mało pojawia się w tekstach kultury ale generalnie jesteśmy za bardzo zabiegani i jakoś o nastroju romantycznym zapominamy zagłuszają go huczne imprezy, gwar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z matką, a raczej głównie ona mówiła. powiedziąłam jej, ze się wyprowadzam, nie zgadzam się na jej dłuższe poświęcanie się i że jej nie zostawiam, tylko się wyprowadzam i będę jej pomagać, dziadkom też. Kasę przeliczyła po swojemu, ale jej powiedziałam, zeby o mnie się nie martwiła, zostawiła sobie moje alimenty, bo ma sporo wydatków, wiem, ze jej cieżko i takie tam. No i z jej strony było od przkoenywania mnie, pokazywania jaka to ona dobra jest, potem pokazywanie jaka to ja zła jestem, potem szantaż, że jak się wyprowadzę to ona wyskoczy przez okno, a potem wypominanie wszystkiego co dla mnie zrobiła, a jeszcze po drodze wyliczanie, ze mam jej za swoje prywatne szkoły pieniądze oddać... no i na koniec, ze ona mnie nie chce widzieć na pogrzebie babci, dziadka, swoim i że dla niej już umarłam. jestem w tym momencie bliżej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja juz w pracy, lekko spiaca 💤 ale w dobrym humorze. najadlam sie wczoraj za wszystkie czasy, bawilam rewelacyjnie i troche dluzej nawet niz powinnam :) po brunchu pojechalismy do barasti - to taka knajpa na plazy. wreszcie podoga jest znosna i mozna z przyjemnoscia posiedziec na dworze, zwlaszcza tu ptzy morzu :D a najlepsze w tym wszystkim to, ze nawiazalam kontakt \"pracowy\" i moze cos z tego wyjdzie :D reewelka 🌼 zaraz mail :) emilunka 🌼 Ty dzielniaczek jestes nasz :D onfim 🌼 jestem juz i czekam na Ciebie :D aaa i czemu zyczysz mi milego urlopu?? ja dopiero za 1.5 miesiaca jade :D itus 🌼 :) ja juz tak nie chcialam Mamy gonic po calym miescie w poszukiwaniu torebki, wiec odpuscilam. a brunch to polaczenie breakfast + lunch :) najczesciej organizowane w knajpach, zawsze w piatki. trzeba zaplacic okreslona kwote i w wyznaczonych godzinach mozesz pic i jesc wszystko na co masz ochote i w kazdych ilosciach :D a jest z czego wybierac jadzia 🌼 trzymam kciuki za Wasze mieszkanie :) strzyga 🌼 rece opadaja jak sie czyta co Twoja Mama wymysla. dzielna jestes, ze tyle wytrzymujesz, a jeszcze dzielniejsza, ze w koncu sie wynosisz :) elfik 🌼 no to w takim razie zycze takiego szefa co to bez mrugniecia okiem da 2ego stycznia wolne :D na dzis wieczor zaplanowalam sobie greys :D :D :D bajka 🌼 zdecydowanie musicie poruszyc sprawe zatkanego odpywu :o przeciez to obzudliwstwo, a Twoja wspollokatorka chyba nie mysli, ze ktos chce to po niej sprzatac :( madziczek 🌼 fajnie tak wrocic na lono zycia towarzyskiego :) milej kolacji z Sz. i spotkania z kolezanka zycze little 🌼 a co Ty robisz tak na codzien?? bo chyba mi gdzies umknelo :) agi 🌼 ivette 🌼 kasiula 🌼 mika 🌼 sipp 🌼 romantyk 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻 no wiem będzie trzeba strzyga🌻 ale masz to za sobą i spokojnie odetchniesz z ulgą kiedy to się stanie Ale faktycznie jeśli powiedziałaś tyle ile piszesz to jestem z ciebie dumna. Wdawanie się w słowne potyczki nic by nie pomogło ona i tak musiała powiedzieć to co powiedziała. Chociaż ja po tekscie z oknem bym się ją uświadomiła że skoro masz się nie pojawiać to opieka socjalna która będzie miała obowiazek ją pochować pochowa ją w plastikowym worku jeśli ta perspektywa jej się podba to niech tak gada dalej. namea🌻 znów mnie ubiegłaś ale ja dziś nawet lepiej wstałam coprawda przed 6 ale po spacerku wróciłam do łożeczka jeszcze na godzinkę :) a miłego urlopu pisałam bo napisałaś że miałaś wczoraj wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼--ja własnie zasiadam do greys popcorn już czeka :-D Strzyga🌼---ale czy twoja mama myslala ze ty do końca zycia z nia będziesz mieszkać??No i dlaczego ona wlaściwie nie chce żebyś sie wyprowadziła??I co do tego maja dziadkowie?? A na lepszy humor polecam wszystkim moje nie dawne kąski muzyczne marika ,,plenty\", Liliu, i Pink funhouse mnostwo energii :-D A tu coś co mnie rozbawilo do łez wsluchajcie się w tekst jest zajebisty hahaha :-D i jaki prawdziwy :-P