Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita masz coś na poczcie na twoje nudy:) Rewelka i ofim wy też:) Dostałam kiedys od Iwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka🌻 ita napewno się ucieszy z takich fotek i zaraz nam się psiakowa rodzinka powiększy o kolejnego zwierzaka na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼miałam jak mieszkałam w domu z rodzicami.. Teraz mam kotka:)Dzikiego wzięłam ze schroniska i go udomowiłam:) Ryjek ma jak ten kot z reklamy whiskasa:)Ja niego mówie hitler bo robi takie spustoszenie na chacie a mój chłopak nazywa go klakier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼a jak go zaczynasz głaskac kot warjuje...Ma orgazm wypisany na mordce,wbija pazury gdzie popadnie a teraz najlepsze..Leci mu ślinka z gęby:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼fajnie, że odnalazłaś mój wpis, bo ja nawet nie pamiętałam od kiedy jestem:) No i widzisz...jakoś tak razem tu wkroczyłyśmy i jakoś podobne losy nas spotykają;) Ofim🌼czasem powspominac dobra rzecz:) Ita🌼a możliwe, możliwe, że my razem tu wylądowałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula super ten mail hahah te zwierzaki takie słodkie dzieci oczywiście też Dziś po pracy do fryzjerki śmigam, ale tej starej, bo u tego nowego już miejsc na grudzień nie było, tylko, że jej dam same pasemka zrobić bo ścinać to jej nie dam hahaah ona tylko chyba na prosto umie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ja sie ze swoją na poniedziałek umówiłam. Ale musze jej powiedzieć, że nie chcę już takiej grzywki jak mi ostatnio zrobiła, bo się głupia nie układa i musze poczekać,aż odrośnie i znowu mieć taką na boczek jak kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka🌻 fajnie :) to taki szaraczek w paseczki? Oj to cudny mnie się takie podobają albo rudzielce cudne albo perskie ale nie miałabym czasu na wieczne czesanie. Zresztą mój nie chce kota więc mamy psiaka:) reewelka🌻 zwłaszcza jak się dobrze wspomina ita🌻 ja już nie pamiętam kiedy odwiedziłam fryzjera wieki wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jestem jestem :D tylko szefowa mnie bardzo polubiła, żartuje oczywiście, zarzuca mnie robotą, nawet siuku nie bardzo jest kiedy zrobić... głowa mnie boli i chcę do domku już. Wczoraj mąż chciał mi zrobić przyjemność i zabrał mnie na zakupy choinkowe ale nie wybraliśmy żadnej, ale i tak sprawił mi ogromną radość. To cudowne kiedy KTOS słucha moich pragnień i dba by było mi dobrze Kasiulka ja dobrze pamiętam ten Twój wpis Kochana... Moja Mama też w dziciństwie nie raz mnie uderzyła... dla każdej po 🌻 odezwe sie z domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia mówisz choinka my też nie mamy jeszcze, tylko ozdoby dokupiliśmy w tym roku, bo w zeszłym się ze mnie śmieli, że mam bardzo uboga choinkę(same bombki), no i żywa była a w tym jak już jest dywan to chciałam sztuczną kupić tylko, że Mój się upiera przy żywej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼jak masz warunki to kupuj żywą...ten zapach jest cudny i wygląda o wiele lepiej. Ja będę miała maleńką, bo nie mam gdzie postawić. A światełka na oknie zawieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 biedactwo siku zrobić nie możesz to naprawdę szefowa cię lubi :) A moja mama mnie nigdy nie uderzyła no chyba że dla jaj ścierą ale za to ojciec mam wrażenie że czasami się zapominał. Ale jak widzę ile nerwów kosztuje człowieka wychowywanie dzieci to naprawdę zaczynają mnie śmieszyć slogany typu nigdy nie uderzę dziecka. Ale musimy rozróżnić co to jest lekki klaps od przemocy domowej. Bo tego w tym kraju się chyba nie rozróżnia. Nie mówię też oczywiście że klaps jest jakąkolwiek metodą wychowawczą wręcz przeciwnie ale wiem że nawet stoika potrafi czasem podejść. A do dzieci