http://doomenpr0.wrzuta.pl/audio/oLhEajyINY/lilu_-_jeansy_feat._smarki_smark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 nie wiem co ona myślała. mówi, ze na pewno nie powinnam wyprowadzać się w ten spoósb z nieskończonymi studiami itp. Krzyczy, że uciekam, że zostawiam ją w najcięższej sytuacji, że ona dla mnie tyle poświęciła itp itd. nie chce mi się nawet powtarzać... wyszła gdzieś akurat jak mój budzik zadzwonił. Umyłam włoski i zaraz się ubieram i też się zbieram do tego pieprzonego lekarza do pracy. też sobie cholera wymyślili... a potem to nie wiem co dalej. czy tu wracać czy nie... czy gdzie iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---twoja mama sobie absolutnie nie zdaje sprawy co ci robi, na pewno Cię kocha tylko nie rozumie jak ogromne zniszczenie sieje w twojej psychice :-( moze sie troche przestraszy tej Twoje wyprowadzki i może jakoś trochę zluzuje??A na których latach jesteś na studiach ile ci jeszcze zostało?? namea🌼---mocny odcinek ryczalam i smialam się na przemian. Super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 no to juz sie nie moge doczekac :D zrobilam sobie zupke to bede sie raczyla przy ogladaniu, szkoda tylko, ze popcornu nie mam jak zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---to jak bedziesz ogladac zwroc uwagę jak Mcsteamy określa Yang pod koniec odcinka nie mam napisow do tych najnowszych a strasznie mnie ciekawi to okreslenie coś w stylu single mole skatch??? ale to bez sensu. Zaraz potem nadchodzi Mcdreamy i sie smieje z McSteamiego to jak wylapiesz to to napisz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ja jeszcze siedzę w szlafroku z mokrą głową i piję pierwszą kawkę, tak jak mówiłam tak się wyspałam wstałam dziś dopiero przed 12 hahaha, a wczoraj u siostry to tylko kroiłam, lepiłam i kroiłam hahah ale 2 sałatki jej zrobiłam, a dziś za niedługo będę się nimi raczyła Naema a jaką zupkę zrobiłaś, ja wczoraj kalafiorową, ale chyba muszę zmienić mięso na którym gotuję bo robię na porcjach rosołowych , a chyba zmienię na kości albo skrzydełka bo jakaś taka nijaka wychodzi. A to fajno taki brunch a to ze znajomymi byłaś? Długo się siedzi przy takim posiłku wtedy? A to na plaży to na jakiejś imprezce byłaś? Strzyga t jakaś masakra, ale ja myślę, że ona tak mówi, bo samej jej by było źle a tak to jak Ty jesteś to ma się na kim wyżywać, ona chyba faktycznie ma coś z psychiką szkoda tylko Ciebie i faktycznie wyprowadzaj się jak najszybciej!!!! Bajka i co przyjechał wczoraj Twój? Onfi ja wiem, że w supermarketach takie kolorowe można było dostać] Rewelka i co tam wieczorem wczoraj robiłaś co????? Ciekawe jak tam Czarna weeekend u rodziców spędza? Agi jakie plany na weekend? coś mówiłaś o spotkaniu klasowym? Czekamy na relacje??? Ok ja spadam suszyć włoski i się malować i szykować na te urodzinki, dzis na noc chyba do nas moja przyjaciólka przychodzi, pewnie coś wypijemy i może dziś na miasto wyjdziemy wieczorem, fajnie by było gdzieś wyskoczyć Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety🖐️ Super wczoraj udała się kolacja, chociaż rozmowa bywała miejscami burzliwa ;) I tak widzę po tym Sz., że on raz jest zdecydowany na jakiś nowy, poważny związek, a za chwilę jak coś nie idzie po jego myśli, to mu się odwiduje. Ale całkiem przyjemnie było, zwłaszcza na koniec;) mmm... Poza tym wczoraj wchodzimy do tej restauracji, a tutaj koleżanka do mnie podchodzi (ta z którą za tydzień jestem umówiona)- super miłe spotkanie też:) Zapoznałam ją z Sz. i każdy poszedł do swojego stolika. Za chwilke wychodzę z domu z koleżanką z liceum się spotkać i pójdziemy do tej samej restauracji, co wczoraj z Sz. byliśmy, bo super klimacik tam jest i atmosfera:) Już się nie mogę doczekać:D Mam do Was pytanie- czy ja powinnam przejmować czasami inicjatywę jeśli chodzi o Sz.? To znaczy pisać do niego smsy, proponować spotkanie? Czy nadal on ma to robić? Bo on mi daje do zrozumienia, że ja też powinnam. Tylko, że ta jego sytuacja z dziewczyną jest jeszcze taka \"świeża\", że ja nie wiem do końca na czym stoję i mam obawy. Miłej soboty kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 może nie za często, ale bym się też sama odzywała sms-owo. mój(?) fizyk pojechał dziś gadać ze swoją byłą... dziwnie się czuję... niby wiem, że musi, ale eh... wiadomo... ciekawa jestem czy jej o mnie powie... pewnie nie będzie chciał mi powiedzieć o czym gadali i do jakich wniosków doszli i wróci poddenerwowany... matka jest dziś cały dzień na tej swojej terapii i mam przynajmniej pod tym względem spokój... poprasowałam trochę, wstawiłam pranie, zaraz jeszcze może pozmywam... dobija mnie dziś wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---rzuciałaś sgh??Nie wiedziałam :-( szkoda no ale na pewno miałas powód. Cięzka sprawa z Twoją mamą ale obys jak najszybciej znalazła święty spokoj z dala od niej. U mnie dzis piękna pogoda wzięłam Miskowego i Sarę na spacer do lasu.Wrzucę zaraz fotki i filmik jak się uda bo nakręciłam jak Miskowy gania za Sarą smiesznie to wygląda :-P Na wieczór planuję małą imprezę u kumpla a potem quantum of Solace czyli Jamesa Bonda nowego dziś premiera :-) Więc miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 teraz wpadła na pomysł, że ona się wyprowadzi do dziadków, a ja żebym została w tym mieszkaniu i znalazła sobie jakąś studetkę na drugi pokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiedziała, ze jak się wyprowadzam to mam się wymeldować... i że mi bez wymeldowania rzeczy z mieszkania nie da zabrać. nie wiem co z tym fantem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stzryga kurcze Twoja Mama ma sto pomysłow na minute, ta wersja z przeprowadzka Mamy do dziadków dobry pomysl ale podejrzewam że go nie zrealizuje kiedy możesz sie wyprowadzic i dokad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼Twoja mama ma mocne zaburzenia osobowości...jejku...naprawdę Ci współczuję. Zmienia zdanie co minutę. Ale powiem Ci jedną pocieszającą rzecz-nie może wymeldować Cię bez Twojej zgody i niewiedzy, więc pod tym kątem jesteś bezpieczna.No i sądzę, ze to jej narzędzia obronne wszystko co teraz mówi i robi, bo pewnie dopiero teraz dochodzi do niej, że nie żartujesz. Ja uciekam...więcej napisze wieczorem lub jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich po 🌼 na dzien dobry :) elfiku 🌼 zwrocilam uwage na to co prosilas i chodzi tam o single malt scotch, co oznacza dobra szkocka destylowana w jednej destylarni z jednego rodzaju slodu (single malt) :P McSteamy mowi o Yang: she is not a single malt scotch, just bad chaep wine ;) ale nie lubie tej Eryki, wredna baba z niej i tyle!!! itus 🌼 zrobilam pomidorowa z kluseczkami, ale dobra byla mniam :) na brunchu bylam ze znajomymi. siedzielismy tam od 12 do okolo16.30 (jedna oplata, i w jej ramach w tych godzinach mozna jesc i pic na co ma sie ochote). a na plazy to knajpa:D zlokalizowana zaraz przy morzu, z lezakami przy plazy. przy pogodzie jaka nareszcie zawitala super sprawa czarna 🌼 no skoro jestes bez Kapciarza to masz, zeby Ci smutno nie bylo :D PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘PIESZCZOT 😘PIESZCZOT 😘PIESZCZOT 😘 reewelko 🌼 no to milego dnia zycze :) udanych zajec strzyga 🌼 wiej gdzie pieprz rosnie, zanim Cie mama Twoja wykonczy... trzymam kciuki, zeby Ci sie wszystko udalo madziczek 🌼 jak nie czujesz potrzeby pisania do niego, badz aranzowania spotkan to moim zdaniem nie powinnas tego robic tylko dlatego, ze on chce bajka 🌼 no to pisze juz to wiecej :P onfim 🌼 a Ty gdzie przy niedzieli?? :) jadzia 🌼 kasiula 🌼 emilunka 🌼 ivette 🌼 agi 🌼 little 🌼 mika 🌼 sipp 🌼 romantyk 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! wczoraj net nawalał, a napisałam duuuuzo. wysusze włoski i bede drukować:) śśśliczna pogoda u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na momencik Misiek byl u mnie:) bawilismy sie swietnie..., dosłownie:D kupilismy ałemu pieluchy, chusteczki nawilzajace i krem pielegnacyjny. na obiedzie wczoraj byłam u tesciowki, golabki,ale moja robi lepsze. dzisiaj jedziemy na sale nasza weselna:) pogoda sweet. ide na sniadanie i do Kosciola. milusiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×