trzeba mieć anielską cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼a jak cie kiedyś obcięła??ja teraz sobie grzywke zapodałam i mam do brwi a po bokach jest troche dłuższa.Rozumiesz o co chodzi??i jest bardzo fajna bo i można na boczku miec grzywkę i mozna spiąc u góry..Tylko tez mi sie cholera za bardzo układać nie chce;) onfim🌼a mój pierwszy kot był rudawy:)Miał na imie rudolf i miał zafarbowany koniec ogonka na marchewkowy.zachowywał sie czasami jak pies..reagował na imię,aportował piłeczke,chodził na spacery na polko(obowiązkowo w szelkach i smyczy)i szczekał na ptaki.Powaznie mój nowy kot tez tak robi..:) A masz fotki psiaka??To dawaj na emaila:) To może jak dawno nie byłas to przejdziesz sie jeszcze w tym roku??Kurcze czasami tak mało myslimy o sobie,zadawalajac wszystkich dookoła.. Jadzia🌼😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ja też chcę żywą w tym roku, ostatnio mieliśmy od razu się milej robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę, bo mi się za 2 min czas kończy. madziczek 🌻 ja byłam na \"małej moskwie\" i mi się podobało. emulinka 🌻 oooooo! jakbym sie cieszyła z takiego szlafroczka! własnie czegoś takiego potrzebuję. ja uwiebiam swojego lekarza! poszłam dzis, a on znów nie na dyżurze, tylko kończył pracę, na dyżur przede mną na oko 30 osób, weszłam do niego do gabinetu i z proszącym głosikiem, czy mnie przyjmie, a on, ze nie, bo za 5 min kończy. ja prooooooooszę, ale nie. to ja, to chociaż zwolenienie z wf-u, ok, niech pani siada, zaczyna wypisywac na zwykłym druczku, ja do niego, ze nie, w książeczce, i jak wypisał, a jak pan zaczął już na drufczku pisac to na ten tydzień też mi pan może wypisać :D dał i zwiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼miałam w wakacje taką grzywkę jak Ty masz teraz, a o jaką grzywkę mi chodzi to Ci wyślę zdjęcie z domu, bo o taką całkiem na bok, a nie tak jak mi teraz zrobiła-widać na zdjęciach, które wam teraz wysyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼a ja w tamtym roku kupiłam gotową choinke:)Ze światełkami i bombkami:D Brakuje mi takiego dużego i wystrojonego drzewka,ale ze wzgledu na kota i mało miejsca w mieszkaniu musiałam zrezygnowac:/ onfim🌼dobrze gadasz siostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emulinka🌼a ja też dostałam na mikołaja szlafrok:D Różowy z kapturem mieciutki jak kaczuszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼ja nie miałam w zeszłym roku w ogóle-tylko światełka na na oknie zawiesiłam. A mogę spytać jakie mieszkanko macie? Ile metrów i ile pokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼zakochałam sie...Jest po prostu cundna:)Prześwietna..:)ja bym cały czas ja chyba tuliła i całowała:P Ale widać po oczkach jaka z niej łobuziara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 dobrze wiedzieć oj aleśmy się o tych świętach rozgadały aż normalnie zacznę zaraz bombki znosić i łańcuchy rozwieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼dwadzieścia pare metrów..Wchodzisz na przedpokój i masz kuchnie:)Masakra juz robi sie nam ciasno a jak mamy impreze na chacie to z dziewczynami czasami w kiblu siedzimy i dyskutujemy:D.A chłopcy w pokoju przed kompem debatuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 no fajowa jest tylko szkrab jeszcze ale jeszcze troszkę będzie wielka :) A prawda łobuziak z niej jest ale pozytywnie raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja chyba dziś wieczorem wskoczę na pawlacz i wyciągnę światełka i zamontuję:) Kasia🌼ja mieszkam w 20 metrach, więc wiem o czym mówisz. U mnie też na przedpokoju jest kuchnia-na szczęście w takiej wnęce.A łazienka jest ciupeńka i wanna rozwala mnie totalnie, bo jest 50cmx100cm, a w srodku ma siedzonko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×